Люблю Украину• 06 августа 2022
Відварювати помідор в прикорм?
Хорошенькая• 06 августа 2022
Ні. Але пасльонові я б давала в останню чергу, або взагалі не давала дитині..
Правильно_Валерчик• 06 августа 2022
Нащо дитині помідори? Вони можуть викликати алергію. Краще кабачки, патісони, огірки. Яблучко. Грушу.
Манька Галченок• 06 августа 2022
Ну, можно добавить их в овощной суп. А так варить не имеет смысла
Люблю Украину
• 06 августа 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
А огірки як давати?
Матраскин Брат• 06 августа 2022
Ответ дляЛюблю Украину
А огірки як давати?
Огірки не рекомендують до дванадцяти місяців. Вашій дитині скільки?
Люблю Украину
• 06 августа 2022
Ответ дляМатраскин Брат
7 місяців
Винник• 06 августа 2022
Ответ дляЛюблю Украину
7 місяців
Навіщо помідори в 7 місяців? З чого ви починали прикорм і що до сьогодні вже ввели?
Правильно_Валерчик• 06 августа 2022
Ответ дляЛюблю Украину
А огірки як давати?
Дивлячись який вік дитини і скільки зубів. Я через сітку давала,не пам´ятаю назву , як соска з сіточкою, щоб дитина не вдавилася. Так і яблучко і грущку і банан.
Правильно_Валерчик• 06 августа 2022
Ответ дляЛюблю Украину
7 місяців
То вам рано , кабачки і патісони давайте, відварені.
Матраскин Брат• 06 августа 2022
Ответ дляЛюблю Украину
7 місяців
То навіщо вам помідори й огірки? Кабачки, цвітна капуста, брокколі - ідеально для віку сім місяців.
Правильно_Валерчик• 06 августа 2022
Ответ дляЛюблю Украину
7 місяців
Згадала девайс соска з сіточкою, це ніблер. Класна штука
УраганнаЯ• 06 августа 2022
Наче у форум з минулого зайшла.... автор, читайте сучасних спеціалістів з прикорму, а не коментарі невідомих вам бабусь на форумі. Зараз сезон овочів і дитині можна і треба потроху давати і огірок, і помідор, і моркву, буряк і тд. Не годуйте її до року самим кабачком
все можна у розумних дозах та спостерігайте за реакцією. Почитайте про різні схеми прикорму
УраганнаЯ• 06 августа 2022
І дитина має вчитися жувати їжу, навіть яснами, тому ніблер - абсолютно непотрібний девайс, не витрачайте грошей на маркетингові штучки, користі там ніякої. Банан і потерте яблуко дитині можна й так дати
Бабка в тапках• 06 августа 2022
Помидоры и огурцы в 7 месяцев вызовут колики однозначно. Рано еще. А вот по схемам прикорма консультируйтесь не у знатоков и коучей в интернете (коих много развелось), как соверуют выше, а у врача педиатра.
Люблю Украину
• 06 августа 2022
Ответ дляБабка в тапках
Наша педиатр сама ничего не знает.
Винник• 06 августа 2022
Ответ дляЛюблю Украину
Наша педиатр сама ничего не знает.
Напишите с чего начали прикорм и что уже ввели?