Зайченя• вчера в 23:33
Худі люди як ви харчуєтесь?
Я не можу скинути лишні 10кг, я колись важила 54-57, зараз 66, не подобаюсь собі купа комплектів завдяки чоловіку, народила дитину 1,4 місяців ще досі вона в мене на гв, постійно зулну на 3-4 кг потім зриви і назад вага, я вже просто у відчаї, сьогодні повернулася з моря і дуже не по собі, дивлюсь на гарні фігури дівчат і порівнюю постійно з собою все не подобається в собі, а чоловік лише підливає масла у вогонь, зріст 164 вага 66 зараз, не подобається живіт, бока і крупні руки 😥 постійно думаю про це але нічого не змінюється я просто не можу взяти себев руки постійно зриваюсь бо хочу швидшкого результат
1
Весёлая морковка• вчера в 23:35
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
5
2
1
ХикориДикори• вчера в 23:36
Ем 4-5 раз в день небольшими порциями. Не ем хлеб и сдобу.
164см/50 кг
164см/50 кг
2
Ширли-Мырли• вчера в 23:36
В мене був час коли я важила 107 кг в як можна жити з кончєним який заганяє тебе в комплекси- хз
2
Сусідка зверху• вчера в 23:36
Ответ дляВесёлая морковка
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
Підтримую, я на ГВ пішла в мінус по вазі , через це довго не годувала
Ширли-Мырли• вчера в 23:37
Ответ дляВесёлая морковка
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
Все залежить від гормонів, стресу і сну
2
1
Весёлая морковка• вчера в 23:37
Ответ дляШирли-Мырли
Все залежить від гормонів, стресу і сну
Ну сна ні в кого там особливо немає з малюком і стресу також в усіх вистачає.
автор
Зайченя
• вчера в 23:38
Ответ дляВесёлая морковка
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
Це на початку хіба, зараз йде 300 ккал максимум
1
Весёлая морковка• вчера в 23:40
Ответ дляЗайченя
Це на початку хіба, зараз йде 300 ккал максимум
А я думаю ви просто забагато їсте та замало рухаєтеся. Гуляйте з візочком по 10 км, є такі мами що взагалі з візочком бігають
3
автор
Зайченя
• вчера в 23:39
Ответ дляШирли-Мырли
Все залежить від гормонів, стресу і сну
Вночі годую, стрес постійний, мокра спина нон стоп😥
1
Більш менш• вчера в 23:40
Я худа 40ка річна людина яка не може набрати вагу тому що тривожна. Їм нормально, більше за чоловіка. Тому кожному своє) не можу на себе дивитися 49 кг 162... В черзі десь стоїшь разом з нормальною людиною свого віку а хтось каже ’вот я за девочкой а она за женщиной’... Ніхто не сприймає всерьоз .
4
2
Не против• вчера в 23:41
Я по жизни худышка, до родов рост 172 вес 49 . После родов три года не могла привести себя в норму . 60-65 как застряло на весах . Потом вышла на работу и в течении года сама не заметила как на 55 остановилась . Питание не меняла, спортом не занимаюсь . Хотя судя по Советчице я наверно мало ем ))) Ем всё, но не тазиками и свинина исключена .
автор
Зайченя
• вчера в 23:41
Ответ дляВесёлая морковка
А я думаю ви просто забагато їсте та замало рухаєтеся. Гуляйте з візочком по 10 км, є такі мами що взагалі з візочком бігають
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Ширли-Мырли• вчера в 23:41
Ответ дляЗайченя
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
По кбжу
автор
Зайченя
• вчера в 23:42
Ответ дляБільш менш
Я худа 40ка річна людина яка не може набрати вагу тому що тривожна. Їм нормально, більше за чоловіка. Тому кожному своє) не можу на себе дивитися 49 кг 162... В черзі десь стоїшь разом з нормальною людиною свого віку а хтось каже ’вот я за девочкой а она за женщиной’... Ніхто не сприймає всерьоз .
Блін а для мене це було б класно, може даремно ви комплексуєте
автор
Зайченя
• вчера в 23:43
Ответ дляНе против
Я по жизни худышка, до родов рост 172 вес 49 . После родов три года не могла привести себя в норму . 60-65 как застряло на весах . Потом вышла на работу и в течении года сама не заметила как на 55 остановилась . Питание не меняла, спортом не занимаюсь . Хотя судя по Советчице я наверно мало ем ))) Ем всё, но не тазиками и свинина исключена .
Я свинину не їм не люблю смердить мені і присмак має
2
1
Моторошні троянди• вчера в 23:43
Автор, попробуйте без перекусів 3 рази.
Важко, знаю.
З такою малою дитиною скоріше не прийоми їжі, а на ходу запихування коли прийдеться.
Важко, знаю.
З такою малою дитиною скоріше не прийоми їжі, а на ходу запихування коли прийдеться.
автор
Зайченя
• вчера в 23:45
Ответ дляСкорая помощь
Я целый день почти не ем, у меня только полноценный ужин
Я десь таке чула що худі дюди не думають про їду типу забувають їсти, а я не можу для мене іжа це ттпу позетивні емоції зараз, як собі б так навчитись
Не против• вчера в 23:45
Ответ дляЗайченя
Я свинину не їм не люблю смердить мені і присмак має
100% . Я думала у меня что то с обонянием и вкусовыми качествами. Слава Богу я не одна такая ))
1
Весёлая морковка• вчера в 23:46
Ответ дляЗайченя
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Так ми живемо) і харчуємося різноманітно великими порціями.
