Бронетапок• 09 декабря 2014
Мамографія в Києві - підсумовуємо контакти
Отже, можна зробити:
на Верховинній
на Ломоносова
на Кондратюка
Де ще? Але давайте, будь ласка, актуальні контакти. Наприклад, часто радять на Червоному Хуторі або на Вербицького. Там уже не роблять.
Якщо все-таки їхати за якось із вказаних мною адрес - де найпростіше й найшвидше пройти цю процедуру?
на Верховинній
на Ломоносова
на Кондратюка
Бронетапок
• 06 января 2015
Ответ для303030
Девочки, большое спасибо ))
я тоже сделала на Минской! уточняю, там до 13-00 (так мне врач сказала для получения результатов)
Теперь вопрос, а где бы по поводу мастопатии проконсультироваться ??
Вибирайте мамолога в приватних клініках чи державних поліклініках. Тут часто рекомендують того чи того лікаря. Вибирайте за відгуками і територіальним принципом. Я ходжу до різних. Для різних поглядів, так би мовити. Один прописав мастодинон, другий сказав - краще тазалок. Так що тут тільки методом проб і помилок. Назвати прізвища можу, але не так, щоб я могла їх беззастережно рекомендувати.
Ответ дляБронетапок
Назовите пожалуйста пару-тройку вариантов)
я была 1,5 года назад, мне тут девочка посоветовала, мне не понравился врач((
надо из кого-то выбирать, а вообще не знаю из кого ...
Бронетапок
• 06 января 2015
Раніше мені подобався Штефура Василь Васильович, приймав у приватній клініці на Позняках, але зараз, не знаю, де працює
Зараз ходжу до Колегова, Академия Вашего здоровья м. Чернігівська
Ще була у кількох, яких і згадувати не хочеться....
Можливо, хтось інший порадить...
Ответ дляБронетапок
Можливо, хтось інший порадить...
это очень далеко от меня (
у меня в поликлинике принимает Слюсаренко А.А. - еще он на Верховинной принимает, сегодня я не попала, он не доехал с операции. Попаду - отпишусь. Отзывы еще не искала, но в очереди его очень хвалили.
Ответ дляБронетапок
а что Вам из лекарств помогает? я так понимаю мостопатия.... мне маммолен 200 прописали)
Бронетапок
• 27 января 2015
Ответ для303030
А мені мамолен ніколи не прописували... Я вже років 15, ще з юності живу з мастопатією. Раніше постійно прописували мастодинон - це німецький рослинний препарат. Дуже хороший, якщо регулярно пити - дуже добре допомагає. А зараз перейшла на тазалок. Теж німецький рослинний. Один лікар порадив, мовляв, цей препарат впливатиме і на деякі інші мої проблеми з гінекології. Поки що придивляюся до реакції організму, ці рослинні препарати треба пити довго, щоб був ефект...
З мамоленом не стикалася... Нічого про нього не скажу. Може, в нас різні види мастопатії? А може, там діючі речовини однакові, просто назви ліків у виробників різні. Удачі Вам у лікуванні!