НетЕщеНаверное• 06 июля 2022

Рецепти для діточок від 1 року

Доброго дня,матусі)Поділіться цікавими рецептами,що готуєте для своїх перебірливих діточок?Вже фантазія закінчується ...Донька ще та капризуха що до їжі.Можливо в ваших стравах знайдемо і для себе щось цікаве.
Заздалегідь вдячна🤗
Раз одела не бу• 06 июля 2022
Чим більше виготовлюєте, тим більше буде перебірлива, готуйте те, що і собі

Золотая орда• 06 июля 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Смажену картоплю і курку?
Раз одела не бу• 06 июля 2022
Ответ дляЗолотая орда
Смажену картоплю і курку?
Картоплю запечену або відварену, курку - так
Мелочунь• 06 июля 2022
Ой автор, к 2м будет то что у меня, не ест толком ничего. Не партесь. А так омлет на пару, творожные суфле на пару, рыбные суфле
Золотая орда• 06 июля 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Ну ви ж розуміете, що це не те що й собі.
Раз одела не бу• 06 июля 2022
Ответ дляЗолотая орда
Це може незначно відрізнятися від того, що собі. Якщо всім готую картоплю, то і дитина буде їсти її, максимум спецій не додам в її порцію.
Золотая орда• 06 июля 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Це якщо ви харчуетесь так. Багато людей харчуються інакше. Тому і пишіть, що сімя харчується здоровою іжею і так її можна маленькій дитині.
Золотая орда• 06 июля 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Я до 4 лет готовила ребенку отдельно, меню было разнообразное, по итогу дочка есть все кроме томатного сока.
Раз одела не бу• 06 июля 2022
Ответ дляЗолотая орда
Звичайно харчуємося, без фанатизму тільки корисного

автор НетЕщеНаверное • 07 июля 2022
Ответ дляМелочунь
Нам 2,2 вже)
автор НетЕщеНаверное • 07 июля 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Готуємо із тих продуктів,що і собі,але дитина дуже погано їсть.Просто попросила рецепти,а не давати вказівки,яку їжу давати дитині.Так і напишіть’Готую те ,що і родині’.Мені не потрібен був перелік продуктів а рецепти цікавих страв
автор НетЕщеНаверное • 07 июля 2022
Ответ дляЗолотая орда
Поділіться рецептами цікавими)Може якісь запіканки,чи поєднання продуктів цікаве..
Мелочунь• 07 июля 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Нам 2,2 вже)
Ааа, ну моему 2.7 это капец
автор НетЕщеНаверное • 07 июля 2022
Ответ дляМелочунь
Ааа, ну моему 2.7 это капец
Теж перебірливий в їжі?