Окрім їжі ще багато руху. Але то для вас токсичність виявляється, ви чарівну пігулку шукаєте.
Окрім їжі ще багато руху. Але то для вас токсичність виявляється, ви чарівну пігулку шукаєте.
1
КвартираЧья• вчера в 23:46
Ответ дляБільш менш
Я худа 40ка річна людина яка не може набрати вагу тому що тривожна. Їм нормально, більше за чоловіка. Тому кожному своє) не можу на себе дивитися 49 кг 162... В черзі десь стоїшь разом з нормальною людиною свого віку а хтось каже ’вот я за девочкой а она за женщиной’... Ніхто не сприймає всерьоз .
Не така ви вже й худа для свого зросту.
’Дєвочка’ в 40 років - взагалі смішно.
’Дєвочка’ в 40 років - взагалі смішно.
3
2
2
Стриптизерка• вчера в 23:48
Что поделать, либо батрачить в зале, либо смириться с тем, что все не вечно, в том числе и наличие красивой фигуры
Партизанка• вчера в 23:51
Ответ дляЗайченя
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Пишіть рецепт))))
-добряча порція макарон
- 2 великі відбивні
-2 моцарели по 175г
- 2 великі свіжі помідори
- велика кружка чаю
- кусок домашнього торта.
Це вечеря мого чоловіка, о 22.00
Зріст 174 см вага 56-57 кг
-добряча порція макарон
- 2 великі відбивні
-2 моцарели по 175г
- 2 великі свіжі помідори
- велика кружка чаю
- кусок домашнього торта.
Це вечеря мого чоловіка, о 22.00
Зріст 174 см вага 56-57 кг
2
1
Пузата Хата• вчера в 23:52
Ответ дляЗайченя
То я і задаю
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
Питання як їдять дюди без зайвої ваги, а токсичні відповіді мені не потрібні
52кг при 175см. Ем очень мало и много двигаюсь
Скорая помощь• вчера в 23:53
Ответ дляЗайченя
Я десь таке чула що худі дюди не думають про їду типу забувають їсти, а я не можу для мене іжа це ттпу позетивні емоції зараз, як собі б так навчитись
Я должна думать о еде, работа такая. Но у меня днем нет аппетита, еда без вкуса. А вот ночью, вкуснятина. Чтоб Вы понимали только сейчас садимся ужинать
Ку ка ку ка ку• вчера в 23:55
Ответ дляВесёлая морковка
Так на ГВ навпаки скидають вагу, на одне тільки виробництво молока йде 700-900 ккал
Я не похудела на ГВ. Хотя рассчитывала похудеть.
Там-тарарам• вчера в 23:56
Ответ дляЗайченя
Я десь таке чула що худі дюди не думають про їду типу забувають їсти, а я не можу для мене іжа це ттпу позетивні емоції зараз, як собі б так навчитись
Ну так вот и ответ
Еда должна быть только едой
Три раза в день нормальную здоровую еду
Белок овощи каши
Ягоды фрукты
Кефир
Воды достаточно
Движения больше
Ну и конечно спать ночью надо
Ребёнок уже не маленький (если год и четыре месяца)
Я вам сочувствую, что у вас муж придурок. Вес у вас не критичный на самом деле. Главное не начать голодать иначе действительно начнутся проблемы
Попробуйте найти эмоции где-то не связанные с едой
Пойдите на танцы как вариант
А муж пусть с ребёнком побудет
Еда должна быть только едой
Три раза в день нормальную здоровую еду
Белок овощи каши
Ягоды фрукты
Кефир
Воды достаточно
Движения больше
Ну и конечно спать ночью надо
Ребёнок уже не маленький (если год и четыре месяца)
Я вам сочувствую, что у вас муж придурок. Вес у вас не критичный на самом деле. Главное не начать голодать иначе действительно начнутся проблемы
Попробуйте найти эмоции где-то не связанные с едой
Пойдите на танцы как вариант
А муж пусть с ребёнком побудет
Не против• вчера в 23:56
Ответ дляСтриптизерка
Что поделать, либо батрачить в зале, либо смириться с тем, что все не вечно, в том числе и наличие красивой фигуры
Ради фигуры батрачить в зале ВСЮ жизнь ? Для чего? Что бы что ?
Уменьшить порции, перейти на тушёное, не жирное , меньше мучного и забыть про фаст фуд. Вес будет уходить, пусть медленно .
Моя кума весила после вторых родов больше 100 кг . За два года минус 26 . Просто скоректировала питания, без жёстких диет и спорта , так как медленно худеет кожа не обвисает .
Уменьшить порции, перейти на тушёное, не жирное , меньше мучного и забыть про фаст фуд. Вес будет уходить, пусть медленно .
Моя кума весила после вторых родов больше 100 кг . За два года минус 26 . Просто скоректировала питания, без жёстких диет и спорта , так как медленно худеет кожа не обвисает .
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу