03 июня 2023

А як таке може бути? Здорожчення парфюму на Мейкапі

Замовляла Escada Especially Escada у 2016 році (скрін) за 606 грн. Потім через років 3 знову їх замовляла, були вони близько 1000 грн, точно не пам’ятаю. А зараз дивлюсь - 3000 грн (скрін).

Я все розумію, 6 років пройшло, інфляція. Але якщо порівняти з останньою покупкою за близько 1000 грн, то здорожчання у 3 рази. Це нормально взагалі? Ваші парфуми теж х3 зараз стали?
Результат:
вже голосів: 101
70 (69.31%) Так, все здорожчало у 3 рази
31 (30.69%) Ні, це щось не те
Курочка-чубаточка 03 июня 2023
А я мясо покупала по 80. А сейчас оно 190. С чего бы это?
1 33
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Додам - це також парфумована вода, тобто не духи. Ось посилання, якщо що: https://makeup.com.ua/product/19520/#%2Foption%2F3...
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
А я мясо покупала по 80. А сейчас оно 190. С чего бы это?
Не пам’ятаю в 2019-2020 роках м’яса по 80. Воно останні роки було близько 100 грн, зараз вже так - 180-200. Але ж не в 3 рази.
Лялька в колисці 03 июня 2023
Не стоит Эскада этих денег. Ловите по скидкам
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Не стоит Эскада этих денег. Ловите по скидкам
Ну так, не вартує, для мене занадто дорого, хоча аромат подобається. Ну мені не терміново, я й знижок почекаю )
Зубная фея 03 июня 2023
Доставкою з єс як раз виходить +- удвічі здорожчало: 30 мл-1400, 50 мл-1600
Я_з_Франека 03 июня 2023
Тема- троллинг, чтобы поднас**ть Мейкапу?
По вашей ссылке 30 мл стоит 1430 грн, а 50 мл 1640 грн.
1 1 20
Лялька в колисці 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ну так, не вартує, для мене занадто дорого, хоча аромат подобається. Ну мені не терміново, я й знижок почекаю )
Они в Европе стоят около 31 евро за 30мл. На том же немецком мейкапе вообще 26 евро.
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Доставкою з єс як раз виходить +- удвічі здорожчало: 30 мл-1400, 50 мл-1600
Ой, я навіть не тикнула на доставку з ЄС. Я обирала те що в наявності. Дякую, за 1400 прийнятна ціна )))
Цветочница 03 июня 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Тема- троллинг, чтобы поднас**ть Мейкапу?
По вашей ссылке 30 мл стоит 1430 грн, а 50 мл 1640 грн.
Нажмите на обьем где нет флага ес. Там цена , что автор сказала. Но да, проблема высосанная из пальца
Я_з_Франека 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ой, я навіть не тикнула на доставку з ЄС. Я обирала те що в наявності. Дякую, за 1400 прийнятна ціна )))
а на 200 грн дороже объем почти в 2 раза больше, 50 мл за 1640
Зубная фея 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ой, я навіть не тикнула на доставку з ЄС. Я обирала те що в наявності. Дякую, за 1400 прийнятна ціна )))
Мій внутрішній єврей завжди наполягає на більшому обʼємі за подібні ж гроші. Я б брала піввідерка - 50 мл🥰
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
а на 200 грн дороже объем почти в 2 раза больше, 50 мл за 1640
Так, супер. Дякую ))
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Ответ дляЦветочница
Нажмите на обьем где нет флага ес. Там цена , что автор сказала. Но да, проблема высосанная из пальца
До чого тут із пальця??? Я ніколи товари з доставкою з ЄС не обираю, завжди беру з наявності, тому на ті позиції і уваги не звернула. Таке щось - вєздє врагі, ага
5 2
Зубная фея 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
До чого тут із пальця??? Я ніколи товари з доставкою з ЄС не обираю, завжди беру з наявності, тому на ті позиції і уваги не звернула. Таке щось - вєздє врагі, ага
Комедія
Вас тут зараз ще в матрьошки запишуть за ігнор товарів з прапорцем ЄС
3 12 2
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Комедія
Вас тут зараз ще в матрьошки запишуть за ігнор товарів з прапорцем ЄС
+100
вже в конкуренти Мейкапу записали, тож чекаємо на зраду зрадоньку )))
4 2
Я тертий жук 03 июня 2023
Ответ дляЦветочница
Нажмите на обьем где нет флага ес. Там цена , что автор сказала. Но да, проблема высосанная из пальца
Я покупала в октябре умывалку, точно не помню за сколько, но гривен за 700 где-то. Сейчас она на Мейкапе 2300, я тоже как увидела цену, офигела. При чем столько стоить она не может в принципе.
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Я покупала в октябре умывалку, точно не помню за сколько, но гривен за 700 где-то. Сейчас она на Мейкапе 2300, я тоже как увидела цену, офигела. При чем столько стоить она не может в принципе.
перегляньте з доставкою з ЄС, може так само виявиться не все так страшно
Наивка 03 июня 2023
А как вам подорожание мыла больше, чем в 10 раз?!

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3332955#784...
Любви вам! 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Додам - це також парфумована вода, тобто не духи. Ось посилання, якщо що: https://makeup.com.ua/product/19520/#%2Foption%2F3...
Подивіться ціни на ту ж парфумерію ів роше та оріфлейм, здивуєтеся.
Эт вернячОк 03 июня 2023
А я в брокарде пять лет назад брала Hermes висячие сады около 3 тыс, сейчас зашла тоже 3400. Почти в одну цену, как такое может быть.
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Ответ дляЭт вернячОк
А я в брокарде пять лет назад брала Hermes висячие сады около 3 тыс, сейчас зашла тоже 3400. Почти в одну цену, как такое может быть.
Так, теж дивно...може підробка?
Эт вернячОк 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Так, теж дивно...може підробка?
Тоже так подумала.
Зоряний Шлях 03 июня 2023
Цены на парфюмерию часто меняются, то дороже, то дешевле, нужно регулярно мониторить. + на Нотино часто акции, так-что не отчаивайтесь.
А вообще цены выросли в 2 раза по сравнению с 2021 годом.
Бараболька 03 июня 2023
Курс $ сравните
Зоряний Шлях 03 июня 2023
Кстати со склада ЕС всегда сильно дешевле, на вашем примере в 2 раза. Но бывает и наоборот.
Лівий Локіть 03 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Кстати со склада ЕС всегда сильно дешевле, на вашем примере в 2 раза. Но бывает и наоборот.
Сколько ни смотрела косметику цена была вместе с доставкой из ЕС почти такая же как у нас
Гравіцапа 03 июня 2023
перед войной покупала чай 500 грамм 535 грн.
Недавно брала его же там же 735 грн.
Почему???

Ну ваши духи, конечно взлетели!
Квітка папороті 03 июня 2023
Ответ дляБараболька
Курс $ сравните
Ок, покупала тушь мейбелин скай хай в конце зимы за 250. Сейчас 400.. курс тот же банковский, в обменках даже снизился.
Где логика?

Тут, в наличии. Не ЕС.
автор Смажена полуничка 03 июня 2023
Ответ дляКвітка папороті
Ок, покупала тушь мейбелин скай хай в конце зимы за 250. Сейчас 400.. курс тот же банковский, в обменках даже снизился.
Где логика?

Тут, в наличии. Не ЕС.
Та щось таке відчуття, що пишуть від стелі ціни.