вишила рушник, та як обробити краї не знаю і не можу знайти потрібний сайт.буду вдячна за допомогу
Спробую пояснити!
Візьміть картон (він має бути такої ширини, яку довжину китиці хочете) прикладіть по всій ширині рушника. Для його закріплення має бути хрестик. Тобто вишиваєте хрестик и обмотуєте картон паралельно, а потім розрізаєте намотані на картон нитки. Один хрестик в ряд не дуже красиво, тому підберіть гарний орнамент і крайній хрестик буде основою під китицю. Край обов´язково обробить, якщо не оброблений.