Ответ дляПарапсихолог
Маруся - ’человек войны’. Есть такой психотип.
Все все поняли.
Не хамите, пожалуйста.
Повторю вопрос:
После того, как голыми руками здесь всех порвете, Вы побежите рашку захватывать?
Или как без договоренностей гарантировать, что орки снова не припрутся? Бабы то их там ночами не спят, новое рашкомясо стругают.
Человеки войны не собираются рашку захватывать.
За свою Родину сражаются.
Обычный человек пишет так :
у мене немає бомбосховища поруч. Взагалі. Можу сподіватися лише на дві стіни. І я втратила роботу, майже повністю. Сиджу в Україні, допомагаю, чим можу, і не хочу я бляха ніякого миру. Я хочу, щоб ми дали ........окупантам, щоб вони вже й не розраховували ні на який мир. І чим більше їх солдатів тут загине, тим краще.Це найбільша хрінь, яку зараз можна сказати. От чесно. Харків зрівняли з землею, усю Київську область теж, тисячі людей загинули, щоб ми зараз ’погодились на все, аби закінчити війну’? То навіщо бляха взагалі то все було?Я вважаю, що треба добивати ту гнидоту. Все. Які там перемовини? Срали вони на всі перемовини і всі домовленості. І кожен зараз чітко повинен розуміти: агітувати за перемовини і за підписання якихось угод - значить, агітувати не за кінець війни, а за перерву у ній. Через кілька років вони повернуться і нас доб´ють.