Кабінет Міністрів України запускає реформу сфери зайнятості, згідно з якою офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт.
Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 21 червня.
“Уряд запускає реформу усієї сфери зайнятості. В умовах повномасштабної війни нам потрібно мобілізувати всі можливі ресурси для перемоги над російськими окупантами. Це стосується організації роботи в тилу. Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт”, – сказав очільник уряду.
За його словами, це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні або сільськогосподарські роботи. За цю працю буде виплачуватись мінімальна зарплата.
Ответ дляМуркамурковна
І чого аони там стоять? Бо якісь пару тищ капають і ок, можна ходить бродить і іметь.. Ну от реально.. Хто гарну роботу через ЦЗ знайшов? Ви? В мене вакансія директор)) і дууууже специфічна ) шо вони мені можуть предложити? От шо? А от нішо.... І 100% там за виплатами, в кого мінімалка в кого не) так шо... Люди підуть просто не кофейо пити, а реально роботу шукати
от вам і запропонують розбирати завали за 4 тис.грн. ’чистими’ і ніхто вам диреХтора пропонувать не буде, але меседж автора трохи в іншому
Betelgeise• 21 июня 2022
Ответ дляali_kat
Можно тех же женщин, которые стоят на учете в центре занятости, обучать искусству владения автоматом. Охранять - это не завалы разбирать.
а завалы пускай разбирают те, кто их сделал.
Ну вы прям как Лёня Космос))) Снег убирать? Так я его не разбрасывал)))
Безимени890123• 21 июня 2022
Ответ дляKsu160576
Ну, так гордо гримнули дверима і знялися з обліку, і ні ногою в ЦЗ. Ніхто ж нікого силою поки що не змушує.
COTTONNAJA• 21 июня 2022
справедливости ради, тогда должны с зп отчисления отменить в фонды, или как?
Муркамурковна• 21 июня 2022
Ответ дляKsu160576
Так мені вже пропонували сантехніка, еоектріка і... Безконтактного массажиста...
Я вам ще раз кажу... Шо ЦЗ.. Це як пити каву і тобі ще платять шо б ти її пив... Халявні гроші для тих. Хто не хоче працювати))) я точно так само рішила, але ще до 24.. Буквально за тиждень стала) але так як моя бивша компанія херушки подала звіт... То я отримала.. Каву попити) хоча думала шо на репетітора дитині якраз вистачить) хай буде. . Хоч раз в житті попользую державу)) а не))
Але ж я розуміла і розумію, що ці виплати то просто халява
Ответ дляБезимени890123
Не обов´язково ж розбирання руйнувань. Жінок реально за місяць вивчити шиття. Зараз край не вистачає форми, за нею черга, швачки не встигають. Чоловіки можуть допомагати лагодити техніку, розбиту інфраструктуру.
Конечно, не обязательно. Вроде бы просто безработным. Кто готов- почему бы и нет. Но опять- таки где завалы? Если горячая точка- смысла нет пока.
Муркамурковна• 21 июня 2022
Ответ дляvray
Ото ж)) тут як понаписують.. Завали розгрібають зовсім інші служби... Клаву з Печерска точно не пошлють розгрібати в Волноваху...
Ответ дляali_kat
Зачем центрам занятости трудоустраивать, если на минималку можно найти кучу рабов?
В центрах занятости на учете в основном женщины. Они что ли будут завалы разбирать?
А че не пленные орки? Которые сыто жрут, лечатся в нашем плену. А потом, после обмена, у себя в рф рассказывает журналистам, что снова готов ехать убивать украинцев?
Не надо. В ЦЗ и мужчин полно. Пленных орков еще и охранять надо.
Ответ дляKristal2013
Все нормально, кроме минималки. Много, мужчина на минималке, купит жене с ребенком? Или одинокая мать? Ну такое... Уверена, наплыв желающих найти работу через цз резко уменьшится.
Некоторые мужчины сейчас и минималку не имеют. А работу и раньше через ЦЗ не искали, шли на пособие.
Ответ дляali_kat
Я сейчас живу в доме, который после второй мировой войны строили пленные немцы. Чем не пример? Почему наши женщины должны надрываться, а пленные скоты и насильники должны нежиться за налоги, которые платят те, кто работает?
Немцы их строили после войны, морально падавленные и покорные. И охраняли их не женщины, а мужики, уже отвоевавшие.
Ответ дляali_kat
А ви морально готові вбити орка, якщо воно побіжить по вулиці між людьми? Ви гарно продумали сюжет цієї теми?
Ответ дляМуркамурковна
Опять зрада?
Я вот опять пытаюсь узнать что такого страшного предложили и куда же идти гребсти.
Если что, нас уже как дурочек снимали местные ХХ, как бесплатно мы чухаем улицы. А если ещё и денег дадут, тю.
Ответ дляVlada.da
Очень просто всё у них. Я годами платила приличные налоги далеко не с минималки, а теперь если вдруг останусь без работы, то извините, вам минималка за соц. работы и не гребёт, что вы налоги платили. Естественно они за месяц мне работу с такой зарплатой, как была, не найдут, да и зачем напрягаться. В итоге плати налоги, не плати - результата ноль.
Война это форс мажор! Вы бы получали свои выплаты в полном объеме в любое другое время.
Дівчина з космеями• 21 июня 2022
Ответ дляМуркамурковна
Ну, яка халява?! Це називаєтся ’соціальний захист’. Ви платили податки і маєте право на цю підтримку, поки шукаєте роботу.
Не чіпай - вб ю• 21 июня 2022
Ответ дляali_kat
Що, так і написали що жінки муситимуть тягати важкі плити і так далі? Їх немає чим більще зайняти?
Навіщо придумувати те чого немає?
Не чіпай - вб ю• 21 июня 2022
Ответ дляali_kat
Да.
Почему бы пленным русским не разбирать завалы?
А як саме це виключає зайнятість у цій роботі безробітних українців?
Муркамурковна• 21 июня 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Не, це халява, бо всі розуміють шо роботу, яку вам потрібно в ЦЗ не знайдуть
Не чіпай - вб ю• 21 июня 2022
Як про мене це гарна ідея. І люди відчуватимуть себе корисними країні і народу, і самі берегтимуть оце все надалі, і дітям накажуть берегти те що розгрібали-ремонтували.