Безпринципная• 05 июля 2022

Розсудiть, я жлобiха, або лох? Допомога поляків

Можливо продублюю тему. Приïхали у березнi в Нiмеччину, заïхали далеко, тут наших нiкого майже i не було..нас прийняли знайомi-знайомих ( поляки) Прожили в них 10 днiв, та переïхали в соц.квартиру. Поки жили цi пiвтора тижнi, панi нам шукала речi для облаштування житла, я не встигала дякувати, бо то той те вiддав, тi iнше ( зi слів господарки) Переïхали, трохи облаштувалися, паралельно нам привозили речі якісь, які ми не просили, так деякі і стоять в коридорі, типу дивану на якомусь наче хтось помер, заселений. Я постійно казала досить, бо не люблю коли за мене обирають посуд та постільне й таке інше... Короче, надійшли кошти від держави, приїхав чоловік цієї жінки і попросив віддати суму, яка надійте, їм, бо вони це все купували (я на початку як заїхала дала їм 300эвро)На ебей це все коштує або дешево, або безкоштовно, або біля будинку виставляють... Але велосипед який наче віддав хтось із німців моєму сину, так ми і не бачили, а у її доньки раптово з,явився ще один, з моїх міркувань, віддали класний, вона була в шоці, що не хлам і забрала, потім на ебей натрапляла на оголошення що наче шукає речі для українців хто віддасть(на 100відсотків не впевнена, але ініціали сходилися в ніку, місто маленьке) І на сам кінець, побачили в доках, що квартира в яку ми заїхали їхня, тобто вони облаштовують своє житло, ми миємо, фарбуємо і т.д. Дівчата, діло не в грошах, це не такі прямо гроші, але не хочеться бути лохом, от що робить, нормальні квартири вже заселені, ми на 4 поверсі, свекруха інвалід ( артрит) єлі залазить, а могли знайти на початку варіант на 1му... Я просто хочу виговоритися, думаю, знайшли на кому наживатися, блін..
автор Безпринципная • 05 июля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Шукайте інше житло
Я боюся опинитися на вулиці, поцікавилася сьогодні, що договір оренди я можу розірвати, а вона не може нас вигнати поки я не знайду нове житло. Чи вірно я зрозуміла, може хтось знає?

Грушки-яблочки• 05 июля 2022
Ответ дляГолодаю
если б автор была в Германии,я написала бы,что и у немцев или у китайцев. везде есть хитросделаные
А автор не в Германии? Я думала в Германии она, просто хозяева квартиры-поляки.

Если честно, наши такие заведючие, не давай бог у кого-то что-то лучше получилось урвать. Как драка в секонд-хенде.

Автор, вам ничего не мешает самой найти квартиру и переехать. Насильно вас держать не будет. Найдёте и будете обставляться по своему вкусу.
Чай не пью, только кофе• 05 июля 2022
Я бы сказала, чтоб забирали все, что за деньги, а я сама дам на том ресурсе, где вы видели обьявление с просьбой о помощи. И посмотреть на реакцию)
Рекламама• 05 июля 2022
Ответ дляБезпринципная
Не знаю, можливо саме в вашому місті так, тут дуже багато меблів можна знайти безкоштовно, або за символічну ціну, або йти в магазин і знайти по дорозі, а ще як дізнаються що з України, то взагалі пропонують забрати так.
И в Варшаве тоже полно мебели хорошей на улице,
Чай не пью, только кофе• 05 июля 2022
Ответ дляГрушки-яблочки

А ничего, что автор эту квартиру уже ремонтирует?
Крем для арбуза• 05 июля 2022
Ответ дляБезпринципная
Я уже себе накрутила, так і хотіла сказати подзвонити, може все забрати, абсолютно все що завезла. Якби я знала що купую ці речі за свої кошти, я б хотіла обрати саме те, що мені треба, наприклад холодильник з морозілкой, а не без і т.д.
То так скажіть. - Ви не говорили, що ці речі за гроші. Якби я знала, я би їх не купувала.
А взагалі ситуація дивна...
Голодаю• 05 июля 2022
Ответ дляГрушки-яблочки

может я не дочитала и в Германии,но речь о поляках))
а по сути,я так поняла,автору последний хлеб не отдавали,автор работала у них бесплатно,давала деньги на бензин. они свое жилье по тихому оформили для ВПО и на каждую особу получают компенсацию. но автору не сказали,и она думала,что это бесплатно от государства. тащат мебель по сути в свою квартиру,но требуют автора компенсировать деньгами ВПО...как-то так
автор Безпринципная • 05 июля 2022
Ответ дляГолубец
Я ответила на комментарий , что у поясков хитрожопые корни.

По ситуации автора -нужно услышать другую сторону медали
Друга сторона скаже що купила це все, знаю що кухня обійшлася 100євро, можливо на неї є чек, на все інше впевнена що нема.. Я думала що віддам 50% від суми, це буде правильно, ми ще спимо на матрацах, не купували ліжка, бо чекали гроші, одна кімната пуста зовсім, свекрусі знайшли ліжко біля будинку. Я так загорілася облаштувати, навіть була засмучена що понавозили фігні, не питаючи, думаю це ж ображу людей якщо поміняю щось
Грушки-яблочки• 05 июля 2022
Ответ дляГолодаю
А что за ВПО, это в какой стране?

