Кудлата хмаринка• 2 часа назад

От звідки в цих співачок стільки енергії?

Джері Хейл, Дорофеєва, вони ж тоненькі, худенькі, а скачуть днями на концертах, тури постійні, репетиції.
Як? Де беруть сили?
От поясніть мені?
Я трошки старша їх, теж худа, я прокинулась і вже втомлена)))))
Ластовиння• 2 часа назад
У людей сцены другой психотип. Они получают энергию когда выступают и люди на них смотрят

Кондуктор троллейбуса• 2 часа назад
в основном такие люди все на веществах сидят
мистерЛяпсус• 2 часа назад
Живут в одном темпе, получают деньги. Они ж не просто так скачут
Стетоскопуло• 2 часа назад
Ответ дляЛастовиння
Вы всегда такая наивная?
автор Кудлата хмаринка • 2 часа назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Чого ви так думаєте?
Виглядають вони достойно, не схоже що на чомусь.
Стетоскопуло• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Именно, и все это знают
А я женатая• 2 часа назад
Це їх робота. А жінки будівельники як працюють?
До того ж зірки не стають після роботи чи зранку займатися хатньою роботою - готовка, прибирання, прання, обслуговування дітей, в це шалена частина енергії також.
Щось не спиться• 2 часа назад
Їх заряджає сцена. Плюс гроші.
КликОЛЬКА• 2 часа назад
Заповніть вони завжди на чомусь сидять, особливо сучасні

Статус Ква• 2 часа назад
Фарма творит чудеса.
Кондуктор троллейбуса• 2 часа назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Чого ви так думаєте?
ну их врачи и визажисты не просто так бабло получают, помогают выглядеть достойно)
Щось не спиться• 2 часа назад
Ответ дляКликОЛЬКА
Де і що заповнити ?))
автор Кудлата хмаринка • 2 часа назад
Ответ дляЛастовиння
А чого ми тоді таку енергію не отримуєм від своєї роботи?
Ластовиння• 2 часа назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Таку - це «яку»?
Щось не спиться• 2 часа назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Я отримую. І мені набагато більше
КликОЛЬКА• 2 часа назад
Автор это грязь которая засасывает, но многие просто пьют или принимают что, большинство травки, наркотики, алкоголь, мало кто как есть, такая жизнь у них
Ластовиння• 2 часа назад
Ответ дляСтетоскопуло
Вы всегда такая наивная?
Удалено администрацией...
автор Кудлата хмаринка • 2 часа назад
Ответ дляЛастовиння
Таку - це «яку»?
Щоб не прокидатись зранку вже втомленою. Я теж, наприклад, маю роботу. Вона мене так не ’штормить’))))
КликОЛЬКА• 2 часа назад
Вы посмотрите Майкл Джексон, Уитни Хьюстон, куин ну и много можно перечислять к сожалению люди что бы этот темп выдержать готовы в себя всовывать все что угодно, но автор есть люди которые нормальные

4есотка• 2 часа назад
Пофіг на них, але те, шо ви прокинулися і вже втомлені, це пєчаль-бєда
автор Кудлата хмаринка • 2 часа назад
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну то ви взяли еліту світового рівня. Там навантаження ще в рази більше.
автор Кудлата хмаринка • 2 часа назад
Ответ дляА я женатая
Ну це так, за них в цьому плані все роблять помічники, від сукню вибрати до комусь подарунок замовити і привітати.
Ластовиння• 2 часа назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Так может у вас депрессия или какой-то гормональный сбой из-за этого вы уставшая с самого утра . Миллион причин может быть. Только причем здесь дорофеева к вам?! Она посторонний человек. И вам ею не быть. Как и майклом джексоном и тд.
автор Кудлата хмаринка • 2 часа назад
Ответ дляЛастовиння
Все вам причом і притом. Вже і спитати не можна.
Я ею і не прусть бить.
Ластовиння• 2 часа назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Я ею і не прусть бить.
Та я просто логику вашу пытаюсь понять. Мне не быть дженифер Лопез да я и не стремлюсь. У меня свой организм и мне дай бог с ним самим разобраться . Мне этого хватит
Обнимашкина• 2 часа назад
Я згадала скандал про Віктора Павліка, коли його дружина викладала відео де йому хотіли вколоти адреналін, а вони відмовились
Виходить якщо енергії нема у артиста, то її можуть чимось додати
автор Кудлата хмаринка • 2 часа назад
Ответ дляОбнимашкина
Аа, точно, було. Теж таке пам´ятаю
ГугелП@лАмался• 2 часа назад
у них - не столько энергии, потому что певицы, они певицы - потому что столько энергии)
Карапулька• 2 часа назад
у худеньких енергії завжди більше ніж в тих хто тягає зайве.

а потемі - бо вони мають щасливу роботу, що іх заряджає.
автор Кудлата хмаринка • 2 часа назад
Ответ дляГугелП@лАмался
Маєте на увазі від природи такі?