Котик-Пупсик• 02 февраля 2015
Волдирі після подряпин у 2-ох річного хлопчика.
Дорогенькі мої,підкажіть,що це таке???Бо дуже хвилююсь,мабуть спати вже сьогодні не буду.Тиждень тому побачила в синочка(2-ох років) на шиї прозрачний волдирик,так як після ожога,і він його весь час розчухував,але через годину вже й сліду не було,тому я подумала,що це він дряпнув себе нігтиком і від того що чутлива шкіра - така реакція,а тут вчора таке під оком,я знову подумала,що це розчухав чи дряпнув(волдирь бистро сходить),сьогодні перед снов,знов під тим же оком начухав...Алергіїї в нього немає,здоровий хлопчик...а тут таке...тількищо такого начиталась в інтернеті,що аж мурашки по шкірі,сну вже ніякого.Завтра звернемося до дерматолога,але якщо хтось знає,що це за волдирі,то напишіть,будь ласка.
АдеКВАтная• 02 февраля 2015
Водянистые волдыри бывают при ветрянке, но она быстро распространяется по телу, одним бы наверно точно не обошлось.
АдеКВАтная• 02 февраля 2015
Но если это ветрянка, очень хорошо, что в таком возрасте, это детская болезнь. Я в 10 классе заболела, 2 недели температура под сорок, думала не выживу(
Рюмка ДЗЫНЬ• 02 февраля 2015
Закрийте нет, бо точно не заснете( було таке, тож знаю про що говорю) завтра підете до лікаря і там вже все взнаєте, здров’я Вам.
Котик-Пупсик
• 02 февраля 2015
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Дякую!
Рюмка ДЗЫНЬ• 02 февраля 2015
Ответ для199119911991
Дякую!
Та не має за що, я колись себе так накрутила, що самій треба було заспокійливе бо не могла заснути.
Булькаю• 02 февраля 2015
Может быть стрептодермия. Мазать только красной зеленкой - фукарцином. И не мочить. Все лечение. Но дерматологу покажитесь.