И.О. людини• 2 часа назад
Тату. Воно треба? Чому я все життя про нього думаю?
Я фанат ще з дитинства Діснея. От не знаю, івже доросла тітка, але обожнюю їх героїв. Особливо міккі мауса. І десь щетз років 25 думала, от настане час і я зроблю тату з міккі. І вже давно б зробила напевно, але мій чоловік мене відмовляє(в нього їх немає, і не буде) І от мені вже 39, і я розумію що я досі хочу, я постійно відганяю думки про тату, дивоюся на інших з тату і думаю: та нє, нетробитиму. Чисте тіло краще. Але ж все одно повертаюся до цієї напевно мрії. Чому так? І як позбутися цих думок.
Найбільше що мене зупиняє:
а якщо я пожалкую потім.
Можливо для когось це дрібниця, але для мене це щось ОГО.
І знаю що чоловік скаже що я дурна і буде мене відмовляти.
Скажіть, чи є хто пожалкував що зробив тату?
І чи не дивно буде тітка в 39 і потім 39+ ходити з міккі маусом на тілі?
Просто поговорити, бо немає з ким більше.
Всім гарного та тихого дня 💙💛
Найбільше що мене зупиняє:
а якщо я пожалкую потім.
Всім гарного та тихого дня 💙💛
Шиворіт навиворіт• 2 часа назад
Тю, сделайте уже. Надо же, столько лет себя тревожить этим. Уже бы сделали и забыли. Да, у меня есть тату. Пару лет назад сделала. Муж тоже был против, но, как говорят классики, мое тело - мое дело
Шиворіт навиворіт• 2 часа назад
Ответ дляМедсестричка
У меня почти вся рука в тату, но мне муж и родители разрешили
Не понимаю, как такое возможно. Вы же взрослый человек
Медсестричка• 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
😏
Колупалочка• 1 час назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
И что?
БершкомангоЗар• 1 час назад
У меня 4 тату , довольна тремя, одну удаляю . Я их набила с 18 до 22 лет. Если душа требует бейте , но учтите что удалять в 2 раза больнее и во много раз дороже. Подойдите ответственно к выбору рисунка или шрифта
ГейТуда• 1 час назад
Ответ дляБершкомангоЗар
І не вивести до кінця ніколи
Синиця у спідниці• 1 час назад
Я не роблю, бо читала, що це для імунної системи постійне запалення. Та й взагалі впевнена, що мені набридне, ще потім виводити. Але це особиста справа кожного: робити чи ні
Глас_Народа• 1 час назад
Полюбила Славу — набила его имя. Потом полюбила Олега. Теперь тату: “Слава Олегу’
Колупалочка• 1 час назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Что?
Вы не понимаете как взрослый человек захотел и сделал то, что захотел?
БершкомангоЗар• 1 час назад
Ответ дляГейТуда
І не вивести до кінця ніколи
У меня уже почти удалилась , но я уже 10 сеансов лазера сделала . Но я то удаляю, то забиваю на год на это дело . Лазеры все лучше становятся, может когда нибудь и удалю полностью, но это не факт
ПотеряласЯ Я...• 1 час назад
Ответ дляМедсестричка
Вы несовершеннолетняя?
И.О. людини
• 1 час назад
Я чоловіку теж говорю, це ж моє тіло, він жеж Цеине гарно, наче пляма бруду на тілі.
Говорить що на одязі міккі мауса достатньо, а на тілі він не треба.
А в мене це асоціація мого дитинства, тієї дівчинки з наліпками та плакатами всюди з діснеем. Він мене не розуміє.
Була за кордоном, а там йшов хлопець попереду, і нього міккі маус на нозі, Боже мій як я дивилася, і думала, як гарно, це ж моє. І відразу полумала, приїду і побіжу в татусалон, ну а вдома чоловік відмовив знову. Доходить до того що починається сварка через тату. А не хочеться.
Шиворіт навиворіт• 1 час назад
Ответ дляКолупалочка
Я не понимаю, почему взрослому человеку надо разрешение родителей, чтобы что-то сделать
Медсестричка• 1 час назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Это был сарказм. Угомонитесь
Колупалочка• 1 час назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
А, сорри) не поняла сразу 🌸
Шиворіт навиворіт• 1 час назад
Ответ дляМедсестричка
Это был сарказм. Угомонитесь
Так вы же мне сама написали. Без проблем
И.О. людини
• 1 час назад
Ответ дляБершкомангоЗар
От і чоловік так говорить, потім буде болячіше та й дуже дорого, так що краще не починати.
Колупалочка• 1 час назад
Ответ дляИ.О. людини
У моей приятельницы на запястье аккуратный силуэт головы Микки Мауса, она тоже застегнутая на Диснее. Не обязательно же на всю спину бить цветного 😉
ПотеряласЯ Я...• 1 час назад
Ответ дляГлас_Народа
Вы к нам с 90х в гости пожаловали?
МедоваПаляниця• 1 час назад
Ответ дляИ.О. людини
Що заважає зробити маленького Мікі десь, де нікому видно не буде, але Ви будете знати що він у Вас там є? )))
Колупалочка• 1 час назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вы к нам с 90х в гости пожаловали?
Кольчик, наколи мне купола…. 🤣
И.О. людини
• 1 час назад
Ответ дляБершкомангоЗар
Ви пожалеували про тату? Чи просто набридло?
Медсестричка• 1 час назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Обратите внимание с кем вы общаетесь
Шиворіт навиворіт• 1 час назад
Ответ дляМедсестричка
Обратите внимание с кем вы общаетесь
Хорошо, спасибо за совет