Тану на сонці• вчера в 21:39
Погодились би на таку роботу? Чи занадто замаханою буду?
Вакансія називається як офісний координатор.
Компанія має близько 15 штук заводів, складів та офісів і там треба офіс менеджер на всі локації: десь замовити щось, десь подивитись чи треба ремонт, десь замовити канцтоварів, хоз товарів, подивитись чи чисто.
Закривати первинні документи, брати участь у відкритті нових локацій (так само підписати договіо, замовити меблі).
Пропонують 35 тисяч, можлива премія до 37 тис, графік з 9 до 18.
Компанія має близько 15 штук заводів, складів та офісів і там треба офіс менеджер на всі локації: десь замовити щось, десь подивитись чи треба ремонт, десь замовити канцтоварів, хоз товарів, подивитись чи чисто.
Закривати первинні документи, брати участь у відкритті нових локацій (так само підписати договіо, замовити меблі).
Пропонують 35 тисяч, можлива премія до 37 тис, графік з 9 до 18.
Love_Love_Love_• вчера в 21:41
Я обожнюю таку роботу, як для вас дивіться самі. 37 тисяч на руки, наче, норм зарплата для України зараз. Є якісь перспективи росту?
10
1
1
1
Засомневаю• вчера в 21:44
это жесть. даже если 1 запрос в день от каждого из 15, вы замахаетесь
14
Пес Патрон• вчера в 21:47
Это делать всё,на вас свалят тупо всю работу. А как будете смотреть,чисто или нет? По городу ездить?
9
автор
Тану на сонці
• вчера в 21:45
Ответ дляПес Патрон
Это делать всё,на вас свалят тупо всю работу. А как будете смотреть,чисто или нет? По городу ездить?
Ну, так. Є корпоративне таксі
Пес Патрон• вчера в 21:48
Ответ дляТану на сонці
Ну, так. Є корпоративне таксі
Вы работали с первичкой? Это вы будете ставить канцтовары на баланс,проводки бухгалтерские,собирать накладные,ездить,звонить, вам все нервы истрепают.
Вами хотят закрыть три вакансии ((((
Вами хотят закрыть три вакансии ((((
9
Пес Патрон• вчера в 21:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Я обожнюю таку роботу, як для вас дивіться самі. 37 тисяч на руки, наче, норм зарплата для України зараз. Є якісь перспективи росту?
Приезжай поработай
10
А я з косою• вчера в 21:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Я обожнюю таку роботу, як для вас дивіться самі. 37 тисяч на руки, наче, норм зарплата для України зараз. Є якісь перспективи росту?
ні, не норм зарплата.
ви, мабуть, давно в Україні не були?
ви, мабуть, давно в Україні не були?
7
2
Love_Love_Love_• вчера в 21:51
Ответ дляА я з косою
ні, не норм зарплата.
ви, мабуть, давно в Україні не були?
ви, мабуть, давно в Україні не були?
А яка нормальна зарплата?
Тут всі пишуть що працюють за 20 тисяч і йе норм
Тут всі пишуть що працюють за 20 тисяч і йе норм
8
1
Пес Патрон• вчера в 21:52
Ответ дляLove_Love_Love_
А яка нормальна зарплата?
Тут всі пишуть що працюють за 20 тисяч і йе норм
Тут всі пишуть що працюють за 20 тисяч і йе норм
Тут пишут разное
2
Пописанная парта• вчера в 21:55
Ответ дляLove_Love_Love_
А яка нормальна зарплата?
Тут всі пишуть що працюють за 20 тисяч і йе норм
Тут всі пишуть що працюють за 20 тисяч і йе норм
Ну, вы тоже врёте, выставляя ворованные фото
7
Пес Патрон• вчера в 21:58
Ответ дляПописанная парта
Ну, вы тоже врёте, выставляя ворованные фото
Миллионерша из трущоб
3
Love_Love_Love_• вчера в 21:58
Ответ дляПописанная парта
Ну, вы тоже врёте, выставляя ворованные фото
Я ніколи не виставляла ворованиє фото
4
2
Разгуляшка• вчера в 22:15
Ответ дляСоветчица Года
Автор, ви тут уже впізнавані. Забембали трохи.
Може та пішла на іншу роботу (наче збиралась), а автору її вакансія попалась.
1
Безпринципова• сегодня в 00:22
Попробуйте. Вдруг справитесь, но это нужно быть очень организованной.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу