Гербария• 02 июля 2014
Бесквит в силиконовой форме, чем смазать форму??? подскажите, очень прилипает.
Засомневаю• 02 июля 2014
бісквіт не любить силикон , виберіть другу форму якщо хочете класну випічку
оксюморон• 02 июля 2014
выкиньте форму. не качественная она у Вас. А вообще я смазываю обычную форму маслом сливочным
Засомневаю• 02 июля 2014
Ответ дляоксюморон
выкиньте форму. не качественная она у Вас. А вообще я смазываю обычную форму маслом сливочным
автор
Гербария
• 02 июля 2014
я обычно тоже выстилаю пергаментом, но решила сделать бискит.сердечки (для разнообразия)
Засомневаю• 02 июля 2014
девочки , шоб не прилипало , треба форму змастити олією , вистилати пергамент і в холодильник на 20 хв., наливаєте в нього бісквіт і в духовку на 30-40хв при 180 гр., перші 20 хв ви не заглядуєте в духовку , і виймаєте з духовки готове блюдо і кладете з формою на мокрий рушник на 5 хв . тоді легенько знімається пишний бісквітік від пергаменту
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
