Однозначная• 05 мая 2017

Как Вы относитесь к дубляжу российских фильмов?

Я конечно понимаю перевод иностранных фильмов на укр.язык. Но перевод с русского на украинский , по моему бред! Тем более тех фильмов которые показывали раньше на русском, и ничего, все понимали иноземную речь))
Например, канал Украина сейчас анонсирует фильм "Незламна" на укр.языке
А вы как считаете, стоит переводить на укр. рос.фильмы?)
Результат:
вже голосів: 998
639 (64.03%) Отрицательно
280 (28.06%) Норм отношусь к переводу
79 (7.92%) Все равно
Olena_Km• 05 мая 2017
Ответ дляWallenrod
Ви не любите літературну українську мову? Я саме ля вас пишу це українською, мені не важко.
Вам до ´літературної´ ще сапати і сапати :))) не лестіть собі

y888• 05 мая 2017
Ответ дляИМХОля
А кто вы такая, разрешения выдавать?))) Я только громко читать умею)
Це погано.
Оле Лукойе• 05 мая 2017
Ответ дляКрысинда Мышавская
Ото я читаю ’кацальщікав прав ущімльоніх рускоязічніх’ - і балдєю: уявляю собі, як в Германії турки (яких там не один мільон) починають виступати з криками: ’Türk devlet dili’Ж що в перекладі означає: дайош державну турецьку, ’ні’ - мові гітлєра ! От шо б сказал на таке карєнніє фрицы ? )))
Навіщо Німеччину згадувати? Он у Москві українську бібліотеку закрили, але нацисти-у нас.
Не жена• 05 мая 2017
Ответ дляОле Лукойе
+10000000000000!
На морозе• 05 мая 2017
Ответ дляy888
Тобто без роду і племені?)))))
А с какого мы должны стать вашим племенем. Пол страны НИКОГДА в это не игрались. Поколениям это все было чуждо. И тут мы должны забиться под сопилку,чтоб угодить другой половине? Увольте, нам это не объяснить детям,потому как со стороны это выглядит не рукопожатно.
Wallenrod• 05 мая 2017
Ответ дляy888
Тобто без роду і племені?)))))
В певному сенсі так. Національності, нації - то минуле людства. Майбутнє за людьми, які не тримаються за свій клаптик землі, а роблять те що хочуть, там де хочуть.
Olena_Km• 05 мая 2017
Ответ дляWallenrod
Я не ’приїжджий’, я тут народився.
Якщо песик народився у конюшні, то він хто? Песик чи лошатко?

