Шалена невинність• сегодня в 12:40
Дівчата, поговоріть хтось зі мною
Я вагітна 7.4 тижні . Вагітність бажана . З самого початку не було тієї радості , якої очікувалось би . В мене немає токсикозу і т д , тому я зовсім не відчуваю себе вагітною фізично і ще більше морально . Навпаки щодня емоційно все більше не приймаю цю вагітність. Мене навіть починає дратувати все . Навіть місяць , коли я маю народити , взагалі не хочу … все не так . Навіть вже пробувала себе заспокоїти гороскопами , а там як на зло теж все те чого б я не хотіла . Ніби вона не моя , не для мене . Я пробувала сказати про свої почуття чоловіку , він не сприймає їх всерйоз . Я просто плачу від того , що я не відчуваю щастя будучи в положені , яке я так довго чекала . Вже навіть не хороші думки закладались , але щоразу їх жену від себе .
Сон і дрімота• сегодня в 13:07
Ответ дляАпофиозная
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3856134
Авжеж, не писали.
Будемо дружно спостерігати, як ви одночасно з´являєтесь і зникаєте в обох темах.
Авжеж, не писали.
Навіть якби авторка сто тем написала, зфіга ви доколупуєтесь? 🤦♀️
Апофиозная• сегодня в 13:08
Ответ дляСон і дрімота
Зфіга брехати?
Шалена невинність
• сегодня в 13:09
Ответ дляСон і дрімота
Чесно , я на таких навіть не реагую . Я сюди написала , щоб комусь виговоритись . Дякую . Підримку я отримала . А наміру з кимось зʼясовувати стосунки чи щось комусь доказувати - це мимо
Апофиозная• сегодня в 13:09
Ответ дляШалена невинність
Це ви мені кажете про проблеми з психікою ?
Так, вам. До лютого ще довго.
Періодичність створення вами тем наводить на думку, що вам потрібна допомога, але не на форумі.
Дівчина Бобула• сегодня в 13:09
Если у вас ПДР на 15 февраля, то у вас одинаковые шансы родить и в марте и в январе. Еще рожают и в 7 и в 8 мес, так что ваши страхи безосновательны.
Сон і дрімота• 2 часа назад
Ответ дляАпофиозная
Зфіга брехати?
Не памʼятаю, щоб правила форуму дозволяли керуючись субʼєктивними спостереженнями, звинувачувати інших
Шалена невинність
• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Бобула
Ой , я вже за ці тижні скільки чула історій . В моєму випадку так , можна народити безпечно і в січні і до кінця лютого .
За 7 м , то не дай Бог звісно
Апофиозная• 2 часа назад
Ответ дляСон і дрімота
Спостереження об´єктивне.
Всім відома ця особливість форуму: автор відображається в усіх своїх темах одночасно, створених з одного аккаунту.
Ви не знали?
Почитайте її попередню тему, приблизно знатимете, коли авторка перейде на агресивне огризання. Їй треба, щоб їй піддакували і гладили по шерсті. Очевидно, в реальності чоловік та найближче оточення вже трохи задовбались. А до лютого ще довго
Ви не знали?
Сон і дрімота• 2 часа назад
Доречі, народити наприкінці зими - це круто! У вашому животику малюку взимку буде тепло, а влітку, коли вже можна буде вводити по трохи фрукти - вони вже будуть стигнути))) влітку вже малюку буде цікаво дивись на листячко, пташечок… у вас все чудово складається 🥰
Шалена невинність
• 2 часа назад
Ответ дляАпофиозная
Спостереження об´єктивне.
Ви не знали?
Слухайте , я не знаю про кого ви пишите. Але я точно нікому не огризаюсь . Навіть вас вже яке повідомлення ігнорую , а от вам ніяк не уйметься . Дуже багато уваги ви мені приділяєте , дякую .
Мавка• 2 часа назад
Если вам тяжело и вы не хотите/не можете ждать когда это пройдет - обратитесь к перинатальному психологу. Они для этого и существуют.
Апофиозная• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
Будь ласка. Ви ж за цим і прийшли.
Аж 44 аноніма переглядає.
В попередній темі було більше
Аж 44 аноніма переглядає.
В попередній темі було більше
Раз одела не бу• 2 часа назад
Так це і є побочка вагітності) Не переживайте, у всіх шось вилазить чудне і неприємне в цей період. Але те, що ви описуєте, все рівно краще, ніж жорсткий токсикоз, коли тобі хочеться просто зникнути з поверхні землі. Все пройде. А цілком усвідомлювати і приймати вагітність почала, мабуть, після 5 місяців
Прекрасні діти - добре, що все стерпілося
ХаДиДиШь• 2 часа назад
Ответ дляАпофиозная
Бедный ребёнок. Всего 7 недель, а уже ведёт себя несоответственно ожиданиям. Впереди его ждут очень сложные 18 лет
.
Меня тоже раздрадают такие как автор, на раннем сроке строят из себя глубоко беременных и пляшите перед такими
Апофиозная• 2 часа назад
Ответ дляХаДиДиШь
А всего то пойти к специалисту. Или перечитать свою же прошлую тему. Ничего же нового, что она ожидает? Что её будут одобрять родить в феврале, но в других выражениях? Или ускорить на январь, переносить на март... Не говоря уже о том, что гороскоп мало того, что суеверие, так ещё и сдвинулся за 2000 лет.
Следующий уровень: рассчитать натальную карту и договориться на кесарево строго в рассчитанное время.
Тут одни и те же люди, изредка новички
Шалена невинність
• 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
За токсикоз згодна )
Іноді коли тільки прокидаюсь , зовсім трохи нудить і щоразу думки аби не почався токсикоз . Через хв 20 стає легше і думаю , слава Богу пронесло 😅
Апофиозная• 2 часа назад
Ответ дляМафиозная
Положенні. Снова беременно-гороскопный тролль нарисовался.
Думаете, троль? Это был бы лучший вариант, чем такая дамочка в реальности
Апофиозная• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
За токсикоз згодна )
Хай би почався, вам же треба хардкор, по повній. Скучно вам, так?
Мафиозная• 2 часа назад
Ответ дляАпофиозная
Ага. Я и в прошлой ее теме подозревала что троллит. А теперь так и подавно.