Сплюшка• Изменено 1 час назад
Які побутові обов´язки у ваших 11-12 річних синів?
Як ввіряєте нові види роботи?
У мого:
Кіт повністю на ньому
Заслати ліжко
Мити за собою, а інколи і за мною посуд.
Прибирає в своїй кімнаті
Прання розвісити, зняти, посортувати.
Ніяк не виходить залучити до кухні, максимум яєшня або кашу молоком залити. З чисткою овочів прям драма
У мого:
Кіт повністю на ньому
Заслати ліжко
Прибирає в своїй кімнаті
Прання розвісити, зняти, посортувати.
Сплюшка
• 1 час назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Заздрю. Свою 14-річну доньку не можу заставити те все робити.
У мене пунктік. Він має повністю бути автономним і вміти все окрім народжувати. При чому вважати це нормою, а не подвигом.
Забобонний фрукт• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Та я теж вчу, і вона не зовсім безнадійна, але все ’під настрій’ або ’музи нема’
А Ви - велика молодчина
Неместная Я• 1 час назад
В мого - основне завдання: вчитися. Іноді прошу прибрати в його кімнаті чи збігати в магазин. Сміття сам виносить, коли бачить, що стоїть пакет біля дверей.
Якось так в нас склалося, що немає обов´язків, які закріплено намертво за кимось. Син може сам собі вечерю приготувати, якщо хоче щось конкретне, а я саме це не приготувала.
В принципі, діють прості правила: хочеш чогось - зроби, бачиш, що щось не так - виправ, особисті речі і простір - відповідальність власника.
Сплюшка
• 1 час назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
А Ви - велика молодчина
Та мій теж не в захваті від того всього і якби його воля - лежав би з планшетом задерши ноги. Але ніт
Смішнючка• 59 минут назад
Ответ дляСплюшка
Хороший муж будет
Пожмаковна• 59 минут назад
Все тоже самое,но ещё пылесосит по субботам и учу готовить, раз в месяц новое блюдо не сложное под моим присмотром учится готовить
Сплюшка
• 59 минут назад
Ответ дляНеместная Я
От мій сам не бачить. Тому закріплюю. Прибирання його бісить взагалі)) а він ще й творчий, тобто срач ×2)) найлегше йде кіт (бо сам його і випросив і це була моя умова) і миття посуду
Сплюшка
• 57 минут назад
Ответ дляПожмаковна
Добровільно чи через нехочу? Я пропоную його вчити чомусь, але фиркає
Пожмаковна• 57 минут назад
Ответ дляСмішнючка
Хороший муж будет
Главное, чтоб жена была хорошая,а не как тут заведено: муж= банкомат,а она красивая и ещё ничего по дому не делает
НЛОша• 56 минут назад
Вже дорослі,а раніше я по 3-м роботам,то вони багато що робили.Син продукти купить,потім з донькою щось приготують.В 12-13 р і борщ варили і млинці на налісники жарили.Пилосос,прання.Я мала тільки неділю вихідний,поки не виплатила кредит на житло і їх не поставила на ноги.Кухня,ванна,то вже я прибирала.І навіть як я маму лежачу забрала,то необхідне робили-принести,занести,як приходили після школи.
Грибной_Дождик• 54 минуты назад
Ответ дляСплюшка
Я буду цьому рада
Бідна невістка ваша 🤣 якщо вона буде звичайна людина
Пожмаковна• 53 минуты назад
Ответ дляСплюшка
Есть интерес к готовке с детства, самому нравится, а старший сын не любит готовить, я научила делать омлет,варить макароны итд и на том хватит. К моему приходу с работы должно быть убрано за котом,стирка развешена,мусор выкинут,помыто ведро и застелено и желательно подмести на кухне и протереть стол после еды. Ничего сложного
Неместная Я• 52 минуты назад
Ответ дляСплюшка
З прибиранням в нас також не все добре. Я його кімнату іноді називаю ’синарник’. Але, більше ніж прибирання, його бісить, коли я починаю в нього прибирати. А я починаю, бо, то проходжуся і збираю брудні речі (тільки починаю - сам підхоплюється з криком: ’мама, я сам’), то чисті речі потрібно в шафу скласти...
Тому, пару разів на тиждень, таки прибирає в себе і раз на тиждень миє підлогу, бо, знов таки, я б сама помила, але він проти і змушений робити сам.
