Milka8181• 17 декабря 2022

И вы по прежнему хотите чтобы ваших детей....

.... с Новым годом поздравлял Дед Мороз????

русня дискредитировала все: георгиевские ленточки, День Победы, латинские буквы теперь и Деда Мороза
Це мерзость!
clernikol• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Шановна! Ви при своєму розумі??? Де я засуджую? Я пишу про те що русня діскредетує знайомі нам поняття та героїв. Що та ж сама георгіївська стрічка вже скрізь асоціюється з війною, а не з перемогою.
А літери ЗВО із геноцидною війною проти України
Лично меня вообще никак не касается что они там у себя делают. Нужно свою голову на плечах иметь
clernikol• 17 декабря 2022
Ответ дляWitty
В Украине. Идут же разговоры о том, чтоб наконец принять Григорианский календарь и в церкви. Или думаете, что государственное празднование рождества так и останется оторванным от церкви?
Пока никто об этом не говорит и никаких решений не принимает.
galy36• 17 декабря 2022
Если бы мои были маленькими и ждали деда мороза , я бы не стала их переубеждать.
il-mari• 17 декабря 2022
зайшла зараз накацсайт-обсіждають нашу ялинку в Києві. дуже хочуть щоб згоріла, та багато салютів на новий рік-а ви кажете-Пушкін...
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляgaly36
Ну то ж саме ви формуете кого ваші діти будуть чекати, розумієте?
Mrs.Ochmonek• 17 декабря 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Не нашлась,что добавить ..
Давайте я додам: як ви думаєте, ті дівчата - ковпачки, які народжували темненьких кучерявеньких дітей від Пушкіна, самі цього хотіли чи він зловживав своїм становищем, і тому з´являлись незакононароджені нащадки?
nitka83• 17 декабря 2022
Ответ дляstoria moderna
Я уже начинаю бояться за сибирских хаски и невских маскарадных котов. И ВЕО с русским черным терьером, эти вообще совковые.
Породы переименуют и все. Котикам и собачкам ничего не будет, не переживайте, мы ж не дикари
Dianichka• 17 декабря 2022
Ждем! Украинский дед Мороз придет придет с украинской символикой, если на то пошло. Не занимайтесь фигней!
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляmusilda
Этот дед мороз из Белгорода , где приграничные жилые строения разрушены прилетами,дети тоже в курсе этой ситуации, наверное для них это логично.В том году вряд ли дед мороз на бтр приезжал .Объяснение явно прослеживается, а по большому счету все равно что там и как (
Шкода дітей із білгорода, но хай пробачають і дякують діду вові пукіну, бо це він почав цю війну. А ще хай дякують що їм нема 18 років, бо вже були би у окопі
clernikol• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
А если у детей уже сформировано это ожидание сказки? Или на детей плевать? Им мало войны, давайте ещё и чуда их лишать. Вот реально,инет слов
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляrybka21
А шо робить з літерами z, v, о в заграніку? Якщо вони в іменах та прізвищах? Напевно, замалювать коректором. Ви як вважаєте, авторко?
Як що вас це бентежіть можете замазати, моїм сусідам на теслі хтось постійно номера зриває бо в них на номері є Z
tvoll• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Где вы видите кучу?
Дед Мороз ездит на БТРе, Дед мороз=война!
Вы видели Св.Николая или Санта Клауса на танке или на ракете верхом?
Російська мова = війна.
Так чого ви російською пишите?
Обгрунтуйте.
Dianichka• 17 декабря 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Русня дискредитировала Пушкина.
У нас снесли памятник.
Это сколько горя нужно принести, чтобы и Пушкина снесли.
Что-то я не понимаю наверное...Пушкин умер задолго до отмены крепостного права...Он Ленина что-ли лично знал?) Пушкин воспевал СССР? Сталина? По-моему мир сошел с ума
HupBaHa• 17 декабря 2022
Ответ дляsportivni-tovari.in.ua
всім нормальним українським дітям вже давно подарунки Миколай носить, ’мароз’ лише дітям ватників носить.
Ну да. И если 31го под елку, тем более расстрелять. Так?
Dianichka• 17 декабря 2022
Ответ дляklycha
Пушкін багато писав про Кавказ. Почитайте.
Про Кадырова что ли Пушкин писал?))
HupBaHa• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Поясніть мені чому русня перш за все на окупованих містах змінює назви на російські? Чому спалюють українськи підручники?
Вас не туда несет
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляclernikol
Як що у вас не має слів ви можете вийти з теми! Доречі я вас десять разів просила писати мені українською.
sportivni-tovari.in.ua• 17 декабря 2022
Ответ дляHupBaHa
а вам принципово 31-го? покладіть 19-го під туж ялинку, в чому проблема? позбавляйтесь нав´язаних совком хибних традицій, привчайте дітей до логичних та цивілізованих свят-дат.
clernikol• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Удалено администрацией...
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
HupBaHa• 17 декабря 2022
Ответ дляsportivni-tovari.in.ua
Потому что я праздную нг 31го, а не 19го. Так понятнее?)))
rybka21• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Мене ні, то вас бентежать дискредитовані літери. То напевно їх треба виключити з латинських абеток.
rybka21• 17 декабря 2022
Ответ дляDianichka
Про Кадырова что ли Пушкин писал?))
Ні, про рузьких охвіцерів жиліна та костиліна і місцеву дівчину Діну
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Ну без діда мороза можна прожити, а без англ літер - ні. Чи ви зможете? Як що зможете то виключить
rybka21• 17 декабря 2022
Ответ дляsportivni-tovari.in.ua
Ми вдома ялинку ставимо 31 грудня. Це хибна традиція?
Яушоці
Dianichka• 17 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Діна - ворог сучасної України?
rybka21• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Мені і до діда мороза ніякого діла нема, тим більше до літер.
Це ж для вас вони - дискредитовані. Тояк пропонуєте з ними вчинити? З ворожими символами
rybka21• 17 декабря 2022
Ответ дляDianichka
Діна - ворог сучасної України?
Діна персонаж ’кавказского плєнніка’
storia moderna• 17 декабря 2022
Ответ дляnitka83
Я думаю, FCI с вами будет очень не согласна
kisunya11• 17 декабря 2022
Ответ дляWitty
А хто український? Санта?))
Та хоч африканський, тільки не російський