01 декабря 2023

Карпачов, онлайн курс "Виховання дитини до 11 років."

Чи хтось купляв онлайн програму Карпачова Виховання дитини до 11 років. Проблеми та рішення"? Чи вартує своїх грошей? У мене реальна проблема з донькою, але на психолога зайвих грошей нема. Ціна курсу 6000 грн.
1 5
Млинець Мій 01 декабря 2023
Купіть на олх типу сп, але нічого нового там не буде. Це людина без освіти, просто з хорошею рекламою.
Счастье_же_вот_оно 01 декабря 2023
Покупала подобные программы и книги другого психолога, мне очень помогло.
Фрекен бок 01 декабря 2023
Видя его поведение и советы в передачах типа супермамы, то я б и копейки этому ,, психологу,, не дала.
3 9
Плету корзинки 01 декабря 2023
Вы издеваетесь ??
Карпачов😱
Ноу коммент 01 декабря 2023
Вот скажите мне, почему женщины ведутся на курсы человека без образования психолога? Потому что он из телека?
автор #Пойду_кгадалке 01 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Купіть на олх типу сп, але нічого нового там не буде. Це людина без освіти, просто з хорошею рекламою.
дивилась, не знайшла
автор #Пойду_кгадалке 01 декабря 2023
Ответ дляНоу коммент
Вот скажите мне, почему женщины ведутся на курсы человека без образования психолога? Потому что он из телека?
чесно не знаю, передачи з ним не дивилась. Чи можете щось порадити?
Сколько_мне_лет? 01 декабря 2023
6000 грн як раз би вистачило на 8 сеансів з психологом
автор #Пойду_кгадалке 01 декабря 2023
та ладно, де такі ціни зараз?
Сколько_мне_лет? 01 декабря 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
чесно не знаю, передачи з ним не дивилась. Чи можете щось порадити?
Ну так подивіться.
Сколько_мне_лет? 01 декабря 2023
Ответ дляНоу коммент
Вот скажите мне, почему женщины ведутся на курсы человека без образования психолога? Потому что он из телека?
Так.
Love_Love_Love_ 01 декабря 2023
Ответ дляНоу коммент
Вот скажите мне, почему женщины ведутся на курсы человека без образования психолога? Потому что он из телека?
Ну да, так само як і на екстрасенсів. Ви б купили марафон схуднення в неї?
автор #Пойду_кгадалке 01 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну да, так само як і на екстрасенсів. Ви б купили марафон схуднення в неї?
ні, але колись купляла у Аніти Луценко, сподобалось, були результати.
Love_Love_Love_ 01 декабря 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
ні, але колись купляла у Аніти Луценко, сподобалось, були результати.
При чому тут Аніта Луценко? Ви різниці не бачите?
РокерША 01 декабря 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
чесно не знаю, передачи з ним не дивилась. Чи можете щось порадити?
ви якась дивна:
чому ж ви вирішили купляти саме його, якщо навіть не уявляєте що і як він викладає?
Карпачов мені подобається, але брати його курси щодо виховання дитини, чи як будувати сім´ю я би николи не стала.
У нього цікаві дослідження, но їх розглядати як дієві практичні поради - я вважаю поганою ідеєю
Белочкой зови 01 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну да, так само як і на екстрасенсів. Ви б купили марафон схуднення в неї?
Заздрю її самовпевненості
Кнопус 01 декабря 2023
Ответ дляБелочкой зови
Заздрю її самовпевненості
Це точно) мабуть з пеленок внушали, яка вона красуня-золушка😁
Белочкой зови 01 декабря 2023
Автор, краще пошукайте психолога. Ці онлайн курси і марафони до сраки при наявності реальних проблем.
Вони робляться для заробітку на популярному імені, а вся інформація є у відкритому доступі.
Трільчиха 01 декабря 2023
Я купувала Підлітки у Кушнірук.
Там вони хотіли 5000, потім дзвонили, дзвонили і продали за 1800 здається.
Курс як курс, любіть, розумійте, піклуйтесь. До методів покарання ще недослухала)
Love_Love_Love_ 01 декабря 2023
Ответ дляБелочкой зови
Заздрю її самовпевненості
Людина на марафонах квартиру купила, хороше авто і тд
Мульйонерша 01 декабря 2023
спочатку краще прочитайте книгу ’Тримайтеся за своїх дітей’ Гордона Ньюфелда, або якщо знайдете російський варіант ’Не упускайте своих детей’ (пошукайте аудіокнигу, так легше сприймається), а потім вже вирішите, чи треба вам якісь курси
navariya 02 декабря 2023
Лесгафт, Пётр Францевич. Есть книги. Вот там, скорее всего найдёте ответы на свои вопросы и проблемы)