АгатаХристя• 2 часа назад
Тут є хтось з Кам´янця-Подільського?
Хочу поїхати на фестиваль повітряних куль до Кам´янця, але не можу знайти коли цей фестиваль відбувається. Де отримати цю інформацію? Їхати хочу сама, без туроператора. Десь написано, что у серпні, десь що у вересні.
А мені ж планувати треба...
Дякую наперед, якщо хтось щось знає.
А мені ж планувати треба...
Дякую наперед, якщо хтось щось знає.
АгатаХристя
• 2 часа назад
Ответ дляa.ostroverh
Доброе утро
Полеты в Украине запрещены с 22 года
Я теж так думала. Але чому в інтернеті саме цього року з´являється інформація, що кулі будуть? Є статті на сайтах, туроператори продають квитки?
Може у Кам´янці, як у Ужгороді, війни немає?
Я сама в шоці.