Томатико• 16 сентября 2016
Купила молокоотсос у відмінному стані!!!
Доброго дня. Перед пологами, вирішила придбати механічний молоковідсос Avent. В оголошенні був заявлений як у відмінному стані+додатково до нього придбала запчастини у цього ж продавця,все це добро мені обійшлось у 515 грн. з пересилкою. В нагрузку мені вислали бюстики для годування (б/у), накладки силіконові 2шт (б/у), 10 вкладиші від підтікання молока,пару пакетиків чаю для лактації (без назви). Нажаль фото даного оголошення з виставленими фото продавця не встигла зробить, бо чесно кажучи не сподівалась, що отримаю зовсім не те, на що очікувала. Оголошення продавець відключила , як тільки відправила посилочку https://www.kidstaff.com.ua/tema-19920404.html
Сьогодні написала продавцю відносно отриманого товару. Продавець стверджує, що товар відправлений у відмінному стані і що ніяких плям і бруду немає, що це все мої вигадки.
Фото комплектації молоковідсосу я зробила, намагалась відправити автору, щоб вирішити мирно це питання, але мене додали в чорний список і про повернення даного товару звісно мови йти не може, бо товар б/у поверненню не підлягає і ми це не обговорювали.
Виставляю фото молокоотсосу у відмінному стані!!! Насолодіться, яке все охайне та відмінне!!!
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 сентября 2016
Ну як можна купувати такі інтимні речі бу? Ну ще б презерватив бу купили!
Надежда наш компас• 16 сентября 2016
Ответ дляТоматико
Сама виновата, але вже пізно.
это не гигиенично как минимум
ВИЧ, например, передается от матери ребенку через молоко
Отчебучкина• 16 сентября 2016
Ответ дляТоматико
Фото давали,на фото все було нормальне.
Как это? Фото не те?
ША все! я пришла• 16 сентября 2016
Я Вам скажу, что молокоотсос очень быстро приходит в состояние не для продажи(
Жаль, что не попросили фото сделать перед покупкой
Томатико
• 16 сентября 2016
Ответ дляОтчебучкина
Я бы такое бу не купила!
Я б теж не купила, якби фото відповідали заявленим.
волосатое стекло• 16 сентября 2016
Там вымойте с щеточкой и обдайте кипятком. И пользуйтесь, если рабочий.
Томатико
• 16 сентября 2016
Ответ дляОтчебучкина
Как это? Фото не те?
Продавець не дала мені можливості надіслати фото,додала у чорний список.
Молчалка• 16 сентября 2016
Я своим ровно дважды польовалась, потом на полке стоял, смотрю - пожелтел и вообще вид потерял. Этот еще нормальный по сравнению с моим. Повторюсь - испольовала всего дважды
БеГуЩаЯ пО гРаБлЯм• 16 сентября 2016
Это как Б/У трусы...
Такие вещи покупаются ТОЛЬКО новые!
Состояние жесть конечно...
Такие вещи покупаются ТОЛЬКО новые!
Состояние жесть конечно...
Томатико
• 16 сентября 2016
Ответ дляПерловая Кашка
автор попробуйте из кеша вытянуть фото с объявления продавца
я нажаль незнаю як:(
МошеЙница• 16 сентября 2016
у меня тоже было все Авент--и соски,и молокоотсос--классные вещи!
я работала с месяца--сцеживалась за 10 минут 200 грамм--Автор--прокипятите и пользуйтесь
Гуру троллинга• 16 сентября 2016
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Это износ, а такие вещи даже у сестры нельзя брать.
такие вещи поддаются стерилизации.