Когда кончится война???

Я в отчаянье...
показать весь текст
ёжовые рукавицы 19 апреля в 09:45
Ответ дляSeehund
Дело не только в нем, там вся страна хочет войны.
Вони стадо без своєї думки , куди пастух пожене туди і підуть.
ДокторТ 19 апреля в 09:46
А что это изменит? Жить спокойно и свободно мы уже не будем никогда.
3 1
Vlada-Maria 19 апреля в 09:46
Ответ дляKot_v_meshke
Пусть едут. Сменят один, как вы называете, концлагерь на другой)))))).
Та ні, вони потім псячими стежками і раком в Європу, будуть там косити під українських біженців і серучи Україні, де лиш можна
Татьяна_М5 19 апреля в 09:47
Ответ дляOllka
На предложение о переговорах один вопрос - назовите хоть один случай, когда путлер выполнял условия договора, или раша.

Не вариант это. Приведет к перерыву на пару лет, а потом нашим детям все равно вернётся.
Думаю, что в таком случае, многие дети успеют выехать с папами и мамами и построить своё будущее в другой стране. А кто выезжать не хочет - тот может оставаться и воевать сколько угодно. Я думаю, что это было бы справедливо
9 5
Татьяна-57fb 19 апреля в 09:47
22 ракеты и + шахеды по всей Украине , не даром я всю ночь металась а утром теперь не могу стоять на ногах все подкашивается и трясется , действительно когда это кончится , одна тревога включалась другая доганяла , те кто смылись еще что то вякают , та сидите и не гавкайте уже , езжайте сюда и побеждайте полоумных кацапапов а не ртами своими вякать только и наблюдать , потом припрутся на все готовое , хитро жопомордые
8 3 1
Jave 19 апреля в 09:48
Ответ дляVlada-Maria
А ви, будучи на місці звихненого пуйла, не напали? Коли кандидат в президенти обзиває країну повією, декларує акакаяразніца, нада проста пєрєстать стрелять, 73% б´ються в екстазі і бюлетнями вищать’даааааа’? Як такий шанс втратити?
І так відповідь на ваше питання, звісно б напала.. путін був би дурнем, якби прогавив цю можливість.ю
liss 19 апреля в 09:48
Ответ дляVlada-Maria
Так це ви тут розказуєте, що нічого не було при Петру зроблено що ж ви так зливаєтесь відразу
Ну почему ничего , он богаче стал .
Не сливаюсь , тоже хочу завод , никто не дарит 🤷‍♀️
Elmyska 19 апреля в 09:48
Ответ дляЛеска
І шо? Коли Україна стала блоковою чи хоча б подала заявку? Продовжуйте коли Україна порушила цей пункт?
Удалено администрацией...
Vlada-Maria 19 апреля в 09:50
Ответ дляЯ не Сірожа
Так і є.
Дивно, що в темі багато хто цього чи не знає/не розуміє, чи то спеціально за русню тягнуть.
Тема - дно, як в стічній ямі опинилась.
Все вони розуміють, але як один ждун казав, ’меня за что, я даже на вибори нє хаділ. Мнє аби в брюхє нє пусто і очко нє парвалі, я с любой властью жить буду’. Дякувати русні, вже нічого не скаже, разом зі своєю.ждунихою і виводком ждунят.
5 4 1 1
Леска 19 апреля в 09:52
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
У вас відповідь на моє чітке запитання є?
Чи будете петляти та тягнути майдан на глобус.
Повторю. Коли Україна порушила свої зобов´язання щодо вступу в нато?

Тим паче ніхто , як ви кажете, нас туда брати не хотів. То як це в´яжеться з нашим виконання чи невиконання позаблоковості та початком війни?
6 1
Татьяна_М5 19 апреля в 09:52
Ответ дляЛеска
У вас відповідь на моє чітке запитання є?
Чи будете петляти та тягнути майдан на глобус.
Повторю. Коли Україна порушила свої зобов´язання щодо вступу в нато?

Тим паче ніхто , як ви кажете, нас туда брати не хотів. То як це в´яжеться з нашим виконання чи невиконання позаблоковості та початком війни?
Основная обязанность - это победа над коррупцией.
Jimson 19 апреля в 09:53
Ответ дляVitalinkaGL
Удалено администрацией...
Доверяю только классике американского кинематографа.
4 1
Аурелиа 19 апреля в 09:53
Ответ дляHаташа
Никогда. Только что спорили на работе: я за переговоры, остановить боевые действия. Вывод: я поддерживаю страну террориста

Может я чего-то не понимаю? Какой выход из сегодняшнего положения и перспектив видят урапатриоты?
остановить - це як? Віддати Дніпро, Одесу, Запоріжжя і ще, що там путлер хоче? Хіба русня пропонувала мир на інших умовах? як зупинити бойові дії? мій чоловік на фронті має припинити стріляти? прийде орк і застрелить його. Ви цього хочете?
8 2
Vlada-Maria 19 апреля в 09:54
Ответ дляJave
Гаразд розкажіть будь ласка як ми переможемо.. це ж ваші діти за кордоном? Чи я помиляюсь.. в якійсь темі ви писали, що раді що діти виїхали
Ні, не я писала) як мінімум, стати, нарешті, владі одним цілим зі своїм народом і проукраїнською, а не валити країну зі спини. А там, гляди, і союзники повірять, що допомога йде на перемогу
Jimson 19 апреля в 09:55
Ответ дляliss
Спонсор и Америка посмотрим что там в ноябре .. если польются кредиты .. так как просто так нам видимо не дадут , то 27 год . Если веяния поменяются то может будет и конец войны . Я уверенна если б америка великобританск европа Китай захотели , война бы была прекращена.
’если б америка великобританск европа Китай захотели , война бы была прекращена’

