фан L.O.S.T.• 24 июня в 11:32
Сніданок на схудненні 56
Добрий ранок/день!!! Смачного!!!
11
4
1
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 11:34
Ответ дляРозбещена цяточка
У вас ноги отекшие.
С почками порядок?
С почками порядок?
Не отікші, порядок!!!
3
2
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 11:35
Ответ дляСвоего не предлагать
Скільки нам ще?
Рік-півтора
2
2
2
1
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 11:35
Ответ дляжар-птица Нюра
Супер, с отвесом вас
Дякую, думала, що капець буде.
2
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 11:37
Ответ длявре_Динка
юххууууу-вітаю з новим проривчиком
Дуже дякую, після гостин у батьків, то думала +2 буде.
3
Люблю Украину• 24 июня в 11:41
Приятного аппетита, автор. Так держать!
Кого-то уже тошнит. Как бы не токсикоз
Кого-то уже тошнит. Как бы не токсикоз
5
Ответ дляфан L.O.S.T.
Дуже дякую, після гостин у батьків, то думала +2 буде.
з мене нарешті потрошку почала виходити вода. сьогодні ще масажику піддам...але вже як буде) змирилась))
дуже рада що ви впевнено йдете до своєї цілі... доречі хейтерші вже здається втомились..)
дуже рада що ви впевнено йдете до своєї цілі... доречі хейтерші вже здається втомились..)
7
Плету корзинки• 24 июня в 11:43
І Вам, смачного! Всім доброго ❤️
День 173. Завтрак:
- заливное 320-140; 🍆 как 🍄🟫 130-130; кабачок с 🐔 филе 285-260 (735/530)
Вчерашние обед, перекус и ужин.
Обед:
- сырный суп с фрикадельками и 🥦 516-247,5
Перекус:
- творог 46-36,8; йогурт 44-39,6; кекс 16-56; 🥭 54-35,1; малина 44-28,6; 🥝 28-12,6; 🍓 38*45=17,1 (270/225,8)
Ужин:
- 🍗 гриль 170-204; 🍅 90-18; 🥒 84-8,4; 🥬 маринов. 158-63,2; соус сливовый 28-19,6 (530/313,6)
День 173. Завтрак:
- заливное 320-140; 🍆 как 🍄🟫 130-130; кабачок с 🐔 филе 285-260 (735/530)
Вчерашние обед, перекус и ужин.
Обед:
- сырный суп с фрикадельками и 🥦 516-247,5
Перекус:
- творог 46-36,8; йогурт 44-39,6; кекс 16-56; 🥭 54-35,1; малина 44-28,6; 🥝 28-12,6; 🍓 38*45=17,1 (270/225,8)
Ужин:
- 🍗 гриль 170-204; 🍅 90-18; 🥒 84-8,4; 🥬 маринов. 158-63,2; соус сливовый 28-19,6 (530/313,6)
7
1
Настасья Пицун• 24 июня в 11:43
Приятного аппетита! Вижу, что Вы уже уменьшаете завтрак, и вес уходит, Вы молодец, что не останавливаетесь и идёте к своей цели! ❤️
5
Скорая помощь• 24 июня в 11:45
Ответ дляфан L.O.S.T.
Дякую, думала, що капець буде.
Скільки кілограмів вже скинули? Мені теж треба почати, все не зберуся
1
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 11:49
Ответ дляЛюблю Украину
Приятного аппетита, автор. Так держать!
Кого-то уже тошнит. Как бы не токсикоз
Кого-то уже тошнит. Как бы не токсикоз
Щоранку сидить вичікує, в перших секундах теми блює. То ротАвірусні залишилися
3
1
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 11:47
Ответ длявре_Динка
з мене нарешті потрошку почала виходити вода. сьогодні ще масажику піддам...але вже як буде) змирилась))
дуже рада що ви впевнено йдете до своєї цілі... доречі хейтерші вже здається втомились..)
дуже рада що ви впевнено йдете до своєї цілі... доречі хейтерші вже здається втомились..)
Так, втомилися.
2
1
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 11:48
Ответ дляНастасья Пицун
Приятного аппетита! Вижу, что Вы уже уменьшаете завтрак, и вес уходит, Вы молодец, что не останавливаетесь и идёте к своей цели! ❤️
Дякую!!! Сніданок не зменшувала, просто трави мало і так здається.
5
1
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 11:49
Ответ дляСкорая помощь
Скільки кілограмів вже скинули? Мені теж треба почати, все не зберуся
8,2 кг виходить
7
1
жар-птица Нюра• 24 июня в 11:49
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Іра, чому ви під анонімом?
Успокойся, сама то под чем?
6
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 11:51
Ответ дляСкорая помощь
Скільки кілограмів вже скинули? Мені теж треба почати, все не зберуся
Я пізно зібралася, але як є. Через місяць з хвостиком на море, але явно, що краще буде, ніж 91 кг. Я зараз біля дзеркала кручусь, любуюся результатом.
5
3
Покращена• 24 июня в 12:13
Ответ длявре_Динка
то за місяць вже буде з першою циферкою 7 куди краще ніж 9) скажіть)
Это точно )))
Я 6 увидела и прыгала
69,7 всего то лишь. А как приятно было )))
Я 6 увидела и прыгала
69,7 всего то лишь. А как приятно было )))
5
Покращена• 24 июня в 12:15
У меня сегодня авокадо/помидор, кусочек чёрного хлеба, 2 яйца и протеин.
2
Прилипало• 24 июня в 12:17
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так, втомилися.
слабачки, зійшли з дистанції )
4
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 12:32
Ответ длявре_Динка
то за місяць вже буде з першою циферкою 7 куди краще ніж 9) скажіть)
Дуже сподіваюся, так це однозначно круто і краще. Прийдеться купальники міняти, або свої вшити, бо є пару улюблених.
1
автор
фан L.O.S.T.
• 24 июня в 12:33
Ответ дляПокращена
Это точно )))
Я 6 увидела и прыгала
69,7 всего то лишь. А как приятно было )))
Я 6 увидела и прыгала
69,7 всего то лишь. А как приятно было )))
Я теж стрибатиму, коли 7 побачу.
3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу