Пописанная парта• 22 августа 2022
Продавці, у вас останнім часом теж покупці задовбані?
3 дні покупець морочить мені голову.Вже бісить конкретно.Надпла додаткові фото,заміри,описала товар.Наліслала відеоогляд.
Мало того ,що відповідає бог зна коли,ще й наче знущається з мене.Вже тяжело адекватно реагувати.
Як ви в такому разі чините?
Скомуниздила• 22 августа 2022
лучше не срывайтесь на покупателя, так точно не купит) я терпеливо отвечаю, но про себя уверена, что скорее всего ничего оно не купит
Блины со смайликами• 22 августа 2022
Це зараз норм.
Окуляри продавала, надала всю інформацію, фото на обличчі, все заміри (навіть товщину лінз і якість зображення через них), є безкоштовна олх доставка новою поштою так ні, людина хоче поміряти (я не зустрічаюсь з покупцями на такий малий товар, ніколи і це таке...є досвід).
Не захотів.
Слава богу. Атоб ще годину дві морочив би голову покупець та не купив би.
Не захотів.
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляСкомуниздила
Я поки що страраюсь,раніше такого взагалі не було,я завжди ввіічлива з покупцем -рейтинг тому підтвердження та відгуки.Але ж бісять от такі особи конкретно,людина сама не знає чого вона хоче
Скомуниздила• 22 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
судя по грамотности там недалекого ума человек...
Головная• 22 августа 2022
Эх, автор, не знаете вы что такое странные покупатели, но все равно даже им всегда надо отвечать терпеливо и вежливо. Это продажи, такая специфика.
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Це зараз норм.
Не захотів.
Я не женюся прям щоб ’втюхати’,продаж не терміновий...але блін,так морочити мені голову,та відповідати на повідомлення по добі-ну блін,тим паче пркупець онлайн і не читає повідомлення
Блины со смайликами• 22 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Знаєте, я так шукала коляску дитячу на олх. З 5 ти моїх листів різним продавцям- лише один відписав, всі інші читали- і не відповідали.
Хоча я запитала ввічливо: добрий день, який район і є торг невеликий?
Пора брати досвід від таких.
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляГоловная
На даний момент я думаю,що нормально відповіла...
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Пора брати досвід від таких.
О,а ще мене бісить,коли пишуть просто’заміри’ або річ коштує наприклад 200,а пишуть ’заберу за 100’,ще й коли вказуєш,що торга немає! Ні тобі здрастуйте ні доброго дняя
Мій не такий• 22 августа 2022
Теж саме! Випросила чималу знижку , потім відправте наложкою,без передплати … я людина чесна.. я точно заберу…Два дні задовбувала
ДелиВерка• 22 августа 2022
Есть такие тугие покупатели.
Впрочем, продавцы тоже есть, я уже несколько дней с одной переписываюсь, наличие не могла узнать, про детали какие-то уже молчу, т.к спрашиваешь одно, а отвечают другое. Говорю, дайте реквизиты, отвечает, пишите адрес для отправки. Говорю, хочу оплатить сначала, пишет, надо посмотреть, все ли есть (хотя уже ответила, что есть).
Потом говорит, что оч много работы, отложит товар через несколько дней свяжется.
Вот жду, думаю, она так и не отпишется...
Головная• 22 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Нормально, но внутренне тоже не надо кипятиться. Не принимайте близко к сердцу. У меня раньше магазин был довольно специфического товара, такие уникалы попадались, мама не горюй. Бывало месяц звонили, одинокие, просто поговорить, бывало хочу то, не знаю что, выберете за меня, а потом: все не то…)))) я к этому спокойно отношусь, главное, чтоб купили и довольны остались. Цель же заработать, это же не только ему надо
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляМій не такий
Ой,так-так,теж таких зустрічали,і колись я все таки пішла на поступки -відправила.Як висновок заплатила за доставку я в обидві сторони
Більше так не роблю
Сижуревувшоке• 22 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Вибачаюсь за опечатки,вже пальці нервуються друкувати🤣
Ну так ответьте, «сегодня могу отправить
Сижуревувшоке• 22 августа 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Це зараз норм.
Не захотів.
Сейчас дешевле отправить новой почтой, чем ехать машиной или общественным транспортом, я так и отвечаю
Мій не такий• 22 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Більше так не роблю
Я теж колись 200 грн заплатила , більш не ведусь
Олх доставку хай оформлюють , а ні то допобачення
Veronika_100k• 22 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Короче, вы отправите ей посылку? 😂😂😂
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Так куди відправляти то ,людина не говорить
А адреса?
І як я можу вгадати якою поштою ,бо наприклад укр.у нас не працює сьогодні,тоді,якщо відповім ’сьогодні’виходить збрешу
Або людина взагалі хоче наложку,як я не віправляю
Я не розумію в чому проблема відповісти,а на томість задавати зустрічне питання відправлю я чи ні,шо за дивні люди!
А адреса?
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляМотылек
Что-то мне подсказывает, что она ничего не купит у вас.
Та якось вже й не дуже хочеться
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляVeronika_100k
Короче, вы отправите ей посылку? 😂😂😂
🤣
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляVeronika_100k
Короче, вы отправите ей посылку? 😂😂😂
От прикол би був,якщо я б написала у відповідь’вже посилка їде до вас’🤣
Мурзилка• 22 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Не нормально. Вы представьте , что продавец в магазине вам так ответил, понравится ?
Veronika_100k• 22 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Точно 🤣🤣🤣👍
Пописанная парта
• 22 августа 2022
Ответ дляМурзилка
Почну з того,що я б так не задрачувала б людину.Вислів’покупеуь завжди прав’-хибний.Навіть якщо насере на голову,то прав?Та ні.
А пркупцю сподобажться таке спілкування?Чого всі про покупця думають?А продавці не люди,чи що?
Я являюсь і покупцем теж,завжди чемна,вітаюся,якщо навіть не підходить щось,пишу про це,а не морожусь.
Отжигающая• 22 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Автор, поосто не відповідайте. Я продаю норкову шубку, в описі ж всі заміри і розмір вказаний. Вона мені писала 3 дні - який розмір?, довга чи коротка? (На фото ж видно), а останнє питання - який колір? Після цього не відповідаю ій
madam_maren• 22 августа 2022
Меня один покупатель 3 недели доставал. Фото, видео, на 50 вопросов ответила. В итоге прямым текстом сказала что продавать не буду товар.