Пешеходик• 15 марта 2020
МОЗ хоче закрити усі кафе та ресторани в Україні через коронавірус
Дівчата хто має власні кафе, а як з орендою? Якщо закриють кафе через епідемію можливо є якісь закон, що звільняє оплати оренди приміщеня під час пандемії.
Якраз сьогодні вечером планую говорити з орендодавцем про цю ситуацію.
Каси і так дуже впали.
Пешеходик
• 15 марта 2020
Ответ дляРусалка на ветвях
Читайте договор и раздел форс мажор
У нас у розділі форс мажор пише тільки про протік даху і води.
Можливо хтось підскаже, за законом нашої держави ми зобовязані платити чи ні?
Тому, що договір відповідає чинному законодавству України.
Пешеходик
• 15 марта 2020
Ответ дляКузякин
Закрывать нужно обязательно.
Но и регулировать вопрос с арендой тоже, иначе это как-то хм
В мене оренда 2000$ в місяць.
Пешеходик
• 15 марта 2020
Я розумію, що краще коли закриють. Проблема в іншому. Власник приміщеня буде хотіти гроші за оренду, а ми ж не будем працювати в цей час.
Меряю от 0• 15 марта 2020
нке збіднієте!Головне, шоб всі були живі і здорові!Хапуги почекають з наваром
Пешеходик
• 15 марта 2020
Ответ дляМеряю от 0
Яка ви добра)
Меряю от 0• 15 марта 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Правильно сделают если закроют
давно пора , а то та вся ... як рине зараз з Польщі та Італиї, то всім буде непереливки
Завтра не пью• 15 марта 2020
Для того, что бы закрыть частных предпринимателей нужно вводить чрезвычайное положение в стране или городе. Тогда не придется платить аренду.
КохайтесьЧорнобровi• 15 марта 2020
У мене магазини. Я за закриття . Може хоч податкові канікули які зробили,чи хоч часткову оплату податків. За оренду ніхто не поверне (
Меряю от 0• 15 марта 2020
Ответ дляПешеходик
Яка ви добра)
а чого ви не така???Подумайте про людей!Не про себе одну цацу , а про тисячі людей!!!!Лікарні переповнені, тестів нема , а ви про свій прибуток думаєте
Завтра не пью• 15 марта 2020
Ответ дляМеряю от 0
Простите, а где и кем вы работаете?
Пешеходик
• 15 марта 2020
Ответ дляЗавтра не пью
Тобто приватних підприємців якщо закриють то тоді ми звільняємося від оплати за оренду?
Дюйм оф о4ка• 15 марта 2020
Ответ дляМеряю от 0
У вас всі, хто вам послуги надають хапуги?
Це бізнес називається. І місцевий бізнес - то дуже потрібна економіці штука.
Пешеходик
• 15 марта 2020
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Знаєте податки не такі вже великі як орендна плата.
Не прохожу мимо• 15 марта 2020
Ответ дляПешеходик
В мене оренда 2000$ в місяць.
Нет не должны.это форс-мажор международного масштаба.вынужденная мера при пандемии,а не ваш отъезд на отдых и никто не имеет права требовать с вас аренду.
Благоуханочка• 15 марта 2020
Ответ дляПешеходик
Вряд ли у вас в договоре реальная сумма аренды прописана, поэтому- решайте лично с арендодателем
Пешеходик
• 15 марта 2020
Ответ дляМеряю от 0
Я думаю про всіх! Ну і звичайно про себе, а ви заздрісна.
КохайтесьЧорнобровi• 15 марта 2020
Ответ дляМеряю от 0
Хапуги сидять у ВР,а фопи чесним шляхом заробляють на хліб
Пешеходик
• 15 марта 2020
Ответ дляНе прохожу мимо
Будь ласка можете дати силку на закон?
Благоуханочка• 15 марта 2020
Ответ дляПешеходик
Кстати, есть идея- готовьте на вынос, организуйте доставку едв
КохайтесьЧорнобровi• 15 марта 2020
Ответ дляПешеходик
Воно то так,але якщо багато найнятих ,то теж набігає немало