Підписуюсь лише на ті пабліки, що публікують перевірену інформацію. І ось таке повідомлення прочитала там зараз: "рф починає потроху виводити свої війська з Харківщині
Причина цьому — значні втрати, повідомляють у Генштабі. Мова йде про військових 138-ї окремої механізованої бригади 6-ї армії західного воєнного округу.
На росії кажуть, що солдати пішли «на відновлення». Але ж ми все розумієм..."
Як гадаєте: скурвився паблік чи ця інформація більш -менш вірна?
Дуже хочеться вірити.
Результат:
вже голосів:
284 (54.62%)
Гадаю, що так і є
152 (29.23%)
Тиц
84 (16.15%)
Фейк
Natella777• 10 мая 2022
Ответ дляПротея
А я тільки що побачила що лукашенко стягує війська до нашого кордону і хоче застосувати с-400
Против чего он будет их применять?
Это и есть правда• 10 мая 2022
отводят, но причина не в потерях
там оставили на позициях резервистов, а боеспособные части отправились в другое место, где и развивают наступление
но резервисты- это резервисты, они не обучены воевать
поэтому да, чтобы избежать напрасных жертв их отводят
сейчас это направление не в приоритете
VivaForever• 10 мая 2022
наши уже столько сел освободили возле харькова, скоро выйдут к границе, конечно им рашистам теперь надо выдновлення
Made With Love• 10 мая 2022
Ответ дляПротея
Угадайте с трех раз
с400 применяют против стратегической и тактической авиации, самолетов, самолетов-разведчиков, самолетов-радаров
NesmeyanaYa• 10 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Так і є, знаю не з новин. Але є і погана новина. Тепер черга Сумщини(
На Сумщині вони вже ж були. Знову підуть? Для чого?
Made With Love• 10 мая 2022
Ответ дляПротея
И?
Так вас и спросили - против чего усатый собрался применять с400? Против какой нашей авиации?
NesmeyanaYa• 10 мая 2022
Ответ дляИринаКа
А для чого в четвертий раз лупити по мосту в Затоці?
Атака на південь в активній фазі. А до чого Сумщина? Вони з Луганськом і Донецьком справитись не можуть
Vasilina7755• 10 мая 2022
Ответ дляMade With Love
Против биологических голубей и гусей
Oksana0612• 10 мая 2022
Ответ дляksena555
Лукашенко стягує війська пишуть в ТГ каналах, бо путлер просить іти на напрямок Луцьк-Львів
Жданов сказав - ракетні удари по залізниці, щоб перешкоджати поставкам зброї. Далеко вони тут не знайду, бідолахи.
lenchik maha• 10 мая 2022
Ответ дляmymoly
А вдруг будет отбивать ракеты и авиацию рашки на нашей территории.
Но мало ли. Вот это будет поворот.

NesmeyanaYa• 10 мая 2022
⚡️ Генштаб ЗСУ: Підрозділи 138-ї окремої механізованої бригади 6-ї загальновійськової армії західного військового округу росії через значні втрати на території Харківської області виведені на відновлення з території України в район міста Бєлгород російської федерації. Значна частина особового складу військової служби за контрактом, що залишилась написала рапорти на звільнення.
Водночас ворог додатково перемістив на територію Харківської області до п’ятисот мобілізованих осіб з тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей.