Кусачая Я• 28 мая 2019

Моє обличчя

Дівчата, таке питання: мені 41, є зайва вага 10 кг, яку планую скинути)) овал уже трохи поплив, що буде з обличчям, якщо схудну трохи.
Барбитта• 28 мая 2019
нічого не буде, якщо поступово

автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
нічого не буде, якщо поступово
Я хотіла би , щоб брилі зникли. Це можливо, чи вже ні? Щоб трохи підборіддя легше візуально було
Сижу_и_плачу• 28 мая 2019
Ответ дляКусачая Я
Лицо похудеет и может обвиснуть. Советую делать гимнастику для лица. Очень мне нравится в программе Бодифлекс. Массаж не плохо.
Барбитта• 28 мая 2019
Ответ дляКусачая Я
це апаратні процедури.
автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляСижу_и_плачу
У домашніх умовах це можливо?
автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
це апаратні процедури.
У косметолога? Які саме?
Барбитта• 28 мая 2019
Ответ дляКусачая Я
У косметолога? Які саме?
все залежить від бази навиків , якою володіє косметолог. Мені 42 роки, схудла за зиму десь на 6 кг. Шкіру лиця укріпили з лютого за допомогою мікронідлінгу, шкіра стала товстіша, еластмчніша. Лишилося, ще питання пігментаціі на скулах(але конкретно покращити зможу аж після сонячноі активності з вересня, зараз лише сонцезахисний крем з віт.С буде)
Барбитта• 28 мая 2019
Ответ дляКусачая Я
У косметолога? Які саме?
фотку зробила з роб.місця
Робот Вертер• 28 мая 2019
,Если похудеете - лицо подтянется и не будет висеть, вы еще относительно молоды

Тоскующая• 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
У самой пигментация на скулах, еще и неравномерно((
Марс атакует• 28 мая 2019
Ответ дляКусачая Я
У косметолога? Які саме?
Массаж, микротоки
ЛисАпедная• 28 мая 2019
Ответ дляКусачая Я
Сами по себе не исчезнут,чудес не бывает.Есть пластическая хирургия.
автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляСижу_и_плачу
Спробувала бодіфлекс зробити. Обличчя горить. Дякую за пораду
советский цирк• 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
а крем какой? ренью?
Барбитта• 28 мая 2019
Ответ длясоветский цирк
а крем какой? ренью?
да
автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
Ви молодець, займаєтеся собою! А я тільки зараз спохватилася. Який крем порадите?
советский цирк• 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
да
спасибо
автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
фотку зробила з роб.місця
Ви косметолог?
Барбитта• 28 мая 2019
Ответ длясоветский цирк
а крем какой? ренью?
осенью буду делать то ли пиллинг то ли маски израильские, сейчас только фильтр и вит.С. До 40ка пигментации небыло

автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляРобот Вертер
Дякую! Переживаю, бо вже у дзеркалі без мейка собі не подобаюся.
автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляМарс атакует
Массаж, микротоки
Дякую! Щось буду пробувати, бо вже від себе в щоці
Барбитта• 28 мая 2019
Ответ дляКусачая Я
Ви косметолог?
ні, випадково знайшла косметолога яка по стилю за здоровий образ життя, вона навіть проти карбоксі
Барбитта• 28 мая 2019
Ответ дляКусачая Я
мікротоки теж допоможуть.
Але перш за все це харчування, слідкуйте за добовою дозою віт.С.та доб.дозою кальцію
автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
мікротоки теж допоможуть.
Підкажіть, що саме треба вдень з´їдати, щоб достатньо було віт С та кальцію. І ще підкажіть, де купити крем і як він виглядає. Вам дуже вдячна за поради. Хоч настрій покращився.
Не гавкаю- но охраняю• 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
Вы думаете без процедур было бы хуже? Я просто не вижу, то что можно было бы посоветовать другим
Барбитта• 28 мая 2019
Ответ дляКусачая Я
почитайте за віт С. добрва доза 500 одиниць. Зараз листя молодоі´ кропиви(в ній більше С ніж у смородині),
але навряд чи Ви додасте кропиву до свого раціону, то морально треба бути готовому. В осінньо-зимовий період стакан грейпфрутового фрешу, в осени зізіфус,по сезону влітку болг.перець. Зараз молода цибуля. Але перераховую по таблицям ,скільки треба за день. Цілий рік я пророщую паростки, забезпечую організм вітаміном С. В молодому всьому віт.С вищий, ніж в 《дорослій зелені》.
Кунжутно-макове молоко, сироватка(роблю сичужний сир, лишається сироватка, яка багата на лактобактеріі та кальцій) це моі´ джерела кальцію. Досить довго розписувати , але працює.
Просто біодоступнісь вітамінів і мікроелементів в рослинних продуктах вища, ніж в медикаментах, тому такий акцент на рослинну і´жу.
Барбитта• 28 мая 2019
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
звичайно, я ж розумію причину щвернення до косметолога.
був нерівномірний колір шкіри, були дрібні зморшки, були широкі пори і т.д. Все покращилося досить пристойно. Підборіддя буде таке до операціі (жовтень)по гінекологіі. Після минулоі´ операціі(дещо видаляли ) покрашилося, але знову динаміка змін.
Незначна пігментація з´явилася перед першою операцією за пів.року по гінекологіі´, пігментація без змін після операціі два роки(за зиму висвітлили, але зараз є питання) за зиму були зміни по гінекологіі, треба знову оперативне втручання, що заплановано на осінь... тоді вже знову матиму результати.
автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
Дякую за те, що поділилися! Як же мені це все тяжко втілити в життя. Треба поступово щось робити. На усі цитрусові - алергія. Я стала дуже мало їсти. Зранку - мюслі з молоком. Може, ще 1 яйце з петрушкою і олією лляною. На роботі - екрана, горішки. Ввечері творог чи сир. І 2 літри води вдень. Усе.
автор Кусачая Я • 28 мая 2019
Курага, телефон править)
triorsita• 28 мая 2019
Ответ дляБарбитта
который раз встречаю фото и который раз вопрос- зачем вам волосы с красным подтоном? вам никто не говорил. что это дешевит? простите, но уже не выдержала