Rikitikitavi_2022• 10 июля 2022

Судя по новостям главная битва будет не за донбас, а за юг, я права или нет?

Украина собирает миллионную армию, чтобы отвоевать юг Украины, заявил в интервью The Times министр обороны Резников.

"Украина собирает миллионные боевые силы, оснащенные западным оружием, чтобы отвоевать свою южную территорию у России, сообщил The Times министр обороны страны", - пишет издание.

По словам Резникова, президент Зеленский приказал ВСУ отвоевать оккупированные прибрежные районы, которые имеют жизненно важное значение для экономики.

"Мы понимаем, что политически это очень необходимо для нашей страны. Президент поручил высшему военному руководству разработать планы. После этого Генштаб говорит, что для достижения этой цели нам нужно а, б, в… Это моя работа. Я пишу письма коллегам в странах-партнерах", - заявил министр обороны.
wellka• 10 июля 2022
Ответ дляОлимпиада80
Тю. Так уже из всех щелей.
Отвлекают от ермачного скандала. Хавайте
А что за скандал?
mama_Timoshki2011• 10 июля 2022
Ответ дляОлимпиада80
Да. Дай Бог, что ошибаюсь
Ті, хто був там під час виходу мають іншу думку. І те, що відбувалося там, мало свою мету.
Останніми виходили ссо, тримаючи і відтягуючи на себе величезні сили. Відійшли, доречі, без втрат, принаймні в живій силі. Відходили швидко і якісно, так би мовити. Техніка - так, була втрачена. Про це писали обидві сторони, і наша, і гіркін ( мразота)
Олимпиада80• 10 июля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Ну, мене турбують темпи мобілізації зараз. Думаю, що несемо більше втрат, ніж говорять. Ніж говорять - точно, ніж припустИмо(
LadyDShoes• 10 июля 2022
Ответ дляrybka21
Наверное, чтобы на Советчице обсудили
Олимпиада80• 10 июля 2022
Ответ дляwellka
А что за скандал?
Гуглите) Спартц
полька77• 10 июля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Ця новина дивна з усіх сторін. Принаймні, як на мене.
Що значить, наказав.
А до цього, на його думку, хлопці там, напевне, лисого ганяли в херсонських степах.
Ну от реально
Мне кажется этой новостью хотят отвлечь внимание от чего-то другого.
ЕвгенияNNN• 10 июля 2022
Мы с юга. И ждем деоккупацию, и страшно...
Black Umbrella• 10 июля 2022
Ответ дляNasta9019
А то ляпают языком, а нам молчите
А вы не думали, что ляпают не просто чтобы вас порадовать, а что это запланированная акция? Я так себе рассуждаю, что надо передышка на Донбассе, и они такими заявлениями вынуждают кацапню на юг переместиться, чтобы на востоке интенсивность немного снизилась. Но это лишь предположение, а как оно на самом деле - неизвестно.

Вы ж не думаете, что Жданов, Резников и все остальные вдруг резко долбанулись о столб и начали просто так ляпать языком.
Tata_F• 10 июля 2022
Ответ дляrybka21
Наверное, чтобы на Советчице обсудили

Так сколько тем уже было, что делают не то и не так)
Вот и решили заранее сообщить, чтобы советчицы обсудили и вынесли свой вердикт
ammakat• 10 июля 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Типа у тех разведка не работает и они не видят где войска?
Black Umbrella• 10 июля 2022
Ответ дляTata_F

Генштаб имени Поварёшки вынес решение
Black Umbrella• 10 июля 2022
Ответ дляammakat
Ну мы с вами гадать можем долго, зачем они это говорят. И так в итоге и не узнать причину. Но писать - ах, ляпают языками - это крайняя тупизна, уж извините. Такие заявления просто так не делаются.
mama_Timoshki2011• 10 июля 2022
Ответ дляОлимпиада80
Ми маємо зрозуміти, що мобілізація необхідна, як би нам того не хотілося ( знаю, що зловлю купу капців)
По- перше, фактично перевага живої сили - величезна, по- друге, тим, хто там вже п´ятий місяць, потрібна ротація, по- третє, має бути підготовлений резерв. Втрати... Так, ми можемо лише здогадуватися і шукати їх кількість серед купи інформаційного лайна, але без неї ( мобілізації), нам не перемогти. Не може бути так, що хтось там за нас повоює, а ми потім радісно разом святкуватимемо перемогу. При всій повазі до п´ятого президента, він максимально віддалив суспільство від війни, яка розпочалася ще 2014-го. Саме тому ми мали нагоду спостерігати фразу : ’ ми вас туди не посилали’. Всі мали вибір: служити чи ні. Наразі - ситуація гірша і зберегти ’статус кво’ не вийде.
rybka21• 10 июля 2022
Ответ дляTata_F

