Я шалунья• 24 августа 2021
Девочки, ржу не могу. Момент с парада с Порошенко и Ющенком
Сейчас в куча мемов на даную тематику но этот прикол прям в сердце запал - ржу как сумасшедшая
Пацаааааааан• 25 августа 2021
Ответ дляВолшебная палочка
Удалено администрацией...
Вам ссут в глаза, а все божья роса)
это я Вам как бывшая луганчанка и непосредственный свидетель в 2014м говорю.
Пацаааааааан• 25 августа 2021
Ответ дляПишущаяся
А я вот посмотрела сегодня речь пороха со сцены, ну такую фигню оно морозило, смотреть противно. Праздник, а оно пришло’кулаками после драки помахать’. если бы пришлось выбирать сейчас между Порошенко и Зеленским , голосовала бы за зеленского. Порошенко такой же клоун, только с раздутым самомнением и эго.
Удалено администрацией...
Пацаааааааан• 25 августа 2021
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ющенко и Порошенко - самые номальные президенты, остальные - агенты рашки и ворюги
почем Петя платит нынче?
методичку смените)))
Пацаааааааан• 25 августа 2021
Ответ дляПурген
Дівчата не ’защітніки’, а перекладачі, юристи, психологи. І просто тендітні дівчата, а не кремезні хлопи.
Так нехай навчаються в юриличних, лінгвістичних та медичних, а не в військових вузах, в чому проблема? Нехай заберуть документи звідси, нехай врешті решт від мовляться від параду! А то хизуватись, що марширувала в рядах красунь хоче, а працювати - ні.
Взагалі шо в головах у людей, що вони не освідомлюють свій вибір, а потім винен хто завгодно, а не самі вони. Дитячий садок, а не військовозобов´язані.
Пацаааааааан• 25 августа 2021
Ответ дляПурген
Щоб забрати доки, треба виплатити компенсацію 80 к за рік за проживання і харчування, не всі сім´ї можуть собі це дозволити, +оплатити контракт в іншому виші, бо після відрахування дитина втрачає право на бюджет.
Тому СПОЧАТКУ треба думати куди и навіщо вступаєш и що там будеш робити, в т.р. якщо паради та війна, а потім вже вступати. Що це за динтинство и куди дивились батьки такої тендітної дитинки)))
Партизанка• 25 августа 2021
Ответ дляХуАнита
Особенно когда НАТОвские войска маршировали по Крещатику.
это было круто!!!
Партизанка• 25 августа 2021
Ответ дляХуАнита
Тоже НАТОвские войска маршировали, их самолеты с вертолетами летали?
к сожалению, натовских не было. но у нас вертолеты летели, наши. красиво! надеюсь, и натовских дождемся!)
Кисельная барышня• 25 августа 2021
Ответ дляАфродитаПетровна
Да, стартовали в 91 году с позиции 5й экономики Европы, а сейчас с Молдовой делим последнее место((( В 2021 году ВВП Украины составляет 90% от ВВП 90го года, никакого прогресса
Европа для этого приложила немало усилий.
А дурачки верят, что она их
ждёт с распростёртыми обьятиями
А дурачки верят, что она их
ждёт с распростёртыми обьятиями
Кисельная барышня• 25 августа 2021
Ответ дляПурген
Перкладачи, юристи и психологи ЗСУ.
Они защитники, они служат в армии Украины.
Луноходик_Ик• 25 августа 2021
Ответ дляГолодаю
Наверное, потому, что он в реанимации
А че с ним? Вот только ж недавно отстреливаться собирался
Кисельная барышня• 25 августа 2021
Ответ дляПурген
Поэтому предварительно нужно узнать все нюансы обучения в конкретном вузе.
Умные люди так и делают, а не соблазнились на дармовщину, а потом, оказывается, неудобства терпеть нужно.
Бесплатный сыр бывает только в мышеловке.
Кисельная барышня• 25 августа 2021
Ответ дляПтица секретарь
Давайте признаемся, многие идут в военный вуз просто получить профессию, которою можно использовать в гражданской жизни. Никакими военными они и не собирались становиться. Тогда понятны их возмущения, но это их выбор. Переводчиком и психологом можно и после пединститута стать.
Естественно, в военке можно на бюджете отучиться, а в гражданском вузе пришлось бы за контракт отлистать.
Девочки в школе не постарались учиться, родители не постарались денег на контракт накопить, а виноват парад
ША все! я пришла• 25 августа 2021
Ответ дляБольшой секретик
Шо вам не надо? Это чем лучше? Хуже - потому что до кровавых ног, и не в середине прошлого века, а в 21 году нынешнего века, современные швондеры.
А с каких пор военное училище - это расслабон и выходные?
Нато оно и военное
Дона Ко Ко• 25 августа 2021
Ответ дляПрестидижитатор
Грязная политика.
Такой праздник, не, надо ему свое я вставить.
Фу, противно
Ромашка_Бегемотовна• 25 августа 2021
Ответ дляУраганнаЯ
А який сенс здобувати мирну спеціальність у військовому виші?
Якщо не плануєш пов´язати майбутнє з армією?
Бо юридичний або психологічний факульиет, наприклад, є і в Шеаченка, і в Військовій академії, але в Ш набагато вищий конкурс.
