Сейчас идёт активное тестирование в новую патрульную патрульную службу, зам.министра приглашает активно поучавствовать женщин, мне интересно, а кто-то подавал анкету и был на тестировании?
rusya-mama• 15 апреля 2015
Навчатись цікаво, організатори дійсно роблять всі умови і дають все необхідне, аби ми тільки вчились і вчились добре. Обід у столовій, звичайний обід, але чого можна чекати на 20 грн. Головне що ситно і готують смачно. Завтра вже перші тести у моєї групи.
Ответ дляУважаемый
+ 100500.
Зачем лицемерить,
ну не знаю у кого как, но у меня не хватает...я пока приеду, пока с малой по секциям метнусь, пока старшего с уроками поганяю, пока младшей косы на завтра заплету, пока ужин приготовлю...потом ещё почитать по разу или 2 ...и уже спать охота, до 12-ти не сижу, иначе потом на парах дремаю...и да...бывают дни когда по 3 квиза, или экзамен и квизы, тогда вообще ниче не успеваешь, я вон вчера на сегодняшний экзамен даже не осилила всю квалификацию перечитать, уснула на 3-ей теме))))
rusya-mama• 15 апреля 2015
Ответ дляbunina
сегодня учеба началась, не знаю какой это поток по счету
Так, ми 5-й поток.
kurta_oleg• 16 апреля 2015
Ответ дляGhostiuss
Всем привет! В общем, мне приглашение пришло только что на 20е число. Вот так....
Поздравляю!
Баба Яга• 16 апреля 2015
Ответ дляGhostiuss
поздравляю!!!! ты вроде с 02,04 ждал? дождался ура) вселяет надежду, а когда позвонили?
rusya-mama• 16 апреля 2015
Що можу сказати. Сьогодні лише другий день начання а вже можна зрозуміти хто і за чим прийшов у цю поліцію. Як казала Хатія, якщо ви прийшли сюди заради зарплати, то вам тут місця немає. Щоб бути поліцейським повинен горіти вогонь в серці. Сьогодні в розмові зрозуміла що гроші один з основних мотивів. Люди не уявляють як це працювати по чесному, вже настроєні скептично, і не вірять що щось зміниться. Питання- то чого ви прийшли? Система начання побудована таким чином, що лекція триває лише 15 хвилин...весь внший час пари це тест, обговорення незрозумілих питань....тобто основна частина матеріалу розрахована на самонавчання. Але люди наші, не готові прощатись з совеєтською системою, коли можна було не вчити, всерівно хтось списати дасть. Не розуміють що це конкурс, і всі ці знання, можуть врятувати життя як самому поліцейському так і іншим громадянам. Залишитись мають не всі хто туди потрапив, алише найкращі.
Ще сьогодні видавали форму. Ну що сказати, форма для курсаниів на період начання: кепка, дві футболки- поло темно синього кольору, та флісова куртка. Розміри не всім підійшли особливо пічаль з дівчатами. Розмірів з чого ибрати не має. Хоч ми і заповняли ростовки, але як нам сказали- не розраховуйте, що тут вам кутюрьє шиють. Шиє Україна, тому розміри стандартні M,S,L.
Короче спонсує реформу Америка, проводять грузини, а відбувається все в Україні тому на виході ми побачимо щось середнє.
Ответ дляrusya-mama
сумно...
треба було по іншому набирати людей! а так бачимо знову село що приїхало за грошима та хабарями! все так як і 10-20-40 років назад, хіба що трохи розбавлено патріотами та тими хто дійсно хоче працювати, а не влаштовувати життя.
Ответ дляAdamski
сумно...
Так и есть(( печаль
rusya-mama• 16 апреля 2015
Ответ дляAdamski
сумно...
Так і є. Наприклад в моїй групі з 30 чоловік самих киян лише троє....все решта інші оласті або київська обл. Та справа не в тому, ’село чи не село’ І в селах нормальні люди живуть і прагнуть до змін. А пічаль в тому, що коли читаєш наш форум і знаєш що є багато людей, які просто все б хробили щоб попасти і їх не кличуть. А їхнє місце займають. Люди не готові ще мінятись, навіть не готові підкорятись військовій дисципліні, хоча ще в перший день нам наголосили, що тепер ми обличчя столиці і маємо виглядати відповідно. Тому сказали щоб хлопці всі були пострижені, побриті, не в спротивних костюмах, не у рваних джинсах і не у футболках з матюками. А дівчат поросили забути про каблуки, носити брюки, та звязувати волосся у гульку чи хвостик.
Наступного дня я прийшла, уже з зібраним волоссям, і строго одягена. Як думаєте , багато хто виконав вимоги начальника курсу? Аж одиниці. Хлопців сьогодні у туфлях та брюках побільшало, але дівчата як матиляли патлами так і матиляють., і кабли нікуди не поділись. Я не кажу що я така правильна., а інші погані. Просто я чомусь дуже серйозно сприймаю все що там говорять, переживаю зробити щось не так, бо я не військова людина і не знаю всіх норм, але стараюсь виконувати все що від мене залежить. І навчання сприймаю не як ’завести собі друзів’, а вивчити , засвоїти та зрозуміти більше і краще, щоб в подальшому успішно здавати тести і спити, і всі ці знання примінити на службі.. А не спинити машину, і ’бекати-мекати’ шо попало як це любили робити наші добросовісні гаїшники. Сподіваюсь люди просто ще не до кінця зрозуміли куди попали, але роздупляться. Це не поліцейська академія, не кіно, все серйозно.
Ответ дляrusya-mama
О, о.
Успойся. А кто говорил что будет легко?
А по поводу дисциплины:
Мы не курсанты, а слушатели и никто не имеет право нас заставлять биться и т.д. это по желанию.
Дальше, они сами выполняют свои обещания?
Где закон? Он ещё с января весит. А как они людей набрали. У меня по поводу некоторых в группе сомнения. Форму только выдали.
И разве это форма?
Спорткостюм. Ни знаков отличия, ни шевронов. Да она ещё и не полная.
А наш статус?
Мы сотрудники милиции, но не полиции.
Вывод: мы учимся в бардаке, без инфы, тогда на каком основании от нас что то требовать.
И по секрету они сами не знают что от нас требовать. ))
А люди пока не привыкли. Вчера только были гражданскими. Не надо спешить. Москва не сразу строилась, детей тоже не сразу рожают. )
Успойся. А кто говорил что будет легко?
А по поводу дисциплины:
И разве это форма?
А наш статус?
Мы сотрудники милиции, но не полиции.
Всем привет!
Может я повторюсь, но вопрос к поступившим в следующем: нужно принести ’Форма № 3 з ЖЕКу/сільської ради за місцем проживання кандидата’.
Если я проживаю на съемной квартире в Киеве мне нужно с местного Жэка фому?Но я ведь я нигде не буду фигурировать или так и должно быть?