Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 20:12
Рисовая бумага. Что вы в нее заворачиваете дома?
Дивне створіння• вчера в 20:22
Риба слабосолена, курка чи криветки, огірок, солодкий перець чи авокадо можна зелені та улюблений соус ну або плавлений сир.
Можна підсмажити номочену рисовий папірець зверху одне яйце збите жарити з обох боків до скоринки.
Смачного
годовасик• вчера в 20:23
Я кладу ложку вареного рису, ложку крем-сиру, шматок огірка, шматок червоної риби, можна з копчених хребтів, так вигідніше. Мені подобається з соусом теріякі ТМ Чумак, він з кислинкою
Чудо Ф_ф КеДаХ
• вчера в 20:24
я еще не понимаю, как поймать нужный момент. сперва она жесткая, потом размокает, тянется и липнет ко всему
годовасик• вчера в 20:25
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Зручніше розмочувати в сковороді
Дивне створіння• вчера в 20:37
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
5-15 секунд і діставати треба (якщо не маєте секундоміра то просто порахувати до 10) дістати папірець і покласти на дошку або но мокру тарілку, води вже буде достатньо і консистенції буде потрібна, ну і загортають що бажаєте.
Фрикаделька• вчера в 20:42
Я з нього тільки чебуреки роблю в аерогрилі , змазую яйцем і посипаю паніровкою. В інших варіантах воно мені як клейстер який липне до всього і тягнеться як резинка.