Сьогодні, 14 лютого, о 23:30 Президент України Петро Порошенко зробить заяву в Генеральному штабі.
Її транслюватимуть в прямому ефірі, повідомляє прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.
"З півночі в прес-центрі Адміністрації Президента Валерій Чалий, Павло Клімкін та Валентин Наливайченко коментуватимуть ситуацію", - додав він.
Alisa-Rodina• 14 февраля 2015
Ответ дляCinderella.sells
Ложитесь спать. Ничего такого не будет. Просто объявят о вводе режима прекращения огня с нашей стороны.
уверенна в этом, но блин не усну пока не услышу
Cinderella.sells• 14 февраля 2015
Ответ дляmovsumova
нервничаю
надо чаю попить
еда успокаивает))
надо чаю попить
еда успокаивает))
Я винца уже дернула )))
Лучше б не пила, теперь жарко так, лицо горит, а выпила то бокальчик всего...