Она бы даже не началась.
owl62 19 апреля в 09:55
Ответ дляFalcon82
Якщо не хочеш помирати - підтримуєш ворога. Я бачу логіку у вашій відповіді
Хто Вам дасть гарантію, що не помрете, коли сюди прийдуть кацапи? пуйло? Розстріляну сім*ю в Волновасі забули? Не треба писати типу ’еті пугалкі уже не работают’
10 2
Леска 19 апреля в 09:55
Ответ дляТатьяна_М5
Основная обязанность - это победа над коррупцией.
Так і записано в будапештському меморандумі?
3 1
Jave 19 апреля в 09:56
Ответ дляVlada-Maria
Ні, не я писала) як мінімум, стати, нарешті, владі одним цілим зі своїм народом і проукраїнською, а не валити країну зі спини. А там, гляди, і союзники повірять, що допомога йде на перемогу
Діти, тут) тоді вибачте.. я помилилась.. бо без молоді наше майбутнє також сумне..
Татьяна_М5 19 апреля в 09:58
Ответ дляЛеска
Так і записано в будапештському меморандумі?
Так а при чем тут меморандум к нато? В меморандуме что, написано, что нато обязаны взять к себе Украину?
2 1
Luxurygirl 19 апреля в 10:00
Ответ дляЛеска
Так і записано в будапештському меморандумі?
Это просто бумажка если вы еще не поняли
WomAnn 19 апреля в 10:00
Ответ дляРойЛеля
Ну ну.... і я і ви, і мій і ваш чоловік скоро закінчимся. І сини підростають...
Розкажіть мені ще, що ви виграєте у мене
Будете під Росією підете на Польшу, чи думаєте росія це так залишить?
4 3 1 1
Vlada-Maria 19 апреля в 10:01
Ответ дляJave
Слухайте, дайте чесну відповідь, якщо ви вірите в майбутнє цієї країни і перемогу то де ваші діти? Мої діти хоч і маленькі, але вони тут а ви чому відправили своїх подалі звідси? І не треба тут кривлятися про пєрєстать стрєлять і пуйло.. говоріть про свої вчинки
А мої були ще в 2014-му, просто з Майдану, під Авдіївкою і в донецькому аеропорту. І в перший день, під вечір повномасштабного, з друзями - під Києвом. Ваші, хоч і маленькі, тут просто тому, що ви не можете виїхати сім´єю, а мої маленькі твм з тимчасовим опікуном, в своєму житлі, бо моя особиста думка - дітям на війні не місце. І мені спокійніше, маю можливість більше допомогти, руки не зв´язані.
Тому дійсно, говоріть про свої вчинки, крім ’сиджу тут’
uma 19 апреля в 10:02
Ответ дляKot_v_meshke
Ну так пусть едут. Никто ж не держит.
Ничего подобного. Пройти наши блок-посты очень серьезная и основная проблема. Мы все заложники, увы.
4 1
Vlada-Maria 19 апреля в 10:03
Ответ дляliss
Ну почему ничего , он богаче стал .
Не сливаюсь , тоже хочу завод , никто не дарит 🤷‍♀️
так що там з відводом і розмінуванням? Як бубочка відводив і розміновував те, чого по ваших словах не було?
uma 19 апреля в 10:04
Ответ дляVlada-Maria
В цивілізацію - це через рашку в Європу і там видавати себе за українських біженців?
А каких еще? Они украинцы и хотят выехать.
Jimson 19 апреля в 10:04
Удалено администрацией...
chornoruk 19 апреля в 10:11
Удалено администрацией...
Jave 19 апреля в 10:08
Ответ дляVlada-Maria
А мої були ще в 2014-му, просто з Майдану, під Авдіївкою і в донецькому аеропорту. І в перший день, під вечір повномасштабного, з друзями - під Києвом. Ваші, хоч і маленькі, тут просто тому, що ви не можете виїхати сім´єю, а мої маленькі твм з тимчасовим опікуном, в своєму житлі, бо моя особиста думка - дітям на війні не місце. І мені спокійніше, маю можливість більше допомогти, руки не зв´язані.
Тому дійсно, говоріть про свої вчинки, крім ’сиджу тут’
Я трішки не зрозуміла ваші діти були і в донецькому аеропорту і зараз на фронті? Тобто Ви мама військового?
ok1904 19 апреля в 10:09
Ответ дляТатьяна_М5
Основная обязанность - это победа над коррупцией.
Ви яким боком до корупції?
ok1904 19 апреля в 10:11
Ответ дляТатьяна_М5
Думаю, что в таком случае, многие дети успеют выехать с папами и мамами и построить своё будущее в другой стране. А кто выезжать не хочет - тот может оставаться и воевать сколько угодно. Я думаю, что это было бы справедливо
Ви ж не в Україні, чого переймаєтеся за українців? Хто Вашу маму яка і не хоче виїхати тут лікує, хто її годує(хліб пече, молоко продає)?