автор Безпринципная • 05 июля 2022
Ответ дляГрушки-яблочки

Я в Германии
Эскиз бесконечности• 05 июля 2022
ото ви детектив...походу люди вам енергію та час витратили щоб все дістати, я б дала гроші, але частину, щоб не останні
Сиреневенькая• 05 июля 2022
Ответ дляБезпринципная
Я в Германии
Если в Германии, то на кой ляд связались с поляками?
Мэри Попкинс• 05 июля 2022
Ответ дляГолодаю
В Німеччині не отримують допомогу на кожну особу. Це в Польщі так. Автор знаходиться в Німеччині
автор Безпринципная • 05 июля 2022
Ответ дляГрушки-яблочки

Я так и хочу сделать. Просто это они в шоке, сколько всего для нас делают и немцы и государство, они говорят что им никто даже 1 эвро не дал просто так.. Так наверно они спланировано переехали, а не с одно пляжной сумкой
Байдуже• 05 июля 2022
Ответ дляМэри Попкинс
у меня подруга в Германии,в глухом селе. живут бесплатно,их пять человек. хозяин получает от государства за каждого и очень доволен. говорит,это больше,чем просто сдать этот дом. может. от региона зависит. специально сняла аноним,чтоб не подумали,что сочиняю
автор Безпринципная • 05 июля 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Якщо дам частину, то буде шкандаль, вони хочуть все, в них будівництво, ремонти..
Голодаю• 05 июля 2022
Ответ дляБезпринципная
так они может вообще вас специально для этого и приютили изначально. а сколько это денег и сколько вас человек? все деньги хотят? а кушать что будете,как и мебель возле домов искать,вдруг кто вчерашнее барбекю выставит?
Кумушка• 05 июля 2022
Ответ дляБезпринципная
Ми як порядні люди, віддячили б, і грошима і так постійно запрошували в гості і їздили до них працювати три рази, вони купили будинок, то драли штукатурку, обої на рівні з робочими
Нічого ви не винні. Всі ціни треба озвучувати завчасно, інакше це гоп стоп якийсь.
Кумушка• 05 июля 2022
Ответ дляБезпринципная
Так і зробіть!

Мэри Попкинс• 05 июля 2022
Ответ дляБайдуже
Він оформив як орендодавець житло. Це ж не допомога на кожну особу. Гроші він отримує за своє житло. І на них він не зобов´язаний утримувати цих людей.
А в Польщі це саме допомога на тих, хто проживає в тебе вдома.
Эскиз бесконечности• 05 июля 2022
Ответ дляБезпринципная
ви можете сказати що не хвата грошей на життя, і можете тільки так частину віддати. Але так дійсно ви попали на непорядних людей 100%, бо порядна людина або тягати нічого не буде так як ви описали, або якщо буде - то навіть подумки не буде попросити потім за це щось. Доречі ви їм нічого вже не докажете, єдине що може просто вдасться ізобразити с себе бідну та больну людину, у якій грошей нема на лікарства та на їжу, та повз можна сказати що ви хочете піти до місцевої сільради де видають цю допомогу та попросити ще, бо треба і полякам по типу віддати. Коротше падайте на ідіота бідненького затурканого а при малейшому шкандалі приводить третю особу - інспектора або сільраду.
Крем для арбуза• 05 июля 2022
Ответ дляБезпринципная
Так ви можете сказати, що вже все їм віддали і відробили. Але житло в такому разі треба шукати інше(
Неприємна ситуація.
автор Безпринципная • 05 июля 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Неприємна ситуація.
Тепер ще спробуй знайти, ми приїхали 10 березня, це кордон з Голандією, сюди мало хто їхав, більшість обирали тоді великі міста, по типу Мюнхен, Берлін
ХуАнита• 05 июля 2022
Ответ дляБайдуже
Если площадь дома позволяет оформить проживание такого кол-ва и это реально село, то и неплохо покрывает аренда от социаламт или джобцентра (кто там сейчас за это отвечает?).
В больших городах практически нереально найти жильё, которое отвечает требованиям по площади и количеству комнат, но вписывается в сумму аренды, которую готовы компенсировать.
Правда, в ситуации автор, все это барахло хозяевам квартиры тоже не нужно, квартиры сдают пустыми, это дороже возить (вывозить/привозить,).
Но зачем же они столько всего натаскали - вопрос. Возможно, банально не поняли друг друга, языковой барьер + увижди, что за бензин автор компенсирует и решили, что все нормально, им надо, благое дело, деньги есть ..
ХуАнита• 05 июля 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Автор в Германии тоже, просто хозяева квартиры - поляки
автор Безпринципная • 05 июля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Вони тут живуть вже років 10
Мэри Попкинс• 05 июля 2022
Ответ дляХуАнита
Але ж мова йде про виплати саме в Німеччині, до чого тут національність хазяїв?????
ХуАнита• 05 июля 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Неприємна ситуація.
И тут проблемка, тк явно договор аренды уже оформлен и он на немецком, а это страна буквоедство. Если договор на год, то просто идти искать новую не получится. Да и социаламт так вдруг не скажет, мол ок, давайте новый договор
ХуАнита• 05 июля 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Я объясняю девушке, которая решила, что автор в Польше. Т.е. Вам же
Голодаю• 05 июля 2022
Ответ дляХуАнита
видела фото,домик симпатичный,рядом лес и озеро. большая кухня. она с мужем и малышом в одной комнате,девочки двойняшки в другой. сын с дочкой в третьей,но там что-то типа две зоны и перегородка,но спать старшая уходит на чердак обычно. там веранда или как оно называется,типа балкон большой,стол для ноута небольшой,кровать и стойка для вещей,как в магазинах