.... с Новым годом поздравлял Дед Мороз????
русня дискредитировала все: георгиевские ленточки, День Победы, латинские буквы теперь и Деда Мороза
Це мерзость!
Ответ дляMilka8181
Шановна! Ви при своєму розумі??? Де я засуджую? Я пишу про те що русня діскредетує знайомі нам поняття та героїв. Що та ж сама георгіївська стрічка вже скрізь асоціюється з війною, а не з перемогою.
А літери ЗВО із геноцидною війною проти України
Лично меня вообще никак не касается что они там у себя делают. Нужно свою голову на плечах иметь
Mrs.Ochmonek• 17 декабря 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Не нашлась,что добавить ..
Давайте я додам: як ви думаєте, ті дівчата - ковпачки, які народжували темненьких кучерявеньких дітей від Пушкіна, самі цього хотіли чи він зловживав своїм становищем, і тому з´являлись незакононароджені нащадки?
Ответ дляmusilda
Этот дед мороз из Белгорода , где приграничные жилые строения разрушены прилетами,дети тоже в курсе этой ситуации, наверное для них это логично.В том году вряд ли дед мороз на бтр приезжал .Объяснение явно прослеживается, а по большому счету все равно что там и как (
Шкода дітей із білгорода, но хай пробачають і дякують діду вові пукіну, бо це він почав цю війну. А ще хай дякують що їм нема 18 років, бо вже були би у окопі
Ответ дляrybka21
А шо робить з літерами z, v, о в заграніку? Якщо вони в іменах та прізвищах? Напевно, замалювать коректором. Ви як вважаєте, авторко?
Як що вас це бентежіть можете замазати, моїм сусідам на теслі хтось постійно номера зриває бо в них на номері є Z
Ответ дляКорабельная Сосна
Русня дискредитировала Пушкина.
У нас снесли памятник.
Это сколько горя нужно принести, чтобы и Пушкина снесли.
У нас снесли памятник.
Что-то я не понимаю наверное...Пушкин умер задолго до отмены крепостного права...Он Ленина что-ли лично знал?) Пушкин воспевал СССР? Сталина? По-моему мир сошел с ума
Ответ дляclernikol
А если у детей уже сформировано это ожидание сказки? Или на детей плевать? Им мало войны, давайте ещё и чуда их лишать. Вот реально,инет слов
Як що у вас не має слів ви можете вийти з теми! Доречі я вас десять разів просила писати мені українською.
sportivni-tovari.in.ua• 17 декабря 2022
Ответ дляHupBaHa
Ну да. И если 31го под елку, тем более расстрелять. Так?

а вам принципово 31-го? покладіть 19-го під туж ялинку, в чому проблема? позбавляйтесь нав´язаних совком хибних традицій, привчайте дітей до логичних та цивілізованих свят-дат.
Ответ дляsportivni-tovari.in.ua
Ми вдома ялинку ставимо 31 грудня. Це хибна традиція?
Яушоці
storia moderna• 17 декабря 2022
Ответ дляnitka83
Породы переименуют и все. Котикам и собачкам ничего не будет, не переживайте, мы ж не дикари
Я думаю, FCI с вами будет очень не согласна