17 мая 2022

Скільки чекали закордонний паспорт?

Хто робив ЗП дитині ( Львів) під час воєнного стану скільки чекали?
mama_Timoshki2011 17 мая 2022
Не Львів, Київ
Терміновий чекаю вже з 2.05
Поки - тиша
Vika26 17 мая 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Не Львів, Київ
Терміновий чекаю вже з 2.05
Поки - тиша
Онлайн статус оформлення перевіряли? Які вони терміни озвучували при подачі?
Alionaua 17 мая 2022
Івано-Франківськ. Подала 29 квітня на терміновий. Казали 3 тижня, але без гарантій. Чекаю, сподіваючись на краще.
amoa 17 мая 2022
16 квітня подала документи ще не готовий. Але я звичайний замовляла.
Best hit Bonanza 17 мая 2022
8 апреля Ровно, все ещё не готовы. Быстрые не принимали, т.к сказали быстрые паспорта сейчас не делают
mama_Timoshki2011 17 мая 2022
Ответ дляVika26
Онлайн статус оформлення перевіряли? Які вони терміни озвучували при подачі?
Термінового 15 робочих днів+ затримки
Статус не розумію, як перевіряти, там просять внести серію і номер, я так розумію, старого паспорта, а його забрали разом з документами під час оформлення
helgo 17 мая 2022
Киев, я подавала 27.04 - 12.05 забрала. Ребенку 28.04- сегодня забрали
helgo 17 мая 2022
Статус на сайте с задержкой обновляется примерно на 2-3 дня
olkaig 17 мая 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Термінового 15 робочих днів+ затримки
Статус не розумію, як перевіряти, там просять внести серію і номер, я так розумію, старого паспорта, а його забрали разом з документами під час оформлення
внутренний
Kupiryukzak 17 мая 2022
4.05 срочный, Хмельницкий. Дані відправлено до центру персоналізації 2022.05.13.
Иринн@ 17 мая 2022
Киев 2,5 месяца ждали
mama_Timoshki2011 17 мая 2022
Ответ дляolkaig
внутренний
Я дитячій чекаю. У сина термін закінчився, вирішили не подовжувати, а робити новий. Ви маєте на увазі, мого паспорта? Спробую. Дякую
mama_Timoshki2011 17 мая 2022
Ответ дляolkaig
внутренний
Намагалася. Ввела свої дані паспорта, блін:-) зверху вискочило віконечко з зеленою галочкою, але воно порожнє. Думала, телефон не підтримує сповіщення, але з ноута - та сама фігня. Два віконечка з зеленими галочками, що там в них - хз.
автор semitsvetka 17 мая 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Намагалася. Ввела свої дані паспорта, блін:-) зверху вискочило віконечко з зеленою галочкою, але воно порожнє. Думала, телефон не підтримує сповіщення, але з ноута - та сама фігня. Два віконечка з зеленими галочками, що там в них - хз.
А де перевіряти онлайн статус? Я у Паспорт.Сервіс замовляла, там можна перевірити?
автор semitsvetka 17 мая 2022
Ответ дляИринн@
Киев 2,5 месяца ждали
А коли подавали документи на зп?
Kupiryukzak 17 мая 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Намагалася. Ввела свої дані паспорта, блін:-) зверху вискочило віконечко з зеленою галочкою, але воно порожнє. Думала, телефон не підтримує сповіщення, але з ноута - та сама фігня. Два віконечка з зеленими галочками, що там в них - хз.
mama_Timoshki2011 17 мая 2022
Ответ дляsemitsvetka
А де перевіряти онлайн статус? Я у Паспорт.Сервіс замовляла, там можна перевірити?
Я замовляла в дп документ
Так і вбиваєте, перевірити статус закордонного паспорта
mama_Timoshki2011 17 мая 2022
Ответ дляKupiryukzak
О, я вам щиро вдячна
Думала перевіряти можна лише через сайт дп документ, де і замовляли.
Але і по вашому посиланню вийшло
Направлено до центру персоналізації ще 11.05.
Тому, чекаємо
mama_Timoshki2011 17 мая 2022
Ответ дляsemitsvetka
А де перевіряти онлайн статус? Я у Паспорт.Сервіс замовляла, там можна перевірити?
Дисней_Кребо 17 мая 2022
Звичайний дитині з 11.04 чекаю
автор semitsvetka 17 мая 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
О, я вам щиро вдячна
Думала перевіряти можна лише через сайт дп документ, де і замовляли.
Але і по вашому посиланню вийшло
Направлено до центру персоналізації ще 11.05.
Тому, чекаємо
У мене 12.05 направлено в центр персоналізації.
Як довго після цього відбувається процедура оформлення?
mama_Timoshki2011 17 мая 2022
Ответ дляsemitsvetka
У мене 12.05 направлено в центр персоналізації.
Як довго після цього відбувається процедура оформлення?
А хз
У мене 11, виходить
Здали документи 2.05
Поки немає
DВиктория 17 мая 2022
Не Львов, Днепр. обл. 19.04 оформили, 28.04 был готов, срочный