sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Диеты
anonim_40
Зайченя• вчера в 23:33

Худі люди як ви харчуєтесь?

Я не можу скинути лишні 10кг, я колись важила 54-57, зараз 66, не подобаюсь собі купа комплектів завдяки чоловіку, народила дитину 1,4 місяців ще досі вона в мене на гв, постійно зулну на 3-4 кг потім зриви і назад вага, я вже просто у відчаї, сьогодні повернулася з моря і дуже не по собі, дивлюсь на гарні фігури дівчат і порівнюю постійно з собою все не подобається в собі, а чоловік лише підливає масла у вогонь, зріст 164 вага 66 зараз, не подобається живіт, бока і крупні руки 😥 постійно думаю про це але нічого не змінюється я просто не можу взяти себев руки постійно зриваюсь бо хочу швидшкого результат
woman_facepalming 1
49 3
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_40
Весёлая морковка• вчера в 23:35
1
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
woman_facepalming 5 face_with_tears_of_joy 2 like 1

anonim_164
ХикориДикори• вчера в 23:36
2
Ем 4-5 раз в день небольшими порциями. Не ем хлеб и сдобу.
164см/50 кг
like 2
anonim_10
Ширли-Мырли• вчера в 23:36
3
В мене був час коли я важила 107 кг в як можна жити з кончєним який заганяє тебе в комплекси- хз
like 2
anonim_192
Сусідка зверху• вчера в 23:36
4
Ответ дляВесёлая морковка
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
Підтримую, я на ГВ пішла в мінус по вазі , через це довго не годувала
anonim_10
Ширли-Мырли• вчера в 23:37
5
Ответ дляВесёлая морковка
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
Все залежить від гормонів, стресу і сну
like 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_40
Весёлая морковка• вчера в 23:37
6
Ответ дляШирли-Мырли
Все залежить від гормонів, стресу і сну
Ну сна ні в кого там особливо немає з малюком і стресу також в усіх вистачає.
anonim_40
автор Зайченя • вчера в 23:38
7
Ответ дляВесёлая морковка
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
Це на початку хіба, зараз йде 300 ккал максимум
face_with_tears_of_joy 1
anonim_40
Весёлая морковка• вчера в 23:40
8
Ответ дляЗайченя
Це на початку хіба, зараз йде 300 ккал максимум
А я думаю ви просто забагато їсте та замало рухаєтеся. Гуляйте з візочком по 10 км, є такі мами що взагалі з візочком бігають
like 3
anonim_40
автор Зайченя • вчера в 23:39
9
Ответ дляШирли-Мырли
Все залежить від гормонів, стресу і сну
Вночі годую, стрес постійний, мокра спина нон стоп😥
woman_facepalming 1

anonim_156
Більш менш• вчера в 23:40
10
Я худа 40ка річна людина яка не може набрати вагу тому що тривожна. Їм нормально, більше за чоловіка. Тому кожному своє) не можу на себе дивитися 49 кг 162... В черзі десь стоїшь разом з нормальною людиною свого віку а хтось каже ’вот я за девочкой а она за женщиной’... Ніхто не сприймає всерьоз .
woman_facepalming 4 like 2
anonim_127
Не против• вчера в 23:41
11
Я по жизни худышка, до родов рост 172 вес 49 . После родов три года не могла привести себя в норму . 60-65 как застряло на весах . Потом вышла на работу и в течении года сама не заметила как на 55 остановилась . Питание не меняла, спортом не занимаюсь . Хотя судя по Советчице я наверно мало ем ))) Ем всё, но не тазиками и свинина исключена .
anonim_40
автор Зайченя • вчера в 23:41
12
Ответ дляВесёлая морковка
А я думаю ви просто забагато їсте та замало рухаєтеся. Гуляйте з візочком по 10 км, є такі мами що взагалі з візочком бігають
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
anonim_144
Скорая помощь• вчера в 23:41
13
Я целый день почти не ем, у меня только полноценный ужин
anonim_10
Ширли-Мырли• вчера в 23:41
14
Ответ дляЗайченя
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
По кбжу
anonim_40
автор Зайченя • вчера в 23:42
15
Ответ дляБільш менш
Я худа 40ка річна людина яка не може набрати вагу тому що тривожна. Їм нормально, більше за чоловіка. Тому кожному своє) не можу на себе дивитися 49 кг 162... В черзі десь стоїшь разом з нормальною людиною свого віку а хтось каже ’вот я за девочкой а она за женщиной’... Ніхто не сприймає всерьоз .
Блін а для мене це було б класно, може даремно ви комплексуєте
anonim_40
автор Зайченя • вчера в 23:43
16
Ответ дляНе против
Я по жизни худышка, до родов рост 172 вес 49 . После родов три года не могла привести себя в норму . 60-65 как застряло на весах . Потом вышла на работу и в течении года сама не заметила как на 55 остановилась . Питание не меняла, спортом не занимаюсь . Хотя судя по Советчице я наверно мало ем ))) Ем всё, но не тазиками и свинина исключена .
Я свинину не їм не люблю смердить мені і присмак має
woman_facepalming 2 like 1
anonim_128
Моторошні троянди• вчера в 23:43
17
Автор, попробуйте без перекусів 3 рази.
Важко, знаю.
З такою малою дитиною скоріше не прийоми їжі, а на ходу запихування коли прийдеться.
anonim_40
автор Зайченя • вчера в 23:45
18
Ответ дляСкорая помощь
Я целый день почти не ем, у меня только полноценный ужин
Я десь таке чула що худі дюди не думають про їду типу забувають їсти, а я не можу для мене іжа це ттпу позетивні емоції зараз, як собі б так навчитись
anonim_127
Не против• вчера в 23:45
19
Ответ дляЗайченя
Я свинину не їм не люблю смердить мені і присмак має
100% . Я думала у меня что то с обонянием и вкусовыми качествами. Слава Богу я не одна такая ))
woman_facepalming 1