ИМХОля• 05 мая 2017
Ответ дляОле Лукойе
В ідеалі особисто для мене-відсутність дубляжу в усіх іноземних фільмах, тільки субтитри. Але, моя бабуся, наприклад, російську розуміла погано, субтитри читати не встигала-зір уже не той. Враховуючи, що російську у школах тієї ж ЗУ не вивчають уже 25 років, таки існують люди, які її розуміють погано.
Ну а какая-то бабуся с Восточной Украины на украинском не сильно понимает. И интернета у нее нет. Ей в 90 лет учить мову, чтоб мыло смотреть? В идеальном мире- была б пара-тройка русскоязычных каналов, хотя бы региональных, параллельно с украиноязычными. И выбирайте себе, кому что ближе. Но мы ж легких путей не ищем.
Wallenrod• 05 мая 2017
Ответ дляОле Лукойе
Ні, ви собі лестите)
Беру приклад з вас
Крысинда Мышавская• 05 мая 2017
Ответ дляОле Лукойе
Та Моксель мені уже десь рік-півтора як глибоко до д...пи. Нам своє робити. А в Моксєлє свою роботу робить коопєратів Озера та чечени. Раніше якось мене це турбувало: та чого вони, ми ж не такі...А зараз - просто ржу з колорадо-істерик. Так: ми хунта, бандьорівці. Нехай щастить.
Оле Лукойе• 05 мая 2017
Ответ дляИМХОля
Вона уже 90 років живе в Україні, і якщо досі не вивчила українську - то її проблеми. Цікаво, у Франції російські емігранти теж вимагають російськомовного ТВ, бо французької не розуміють?
ИМХОля• 05 мая 2017
Ответ дляy888
Це погано.
Вам плохо? Так это ваши проблемы. Мне норм)
y888• 05 мая 2017
Ответ дляНа морозе
Я вже втомилася пояснювати.І шо вам пояснювати.Треба вчити мову,значить треба.У Данії,якби ви туди переселились, про те вивчили ви мову їх,чи ні,у вас би кожен двірник на вулиці запитував.Без їхньої мовм,ви там -ніхто.
Оле Лукойе• 05 мая 2017
Ответ дляWallenrod
Беру приклад з вас
Для цього вам українську ще вчити і вчити.
Wallenrod• 05 мая 2017
Ответ дляOlena_Km
’Новоязом’ не волідію, вибачайне. Я вивчав в школі мову Шевченка і Сосюри, а не сучасних лінгвістів.
Не жена• 05 мая 2017
Ответ дляИМХОля
да прям не понимает! все прекрасно все понимают. там дело в другом.
Крысинда Мышавская• 05 мая 2017
Ответ дляНа морозе
’Пол-страні’ сюда навезено было из мордовских болот. В т.ч. и в Крым, и в Донецк - ЮЗОВКУ !!!
y888• 05 мая 2017
Ответ дляWallenrod
Це вас совок таким інтернаціональним виховав?
Оле Лукойе• 05 мая 2017
Ответ дляWallenrod
Думаю, з таким підходом, ваших дітей очікує розчарування, у майбутньому.

Не жена• 05 мая 2017
Ответ дляy888
ой, не витрачайте сили. все вони розуміють. просто жаба давить - ну не вийшло у них з русским миром, не вийшло.
y888• 05 мая 2017
Ответ дляИМХОля
Ну то вже проблеми узкоязичної бабусі.Бабця україномовна в пріорітеті.Вибачайте.
Wallenrod• 05 мая 2017
Ответ дляOlena_Km
Я прокоментував слово ’приїжджий’, тим, що я тут народився і маю такі ж права, як і титульні, хоч я і не титульний.
ИМХОля• 05 мая 2017
Ответ дляy888
Вот пока у нас будет ’все животные равны, но некоторые равнее’- бардак в стране неискореним. И такие, как вы, этот бардак радостно поддерживают.
Крысинда Мышавская• 05 мая 2017
Ответ дляWallenrod
Я вважаю, що кожен має знати мову міжнародного спілкування. Я буду виховувати її громадянкою світу, а не росіянкою чи українкою.
Удалено администрацией...
Оле Лукойе• 05 мая 2017
Ответ дляИМХОля
Я, насправді, ТВ не дивлюсь практично, але з того, що бачила-ну проблем саме у російськомовних точно з телебаченням немає, навіть у шоу-програмах двоє ведучих, один з яких розмовляє російською. Дубляжу російських серіалів - не зустрічала, тільки титри українською. Фактично, утискаються саме україномовні.
Wallenrod• 05 мая 2017
Ответ дляy888
Ну так давайте вчити дві мови, аби стати однією нацією. В чому питання?
y888• 05 мая 2017
Ответ дляИМХОля
Плохо стане вам,якже ви будете бідненькі з дубляжем радянські фільми переглядатимете?)))))
Wallenrod• 05 мая 2017
Ответ дляОле Лукойе
Дякую, мені вистачає того, що маю.
На морозе• 05 мая 2017
Ответ дляy888
Не смешите, шо там ту мову учить? ее и так все знают на достаточном уровне. Причем тут языковые знания и видимость того, что мы не понимаем язык, на котором говорим поколениями, думаем и видим сны. А именно эту видимость создают, включая дешевый дубляж.
Радио в машине я даже не обсуждаю. Оно наглядно демонстрирует местечковый уровень происходящего абсурда...... Село навкруги....
Не жена• 05 мая 2017
Ответ дляWallenrod
однією нацією з ким? і навищо взагалі нам російська мова?