Забрызжу ядом• 09 июня в 11:11
Родила и жалею
Родила первого ребенка в 34 года, в браке на тот момент были 7 лет. Никогда не хотела детей, пошла на поводу у мужа и родственников. Жалею и кусаю локти.
Вернуть время назад, никогда бы не рожала. Если вы думаете рожать или не рожать, не рожайте. Материнство это ад!
Леди_на_драндулете• 09 июня в 11:13
У вас дитина здорова, якщо да то радійте...в такому випадку хвора ви
Залізний кіготь• 09 июня в 11:14
каждый человек имеет право на свое мнение. интересно ваша мама жалеет о том, что вас родила.....
Инста_Богиня• 09 июня в 11:15
Ответ дляБокс-орун
Снова дебилам не поставили капельницу вовремя ?
Тролли , им надо работать
Забрызжу ядом
• 09 июня в 11:16
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Почему это я больная? Потому что вещи называю своими именами? У меня никогда не было материнского инстинкта и я всем советую. Если у вас как у меня. Не идите на поводу у мужчины и родственников. Ничем хорошим это не закончится. Материнство это ад и труд.
Не заздріть тьоті• 09 июня в 11:18
Ответ дляSvitlo_
Не вірте автору. Материнство - це РАЙ
Для вас рай, для автора ад. Ви ж не знаєте яка у неї ситуація. Не у всіх чоловіки допомагають, є бабусі, дідусі і достаток у сімї.
З понеділка на дієті• 09 июня в 11:21
Автор, держитесь. Если есть деньги и не кормите, купите себе винишко или настойку, это меня спасало в первые годы материнства. Способ подсказала опытная многодетная мать).
Стильна штучка• 09 июня в 11:22
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мы не обсуждали. 4 абортов, потом надоело. Что сказать? Ребёнок подрос, и я слиняла к матери. Жалеть о чём-то? Пофиг...
Піу!Піу!• 09 июня в 11:25
Ответ дляSvitlo_
Так автор пише що для всіх ад обов´язково
Опишіть свій ’рай’, бо я вас не розумію. Що це за рай, де ти 24/7 не належиш собі.?
Статус Ква• 09 июня в 11:26
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мне повезло, что я завела собаку, как только замуж вышла, и поняла, что не потяну🤣
Не повелась, не рожала, сейчас 45, ни разу не пожалела.
Снежнакомка• 09 июня в 11:27
Ответ дляЗабрызжу ядом
Дуде шкода, що ви маєте такі почуття до дитини. Може ви просто заморились і вам потрібен відпочинок?
Файна дівка• 09 июня в 11:30
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вашей семье тоже от вас плохо, и как то же вас терпят
Кукусики• 09 июня в 11:32
Ответ дляSvitlo_
Не вірте автору. Материнство - це РАЙ
Блаженная вы как всегда
Кукусики• 09 июня в 11:34
Ответ дляSvitlo_
Да прям. Чого це не належу собі?
От сьогоднішній день. Встали попили кави разом. Сходили на шопінг. Після обіду підемо в гості.
Шопінг її ідея. Гості - моя. РАЙ.
Так она же у вас уже взрослая
Почему живёт с вами?
З понеділка на дієті• 09 июня в 11:39
Ответ дляSvitlo_
Да прям. Чого це не належу собі?
Шопінг її ідея. Гості - моя. РАЙ.
А я, наприклад, не належу собі. Не потрібно переносити свій досвід на інших. Я одна, чоловік не зі мною. Материнство зводить мене з розуму - для мене це реально тягар, хоча я люблю свого сина. Я маю бути в доступі весь час, маю слухати, маю готувати, прибирати, прати, купувати продукти, весь час приймати рішення, маю займатись дитиною, вигулювати щодня по 2 години на вулиці, возити на всі гуртки, купувати одяг, планувати вихідні, планувати зустрічі з його друзями, купувати матеріали для розвитку, гри та дозвілля, навчати навичкам готування, прибирання, письма, читання, лічби, робити разом творчі проекти, витримувати істерики, будити зранку і т.д. Я реально виснажуюсь.
Є купа людей, які вважають, що материнство в нашій культурі - це не ок
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Так це автор свій досвід переносить на інших.
Щедрик• 09 июня в 11:41
Ответ дляSvitlo_
Не вірте автору. Материнство - це РАЙ
Такий рай, що все життя мені поламав.