У тебя,скотолетчика,бродячие собаки единственного ребенка загрызли в январе 2022.Бомбил Сирию и получил по заслугам.Ничего до орконедоума так и не дошло или мстит нашим украинским детям.Бывший крымчанин.Ничего не "жало" до аннексии Крыма в 2014,жил и не тужил.Вместо того,чтобы угомониться,оплакивать своего ребенка,-оно решило в Украине геноцид устроить.И детей наших этой ###зи не жаль абсолютно.
Прошу прощения за ссылку на оркосмиресурсы.
Ляля Убийвовк• 07 июля 2022
Ответ дляfreedom_2015
Удалено администрацией...
А мені шкода. Дитина тут при чому, шо батько подонок?
Евгения-8404• 07 июля 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 07 июля 2022
Ответ дляAttel
Вони їх теж зрадниками вважають?)))
Звичайно, і гидують ними ще більше, аніж колишні їх співвітчизники. А при першій же нагоді утилізують, як використані презервативи
freedom_2015• 07 июля 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
а мені шкода наших дітей ,а що може вирости нормального у вбивці і зрадника?
Ответ дляVira_Kos
Якщо послухати перехоплені розмови, то можна зробити висновок про стосунки батьків та дітей на росісі.
Не думаю, що він довго страждав.
Месяц назад у тебя единственный ребенок погиб жутко,а ты решил поучаствовать в войне в Украине.Ни ума,ни совести.Твари.Я как вспомню Киру из Одессы погибшую или девочку из Очакова ,фото под завалами -мне плохо.
Ляля Убийвовк• 07 июля 2022
Ответ дляfreedom_2015
І наших тоже шкода. Одна другому не заражаю. Діти - безвинні янголи.
Невідомо шо той вилупок ще зі своїми дітьми дома робить.
Ну і не всі спілкуються з батьком-покидьком.
freedom_2015• 07 июля 2022
коли мені намаються довести ,що діти не винні і всіх має бути шкода я згадую фото маленької дічинки із-під завалів її будинку ,де це янголятко спало коли на росії вирішили ,що вона не має жити більше.
честно говоря немного жутковато читать ’мені дитини не шкода’... а мені шкода. ужас который пережил ребенок сложно представить. не смотря на все ужасы, которые творит его отец девочки ни в чем не виновата.... совсем недавно видела скрин как они в своих соц сетях радуются когда наши дети гибнут... получается мы становимся такими как они???
freedom_2015• 07 июля 2022
Ответ дляЛаодика
тільки різниця в тому ,що нам є за що їх ненавидіти .А вони просто так ,бо по телевізору сказали
Олеся-1f8e• 07 июля 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
У мене серце зжалося від жаху, маленька дівчинка і така жахлива смерть…
Не зважаючи на те, що вони кончені, іх дітей мені все одно шкода.
А от фоткам вбитих орків душа радіє
Татьяна-bfd8• 07 июля 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
А она чем лучше выросла бы? Писала бы как хорошо бомбить украинцев
freedom_2015• 07 июля 2022
Ответ для Шалена
А вдруг пуйло подохнет и до нового поколения дойдет,как до Германии в свое время?
русня не німці ,вони тупі і ліниві орки .Замість того щоб жити краще вони винищують усе поруч ,щоб не бачити краси .І не визнають вони ніколи
Ответ дляVira_Kos
Не думаю, що він довго страждав.
А якщо послухати перехоплені розмови льотчиків під час вильотів 25-26 числа, коли вони скидали ракети на Україну, то розвіюються рештки емпатії до рускіх навіть у самих сентиментальних і упоротих!
freedom_2015• 07 июля 2022
Ответ дляЛаодика
ненавидеть кого??? детей??? за что? за то что им ’повезло’ родиться таких родителей?
ви можете особисто любити їх ,але на мої почуття це не вплине .Я ненавиджу усе ,що пов´язане з росією
freedom_2015• 07 июля 2022
Ответ дляZelenkа
не в усіх на жаль
Татьяна-bfd8• 07 июля 2022
Ответ дляЛаодика
Да никто ни в чем не виноват. Ни россияне, ни их дети, ни бедняжки срочники заблудившееся, волбще никто
Татьяна-bfd8• 07 июля 2022
Ответ дляolen_ka
А бывают свои и чужие дети???? Детей уже нет,которые погибли и их не вернуть. Любая утрата это боль и горе. Любого ребенка. Думаю,со мной согласится любая мать, любой разумный человек
Неа. Они через пять лет придут и убьют вас . А вы жалеете «деток»