28 января 2021

Суд скасував новий правопис української мови, встановлений Кабміном

Сьогодні, 28 січня 2021 року, Окружний адміністративний суд Києва скасував постанову Кабміну № 437 "Питання українського правопису" від 22 травня 2019 року, якою було схвалено нову редакцію "Українського правопису".

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Ростислав Кравець, старший партнер адвокатського об´єднання "Кравець і партнери".

Рішення суду набуде чинності через 30 днів, якщо Кабмін не подасть апеляцію.