Завтра заявят, мол, извините, ошибочка вышла. Простите, Христа ради, больше не будем.
Renesmeе 16• 10 июля 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Я думаю лякають русню, бо спочатку говорили ми за 15км, потім ми за 10, потім за 1. Хочуть щоб самі побігли
mama_Timoshki2011• 10 июля 2022
Ответ дляполька77
Можливо. Наші змі все ще сподіваються, що піпл схаває. І більша частина все ще хаває. Але вже далеко не всі
Олимпиада80• 10 июля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Я не буду це коментувати. Бо не я здала Херсон і зривала оборонні замовлення. І не я вбивала армію останні три роки. Ех, таки не втрималась
Кукуля• 10 июля 2022
Ответ дляNasta9019
Нафига такое озвучивать
Согласна. Молча делать и все.
Жизнь в кайф• 10 июля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
С автоматами на танки и самолеты?
mama_Timoshki2011• 10 июля 2022
Ответ дляОлимпиада80
Це трохи про інше.
Я тут я не можу з вами не погодитися
Олимпиада80• 10 июля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Це трохи про інше.
Я тут я не можу з вами не погодитися
Мобілізація не була б в такому обсязі, якби не...(
mama_Timoshki2011• 10 июля 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
С автоматами на танки и самолеты?
Вам не здається, що ми далеко не з автоматами воюємо.
І купа спалених танків, складів БК, КПУ і т.д цьому свідчення.
Але якщо вам так легше - ваше право. Тільки в маси не несіть цю відверту чухню
tosja_80• 10 июля 2022
То что им нужен юг и выходы к морю сухопутные, было понятно еще в 14 году, когда Крым забрали. Донбас всего лишь ширма для прикрытия. Это еще кто-то не понял?
Alve• 10 июля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Просили зберігати режим тиші з приводу херсонського і запорізького напрямку. Так будемо слухняні?
Віримо в ЗСУ, допомагаємо ЗСУ і працюємо на перемогу ❤️
Нахрена ж сами 3.14здят на каждом углу? То оружие едет-едет, все недоедет , то про юг?
Valli-valli• 10 июля 2022
Це новини для мас, для людей,щоб не тікали від мобілізаціі і вірили в перемогу, якщо народ впаде духом, впаде і армія. А реально мови про наступ зовсім нема, зараз буде супер не дати прорвати один дуже важливий напрям, але віра і оптимізм додають здоров я, тому на здоров я, як кажуть.
Alve• 10 июля 2022
Ответ дляwellka
А что за скандал?
Спартц заявила, що Єрмак запроданець раші. Невдобнєнько вийшло. Та не на часі
mama_Timoshki2011• 10 июля 2022
Ответ дляAlve
Дорогу осіліт ідущій:-) це я в сенсі, що читати треба багато, аналізувати, робити висновки.
Суспільство прагне голосних перемог, розумієте?
Особливо після гучної деокупації Київської області, Чернігова, Сумщини... Цей голод потрібно чимось розбавляти.
Якщо б загалу подавали скупу статистику або ж голі, неприкрашені стрічки новин, все було б як у коментатора десь вище : голі босі і в вінку. І як би це зарадило ? Аж ніяк.
Я не хочу сказати, що ми ідіоти, але скажу точно: що загалом така інформаційна політика згуртовує тих, хто схильний до ’ всепропало’. Саме для них працює Арестович і іже з ним.
А нам - своє робити.
loriany• 10 июля 2022
Ответ дляtosja_80
Соловьев об истинных целях наконец то.
Life-game• 10 июля 2022
Ответ дляОлимпиада80
Тю. То ли еще будет. Не тащитесь в Киев, а кто там - выезжайте, спасайте детей
Опять ’знающая’?
Хоть пишите ПОЧЕМУ?
Alve• 10 июля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
А нам - своє робити.
У мене чоловік служить і ще п´ятеро в сім´ї. Слухаю їх, вмикаю тв. І дебет с кредитом не сходиться. Розумію, що хтось бреше. І дуже прикро від того що нас мають за ***