Сяду на шию, дорого!• 1 час назад
Що це таке? Висипання біля кістки ноги
Чоловік іде додому, із-за кордону з Туреччини. Працює далекобійником. Другий рейс щось стається з кісточкою ноги. Таки висипи і кісточка напухає. Через 5 днів буде в Україні, звісно підемо до лікаря. Але що це таке? Щось вкусило? Двічі за одну і ту ногу і в те місце?! Щось мало віриться. Дівчата, як думаєте що це таке може бути?
ПростоБелка• 1 час назад
Хто зна,підете до сімейного,а там відправлять на консультації і обстеження.
Небалувана Галя• 1 час назад
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Не ахався зі шлюшками?
Звісно вся венерології висипає на ногах
Ваш безробітний ?
Бритоножка• 39 минут назад
Возможно от плохой гигиены, то есть от грязи! Приедет посмотрите, где еще такое есть по телу.Может в паху что то подозрительное найдете