Якщо є зібрана гуманітарна допомога. Везти в Україну
Чи може приїхати людина щоб везти її туди
Ответ дляLykris
Шукайте волонтерів в групах фейсбук,телеграм,інстаграм та інших.Вони везуть в Німеччину людей назад беруть допомогу.Це з власного досвіду,так працює волонтерство в Литві.
Дякую
А якщо чоловік в Україні він може перевозити допомогу?!
Я вже найшла в Німеччину гуманітарку лишилось перевезти її
Краще зв´язатись волонтерами і вияснити всі нюанси.Якщо іноземець то в´їзд і виїзд без в проблем.Українці водії мають спеціальні дозволи для перетину кордону.В яке місто везете гуманітарку? може мерія міста допомогти якщо зв´язатися,вони активно помагають коли мова йде про допомогу
Ответ дляAll_anna
Підскажіть його видають в міській раді
Має бути фірма оформлена
Чи може чоловік просто везти
І які документи потрібно надати від волонтерів які надають гуманітарну допомогу
Має бути фірма оформлена
Чи може чоловік просто везти
Счас с этим очень строго... Могут не дать разрешение так как они берут на себя обязательство что человек в чении 3х дней должен вернуться иначе....