anonim_40
Весёлая морковка• вчера в 23:46
20
Ответ дляЗайченя
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Так ми живемо) і харчуємося різноманітно великими порціями.
Окрім їжі ще багато руху. Але то для вас токсичність виявляється, ви чарівну пігулку шукаєте.
attached-photo
woman_facepalming 1
anonim_2
КвартираЧья• вчера в 23:46
21
Ответ дляБільш менш
Я худа 40ка річна людина яка не може набрати вагу тому що тривожна. Їм нормально, більше за чоловіка. Тому кожному своє) не можу на себе дивитися 49 кг 162... В черзі десь стоїшь разом з нормальною людиною свого віку а хтось каже ’вот я за девочкой а она за женщиной’... Ніхто не сприймає всерьоз .
Не така ви вже й худа для свого зросту.
’Дєвочка’ в 40 років - взагалі смішно.
face_with_tears_of_joy 3 like 2 woman_facepalming 2
anonim_205
Стриптизерка• вчера в 23:48
22
Что поделать, либо батрачить в зале, либо смириться с тем, что все не вечно, в том числе и наличие красивой фигуры
anonim_2
КвартираЧья• вчера в 23:49
23
Їм часто і небагато.
40+, 176/58.
anonim_97
Партизанка• вчера в 23:51
24
Ответ дляЗайченя
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Пишіть рецепт))))
-добряча порція макарон
- 2 великі відбивні
-2 моцарели по 175г
- 2 великі свіжі помідори
- велика кружка чаю
- кусок домашнього торта.
Це вечеря мого чоловіка, о 22.00
Зріст 174 см вага 56-57 кг
face_with_tears_of_joy 2 heart 1
anonim_188
Пузата Хата• вчера в 23:52
25
Ответ дляЗайченя
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
52кг при 175см. Ем очень мало и много двигаюсь
anonim_144
Скорая помощь• вчера в 23:53
26
Ответ дляЗайченя
Я десь таке чула що худі дюди не думають про їду типу забувають їсти, а я не можу для мене іжа це ттпу позетивні емоції зараз, як собі б так навчитись
Я должна думать о еде, работа такая. Но у меня днем нет аппетита, еда без вкуса. А вот ночью, вкуснятина. Чтоб Вы понимали только сейчас садимся ужинать
anonim_140
Без образів• вчера в 23:55
27
то кто вас заставляет кормить грудью? или так кайфуете?
anonim_157
Ку ка ку ка ку• вчера в 23:55
28
Ответ дляВесёлая морковка
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
Я не похудела на ГВ. Хотя рассчитывала похудеть.
anonim_14
Там-тарарам• вчера в 23:56
29
Ответ дляЗайченя
Я десь таке чула що худі дюди не думають про їду типу забувають їсти, а я не можу для мене іжа це ттпу позетивні емоції зараз, як собі б так навчитись
Ну так вот и ответ
Еда должна быть только едой
Три раза в день нормальную здоровую еду
Белок овощи каши
Ягоды фрукты
Кефир
Воды достаточно
Движения больше
Ну и конечно спать ночью надо
Ребёнок уже не маленький (если год и четыре месяца)

Я вам сочувствую, что у вас муж придурок. Вес у вас не критичный на самом деле. Главное не начать голодать иначе действительно начнутся проблемы
Попробуйте найти эмоции где-то не связанные с едой
Пойдите на танцы как вариант
А муж пусть с ребёнком побудет
anonim_127
Не против• вчера в 23:56
30
Ответ дляСтриптизерка
Что поделать, либо батрачить в зале, либо смириться с тем, что все не вечно, в том числе и наличие красивой фигуры
Ради фигуры батрачить в зале ВСЮ жизнь ? Для чего? Что бы что ?
Уменьшить порции, перейти на тушёное, не жирное , меньше мучного и забыть про фаст фуд. Вес будет уходить, пусть медленно .
Моя кума весила после вторых родов больше 100 кг . За два года минус 26 . Просто скоректировала питания, без жёстких диет и спорта , так как медленно худеет кожа не обвисает .
like 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff