Здраствуйте.
У ребенка плоско-вальгус , хотелось бы по3азать его хорошему ортопеду.
Кто сталкивался с такой проблемой, посоветуйте пожалуйста, можно в личку. Спасибо
Ответ дляLaura 28
0677703322 Валерія Володимирівна
але я не знаю де вона зараз приймає, раніше в дитячій шо за Мінським масивом
Дякую. Ми не місцеві, ми з Ніжина.
Попередньо зателефоную
Ответ дляLaura 28
тільки попередньо :) бо можна не застати. вона в кількох клініках працює
Дякую
А підскажіть ще ортопедичний магазин взуття.. Де купуєте взуття ви діткам?
Ответ дляnezhinka
В Ніжині є ортопедичний магазин. Мабуть, ви й самі знаєте)
Дякую, але він мене не влаштовує.
Буде цікаво чому, напишу в особисті
Ответ дляozuenko
Там где принимает Валерия (на Богатырской раньше была) есть Нех, Пилипчук, Машуренко все по данным вопросам профи. Едьте на Богатырскую в стационар подходите в личном порядке к любому из перечисленных специалистов
Дякую
Ответ дляozuenko
Вони лояльно сприймають таких пацієнтів..
Тобто не відмовляють?