Курочка• 25 августа 2021
Ответ дляПацан к успеху шел
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 25 августа 2021
Ответ дляКурочка
Удалено администрацией...
Соглашусь. И по Фрейду- Зеля, Зеленка. Цирк.
Зе до сих пор не понимает, что 95 -ый квартал и политика- это не одно и то же. А так- выглядит жалко все это
Курочка• 25 августа 2021
Ответ дляОбнемашечка
это ж как надо было над людьми поглумиться, что они предпочли клоуна?
Люди сами над собой решили поглумиться. Вот такое у нас большинство населения, черпающее инфо из тик ток
Ромашка_Бегемотовна• 25 августа 2021
Ответ дляКурочка
Удалено администрацией...
Так ще й бюджет на оборонку урізав до 0... і, б..., таке довольне стоїть! Гидота зелена хрипла...
Курочка• 25 августа 2021
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Ага. И слезы, с..ко, льет. Нюхнуло перед этим и расчувствовалось. Мерзкий осадок.
Обнемашечка• 25 августа 2021
Ответ дляКурочка
та да, люди сами над собой поглумились в 2013-2014, а теперь ищут волшебную палочку, чтобы вернуться к прежней жизни, а оно - дудки!
уже 7 лет живут как в сказке - чем дальше, тем страшнее...
Пурген• 25 августа 2021
Ответ дляША все! я пришла
Нато оно и военное
Знаєте, я просто щаслива, що не всі люди в нашій країні такі ’добрі’ та ’милосердні’, як ви, і не всі вважають, що готуватись до параду по 8 годин на день і розтирати ноги до кривавих мозолів, бо начальство захотіло дівчат на каблах на параді є нормальним.
Бо, коли приїхала знімальна група і побачила дівчат, що втрачають свідомість на плацу і лодочки на каблах, в яких вони на плацу марширували, то вони зняли про це сюжет, і завдяки небайдужим людям, котрі не вважали це нормальним і створили великий резонанс, в виші була серйозна перевірка, і дівчатам один вихідний на тиждень дали, і змінили лодочки на каблах на зручніші туфлі, в яких вони і були на параді.
Якщо вони в воєнному виші навчаються, то що, не люди?
Голодаю• 25 августа 2021
Ответ дляЛуноходик_Ик
То я про Кравчука написала
ША все! я пришла• 25 августа 2021
Ответ дляПурген
Не скажу за всіх, хто йде в військові виші на дійсно воєнні спеціальності, але дівчата в більшості йдуть туди за мирними професіями - юрист, психолог, перекладач, і все ж мають надію, що упор буде на предметах по спеціальності. Хоча, на жаль, помиляються, бо у перекладачів, наприклад, англійська почалась тільки з 2 семестру, і пару годин на тиждень, решта - воєнка.
Ну а як має бути у воєнному училищі? 🙈
Якщо хочеш просто бути юристом чи психологом - є купа спеціалізованих ВНЗ, АЛЕ... справа в тому, що туди важче поступити.
От я вивчала психологію в університеті а не у воєнному училищі.
Рожайтретьего• 25 августа 2021
Ответ дляГубы_зубы
они в ставали на Гимн Евросоюза, как раз, исполнял оркестр. в мире принято слушать это стоя, вот они и переглянулись и встали.
Да, я видела) Но выглядело это смешно, переглянувшись друг с другом, типа, ну что? Встаём? Хлопнули по коленям с улыбкой и встали.
волосатое стекло• 25 августа 2021
Ответ дляПурген
Краща подруга моєї доньки крокувала в колоні дівчат - студенток воєнного інституту КНУ. Вона майбутній військовий перекладач. Так от, знали б ви, якою ціною їм цей парад дався... З травня кожен день по 6-8 годин тренувань, марширували і в дощ, і в +40 під сонцем. Ноги до м´яса розтирали, бо керівництво вирішило, що діачата повинні бути в туфлях на каблах
... А спробуйте на каблах крок карбувати(( Добре, що їх перевзули після скандалу і резонансу в пресі.
Нікого на канікули не відпустили, весь час готувались. Уявіть, діти і так в казармі живуть, в кращому випадку раз в місяць на день дома бувають, і канікули літні всього місяць, і ще й додому не пустили через підготовку до парада(
Донька сьогодні списувалась з подругою, та плаче від щастя, що все скінчилось, вони всі без сил після параду в казармі лежать.
Так що картинка гарна, а що за нею - не всі знають.
... А спробуйте на каблах крок карбувати(( Добре, що їх перевзули після скандалу і резонансу в пресі. Нікого на канікули не відпустили, весь час готувались. Уявіть, діти і так в казармі живуть, в кращому випадку раз в місяць на день дома бувають, і канікули літні всього місяць, і ще й додому не пустили через підготовку до парада(
Ніхто не вигадував про туфлі на каблуку. Взуття є частиною парадної форми і тому вони були в так взуті.
волосатое стекло• 25 августа 2021
Ответ дляЛюбви вам!
Так они реально встали и ушли. Вы ж не к земле на днюху пришли. Ну что за поведение...
Ніхто нікуди не пішов
стояли слухали «оду радості»