из желе я• вчера в 22:23
Позорне питання
Почитала щойно тему про секс в машині, де у жінки була брудна білизна. Що вога має на увазі під брудною, там не уточнюється…припустимо якщо сліди фекалій, то так, перебор. А якщо це сліди як невелика порція виділень свіжа, чи якщо вже вечір, - висохших (ну от так сталося - жінка не «наряжалася» перед побаченням, білизну не міняла тощо (ну не всі ж носять змінку в сумці)а справді був спонтанний секс - то це що, таке щось неприродне і позорне? Чи природне, но все одно позорне?
из желе я
• вчера в 22:25
Просто я знаю фізіологію, я якби маю відношення до медицини - і якщо у всіх тут присутніх такого не буває - то по перше це ви лукавите; а по друге - якщо так і є, - то ви діти/бабці. Ну якось так же виходить?
из желе я
• вчера в 22:26
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Почему вас так заботят чужие трусы?
Мене брехня хвилює у звичайних, здавалося б, речах
Неправдиша• вчера в 22:26
Позорно . Если знаешь что у тебя грязные трусы и матильда, какой секс может быть , еще и запах
Мавка• вчера в 22:27
Ну, если вы читали комменты, то она объясняла там, а вообще нахрена вам елозить ещё раз тему с грязными трусами)
Я там комментила, вот вам скрин с пояснениями
из желе я
• вчера в 22:28
Ответ дляНеправдиша
Ну це вже да. Але це інше. Це про повагу до людини. Ну нам же не приємно коли хлопець після , припустимо, дня на сонці на «стройкє» приходить, і одразу має справу до нашого рота. Да хоч і жопи. Піди помийся, потім все інше.
Так само і жінки якось мають послідовними бути
из желе я
• вчера в 22:30
Ответ дляМавка
Аааа
Я не дійшла.
Я подумала там будуть охи вздохи що всі навколо в сухій до вечора білизні і замазані труси це щось такееее
Я не дійшла.
Неправдиша• вчера в 22:32
Ответ дляиз желе я
Вот и я о том же . Салфетками влажными хотяб можно воспользоваться и то это такое . Если муж плохо помоется и я слышу малейший запах , меня тошнить начинает , а тут такое
З бісиками• вчера в 22:38
Ответ дляиз желе я
Тут жінки вважають позором пмс і те як вони себе поводять в ньому
Нульовий сантиметр• вчера в 22:51
Ответ дляНеправдиша
Салфетками можно воспользоваться перед сексом
Обижулька• вчера в 22:58
Чому спонтанний секс має бути в машині? Хай чоловік номер пошукає, чи квартиру, там помиєтеся.
Почемучечка• вчера в 23:51
Я б не ризикнула після туалету бути з чоловіком. Колись кавалер був, раз нормально не помився і мене просто відвернуло від нього
Ноу коммент• сегодня в 00:03
Ответ дляЗ бісиками
Дивлячись наскільки штормить гормони в ПМС
Багато чого можна вичудити
из желе я
• сегодня в 00:03
Ответ дляОбижулька
Поки знайде, у нього вже все впаде