Рання пташка• 2 часа назад

Пробувала не їсти після 18, але тоді лягаю спати з думками про сирники, ковбасу

Я ще звикну, что одразу міняти підхід?
Секретница• 1 час назад
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну в Новый год я после обильно стола нормально спала. И весь смысл не «не ем после 18», а «ем нормальную еду когда хочу, но в разумных количествах».
Да вообще такое ограничение до 18 глупо. Большинство до 18 на работе.
Каждый подстраивается под свой организм и ритм жизни. Для кого то глупо, для кого то нормально.

Розумашка• 1 час назад
вам більш немає про що думати
Вакцениро Вона• 1 час назад
треба змінювати переконання про їжу.
Я не їм після 18-00, але довгий час для мене це було щось нереальне, бо я думала, що не витримаю і відчуття голоду буде нестерпне.
Насправді це нормлаьно можна витримати. Якщо я думаю про сирники ввечері, то кажу собі, що з´їм їх завтра вранці. Але треба розуміти, заради чого я маю це витримати.
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляCopy-Paste
И с возрастом меньше есть хочется. Это логично
Мне вот скоро 50 - понимаю свою свекровь, которая три зернышка съела и хватит. Ей нельзя толстеть по здоровью
з настанням клімаксу жерти навпаки хочеться ще більше, це як ПМС, який ніколи не закінчується.
Але ви праві в тому, що з віком потреба в калоріях зменшується.
Тарабарщина• 1 час назад
якщо ви повечеряєте в 17, то знову їсти захочете?
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляЗалетна Я тут
Зачем? Желудок не знает который час. Важна калорийность общая, но даже в этом случает принято учитывать общую калорийность за неделю, а не 1 день.
знает конечно, гормональная системи работает с учетом наших естественных биоритмов, и ферментативная система так же.
Для похудения может и имеет значение общая калорийность, но для здоровья и усвоения пищи важно время. После 15-00 углеводы осваиваются хуже и больше откладывается на боках. Потому во всех диетах и рекомендуют легкий белок и овощи, а не фрукты и каши.
Сижуревувшоке• 42 минуты назад
Ответ дляАноним_Русалка
А для чого не їсти після 18?
Теж не можу зрозуміти, організму пофіг о котрій годині отримувати калорії, люди фігнею страждають.
Сижуревувшоке• 41 минуту назад
Ответ дляЛялька в колисці
Щоб не набирати вагу, щоб схуднути, напевно
Це із серії, як не їсти після 18 - з´їсти все до 18))), а просто нормально харчуватися люди не можуть, треба якусь дурню видумувати.
Copy-Paste• 34 минуты назад
Ответ дляВакцениро Вона
Я сейчас в нем, понимаю о чем вы говорите.
С перепугу ’наела’ 12 кг, теперь тренирую силу воли и осталось сбросить 6