27 апреля в 12:03

Можно ли прекратить гв на 2 недели?

Девочки,как Вы думаете можно ли прекратить гв на 2 недели,а потом восстановить?Мне нужно лечится ,таблетки не совместимы с гв
Неновая почта 27 апреля в 12:03
Так, чому ні. Який вік дитини?
автор Бойова 27 апреля в 12:04
Ответ дляНеновая почта
Так, чому ні. Який вік дитини?
2 місяці
Капитанша 27 апреля в 12:04
Якщо через 2 тижні з молока вийдуть всі шкідливі елементи що в ліках, то можливо сціжуватись ці два тижні а дитину поки перевести на штучне вигодовування. Який вік дитини, чи це доцільно ?
Відірву та викину 27 апреля в 12:04
Можно, только цедить все время
КликОЛЬКА 27 апреля в 12:05
Можно. Я отлучала, принимала антибиотики после родов. Перевела сына на смеси, потом восстановила ГВ. у меня было много молока.
Неновая почта 27 апреля в 12:06
Ответ дляБойова
2 місяці
Можна, головне правильно це зробити. З пляшечки легше молоко біжить, тому оце може бути єдина проблема далі. Проконсультуйтеся зі спеціалістом по ГВ як це зробити правильно. Вам зціджуватися прийдеться, щоб собі не натворити біду з застоями.
Значит надо 27 апреля в 12:06
З власного досвіду. Так,можна. Я два рази відлучала . На три тижні і потім ще на два
Відірву та викину 27 апреля в 12:13
Возьмите бутылочку авент натурал, чтоб ребёнок не отвык тянуть молоко
автор Бойова 27 апреля в 12:14
Ответ дляВідірву та викину
Возьмите бутылочку авент натурал, чтоб ребёнок не отвык тянуть молоко
Благодарю
Сито для думок 27 апреля в 12:15
Впевніться, що таблетки не сумісні з гв.
Я_не_аноним_100% 27 апреля в 12:20
1 - проверьте а точно ли препараты несовместимы с ГВ (сайт елактация в помощь)
2 - если все таки да, поговорить с врачом и подобрать аналог, который совместим
Бубль Гум) 27 апреля в 12:34
Перевірити на сумісність тут: https://www.e-lactancia.org/
Якщо справді несумісні ліки і нема альтернативи, то потрібно зціджуватися, щоб підтримувати лактацію, а дитину годувати оптимально з несмоктальних предметів. Пляшка (яка б не була) - це завжди ризик.