Зайченя• 27 июня в 23:33
Худі люди як ви харчуєтесь?
Я не можу скинути лишні 10кг, я колись важила 54-57, зараз 66, не подобаюсь собі купа комплектів завдяки чоловіку, народила дитину 1,4 місяців ще досі вона в мене на гв, постійно зулну на 3-4 кг потім зриви і назад вага, я вже просто у відчаї, сьогодні повернулася з моря і дуже не по собі, дивлюсь на гарні фігури дівчат і порівнюю постійно з собою все не подобається в собі, а чоловік лише підливає масла у вогонь, зріст 164 вага 66 зараз, не подобається живіт, бока і крупні руки 😥 постійно думаю про це але нічого не змінюється я просто не можу взяти себев руки постійно зриваюсь бо хочу швидшкого результат
Ашолюдискажуть• 29 июня в 01:21
Ответ дляЗайченя
Та що ви кажете, я коли важила 49 на 164 була прям дрищ геть
Я смотрю, вы и усохли на пару сантиметров роста.