Пожмаковна• 50 минут назад
Ответ дляНЛОша
Какие у вас дети замечательные и вы !
Замурмишка• 43 минуты назад
Ответ дляНеместная Я
О. В нас таке саме з прибиранням. Ну молодший ще хоть якось пилососить , речі складає , а у старшого за компом будуть всі чашки , . Молодший готує добре для 12 років . Може і картоплі зварити , і курку запекти, і макарони в соусі, омлети, сирники, кекси . Старший щось простіше , і то макароеи переварить , то яйця спалить . Таке ..
Сплюшка
• 42 минуты назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Чого? Я нпвпаки хочу, щоб син не ділив побут на жіночу та чоловічу роботу. А повноцінно його брав на себе як нормальна людина, у якої руки з плечей ростуть
Весела пiсенька• 40 минут назад
Ответ дляСмішнючка
Хороший муж будет
Вообще не факт,потом радостно перестанет все делать
Галя-краля• 40 минут назад
Содержать в чистоте собственную комнату и близлежащий санузел. После сушильного автомата забрать свои вещи и разложить по местам в шифоньере.
Вынести мусор, пропылесосить, разложить ПММ, полить цветы - по надобности.
Учебу, репетиторов, инструмент, домашние задания - не контролирую. Это только его ответственность. Наблюдаю только за хорошими оценками.
Неместная Я• 37 минут назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
А Ви - велика молодчина
В мене доньці 20 років. Живе окремо і все робить. Я дивуюся, бо порядок в неї - мені в мої 20 років таке і не снилося (відверто: я була ще тією хрюшкою, хоча мене батьки ще й як привчали до прибирання). А коли жила з нами - було так само, як ви пишите: ’під настрій’ і музу чекала.
Може, маючи свій особистий досвід, коли, хочеш-не хочеш і чхати на плани, але батьки вирішили, що сьогодні я маю прибрати до блиску кімнату - значить сьогодні кімната має блистіти, я і не примушую особливо. Бо мені цей примус не допоміг аж ніяк. Навпаки: кілька років я витратила на те, аби усвідомити, що прибирати потрібно мені, аби було чисто, а не комусь, бо так треба.
Юпитерная• 36 минут назад
Ответ дляГрибной_Дождик
А що ви маєте на увазі під фразою звичайна людина?
Автор нічого такого глобального не написала, що син щотижня намиває вікна і готує, як шеф-повар. Звичайні дитячі обовʼязки
НЛОша• 35 минут назад
Ответ дляПожмаковна
Какие у вас дети замечательные и вы !
Прийшлося.А який вихід.По інакшому нічого б цього не було.Тільки праця і праця в нашому випадку.
Неместная Я• 30 минут назад
Ответ дляЗамурмишка
З посудом в кімнаті - те саме
Я, коли вже посуду не вистачає, даю команду - все здати на базу. Добре, що є посудомийка. Інакше я б бісилася.
Причому, спочатку так робила старша. Менший не збирав в себе посуд. А, років з 11-12, почав так робити також. І старша так почала робити, приблизно, в такому ж віці.
Може це щось з віком пов´язано
Сплюшка
• 27 минут назад
Ответ дляВесела пiсенька
Запросто. Тому і я думаю, як би не з-під палки, а як норму щоб він це сприймав. Тонка матерія))
Сплюшка
• 22 минуты назад
Ответ дляНЛОша
Ви мудра мама!
МУСЯкомарова• 22 минуты назад
Моїй дитині значно менше,майже 7 років.Але в неї РДУГ. Нейропсихолог сказала обов´язково з такого віку привчати до побутових справ.Бо навіть в нейротипрвих дітей біда з самообслуговування. То ж кожний ранок:
Застрелити ліжко
Прогодувати морську свинку
Догляд за собою:зуби,контрастний душ,чиста білизна .
Також допомагає в приготуванні їжі-почистити овочі,порізати їх.
З осені планую трохи розширити обов´язки
Застрелити ліжко
Прогодувати морську свинку
Сплюшка
• 21 минуту назад
Ответ дляНеместная Я
От тут дівчата і хлопці зовсім різні. Про дівчат я таке бачу часто, і я особисто в тому числі. Про хлопців - знаю один єдиний такий випадок. І то такий занудний токс в побуті що ховайся