Ростки жимолости• 18 декабря 2022

Дитина не спить майже три доби

Дитина не спить майже три доби. Сухий частий кашель. В неї голова болить від кашлю, горло, м’язи живота та грудної клітини. Перерва між кашлями 15 -20 секунд і таке вже три доби. Я у Відні. Була у лікаря, призначили нурофен та промивати ніс. Кров нормальна, легені чисті. Чесно, мені страшно. У дитини вже паморочиться в голові. Вона плаче та просить їй допомогти, а я навіть не розумію як
Майская киска• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Ой, точно. Редька! Але, блін, неділя, магазини не працюють. В понеділок піду шукати. Дякую за пораду
Пусть быстрее выздоравливает
Люблю Украину• 18 декабря 2022
Очень хорош еще компресс из творога. Автор почитайте, загуглите. Но опять же, только когда нет температуры.
автор Ростки жимолости • 18 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
Все не те.
Робіть інгаляції над паром з содою у каструлі, як писали вище. Треба розслабити бронхи.
Спробую. Дякую. Але я вважал, що симбікорт і монтелукаст розширюють бронхи. Помиляюсь?
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
А разве можно ингаляции и компрессы при температуре? Автор пишет -температура у ребенка 37,7. Насколько я помню, при температуре небулайзер и компрессы -нельзя.
Угу. Ну значит нужно ловить момент, когда температуры нет. Может сбить чем-то и подышать. Так можно?
kuskus• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Вивчу ваш перелік препаратів. Але небулайзкра не має, поки, мабудь
Автор, дитина алергік?
Майская киска• 18 декабря 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну кстати да. Это лайтовая замена небулайзера я думаю.
Когда-то кашляла тоже без остановки, мокроты толком не было, а постоянно тянуло кашлять, как першина в горле… то над кастрюлей помогало на какоето время расслабиться от кашля.
Только я вроде слышала, что ингаляции нельзя при температуре высокой(
Я вообще слышала, что при температуре нельзя
Большой секретик• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Я знаю що хвалять. Коли людина однією ногою в могилі, то лікарі витягнуть. Вони серйозно ставляться до онко, серцево-судинних захворювань. А для дітей є лише нурофен. Треш якийсь
Точно треш. Треба дітей в першу чергу лікувати, а загоняти у хроніки.
Я вся ваша• 18 декабря 2022
Эуфилин половинку, чтоб хоть выспалась. Дальше делайте ингаляции. Похоже на трахеит или бронхит. У меня такая же ерунда лет с 5 практически каждый год. Любая простуда в трахеит и все ночами не сплю, а умираю от кашля
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
На нурофені температура падає до 37. Тоді можна, мабуть?
Стриптизерка• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Зрозуміла. Дяку!
Автор, при сухом кашле пили Синекод. При трахеите, при коклюше. + Антигистаминные обязательно. Мы берём эриус. После синекода кашель становится влажным.
Бандитка Сью• 18 декабря 2022
Моя дочь, когда была младше , болела простудными именно с приступами сухого кашля. Мучились с муколитиками, ингаляциями, небулайзером ровно до тех пор , пока нам педиатр не посоветовала попробовать сироп Синекод.
https://compendium.com.ua/dec/270144/12305/
Но его можно исключительно при сухом кашле, т.к. он подавляет кашлевой рефлекс. С тех пор небулайзер стоял в сторонке и в большинстве случаев кашель за несколько дней уходил, даже не переходя во влажный.
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Честно - не знаю. Но я делала себе и при 37. А это ж ребёнок 😞
Люблю Украину• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
А ребенку с температурой не легче? Как ведет себя с температурой и когда сбили? Если нормально переносит температуру, не сбивайте.
Ответ дляkuskus
Автор, дитина алергік?
Була дуже лайтовим алергіком в дитинстві. Могло посипати на цитрусові та шоколад. Але спадковість не дуже. Я хворію на астму, старша донька з постійними бронзоспазмами. Але на кожний приступ лікар робила різні призначення. Короче, що з дитиною не знаю. Але мені вже дурно від страху
ЛижТолько• 18 декабря 2022
Моему сыну декаданс ухудшил ситуацию, вообще нейьулайщер вредил.единственное что нормально переносил это бедоурал
Мудрецыха мира сего• 18 декабря 2022
Ответ дляЕдиная страна!
Декасан можно.
Декасан не можна!!! Не в цьому випадку, а ащагалі цей препарат НЕ можна використовувати!!!
І, я маю надію, у Європі він і не продається, бо можна біди наробити.
Блондинка в Законе• 18 декабря 2022
Рецепт із серії бабусиних: подихати над картоплею потовченою, соди туди трішки. Така інгаляція мені помагає.
Але якщо дитина стільки не спить, то які там сили на інгаляцію будуть, не уявляю ((
ЛижТолько• 18 декабря 2022
Ответ дляТелепузик
при бронхоспазмі наш лікар рекомендує мати свічки ректодельт або табл. аерофілін. Подивіться діючу речовину, може є аналог? але б я поїхала в лікарню самостійно
Автор прислушайтесь. У подруги лорингомпащм был, помогло
starlink• 18 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
+++
Как экспресс-вариант. Нас всех в детстве так и лечили.
Да и это всегда помогало, кашель уходит на время
Ответ дляСтриптизерка
Я думала, що сінекод зовсім блокує кашель, бо діє на нервовий центр. Колись читала, що треба бути певним, що в дихальній системі зовсім чисто, і тільки тоді пити сінекод. Може я не права
kuskus• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
То у вас із собою нібулайзер і пульмікорт?
Мудрецыха мира сего• 18 декабря 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я сейчас напишу то, чем мне постоянно назначали дышать разные врачи, а вы уже выбирайте.

- Физраствор
- Боржоми (или любая другая соленая вода такого типа)
В последнее время вся моя семья просто поднялась после назначения
- Фликсотида при короне. Буквально все задыхались, дедушка вот недавно болел последний, то с пневмонией был ис плохой сатурацией… начал этим дышать и поднялся на ноги. Это вообще средство для астматиков вроде, но врач назначила ребенку при короне. Легче дышать буквально после первой ингаляции. Убедились все.

-также в аптеке продают специальные лекарства именно от кашля для небулайзера, но я не пробовала.

И все таки насчет лекарств я бы советовалась с доктором, а пока, чтобы хоть как-то облегчить - физраствор. Его ведь точно найдёте в аптеке и вреда, думаю, не будет.
Минут по 15 я дышала 3 в день как минимум
Боржомі не стерильна, нею ні в якому разі не можна проводити інгаляції. Ви ж у легені прямо краплинки рідини заносите, після такого лікування бактеріальна пневмонія може статись. Спілкувалась з цього приводу колись з лікарем, вона в шоці, що тільки для інгаляцій не вигадують, і, при чому, самі ж лікарі таке призначають. По суті, є всього кілька препаратів, які дозволені у світі для інгаляцій. Все інше може нанести лише шкоду. Та то Ваше діло, звісно. Та палити таке іншим не варто.
Алина-1240• 18 декабря 2022
Коклюш как вариант
Ответ дляЛюблю Украину
Коли температура, то болить голова. Але її саме кашель змучив. В неї вже все болить. Вона ще дуже худенька. 11 років і 24 кг
starlink• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
37-37,5 можно делать ингаляции, это не высоко для этого.
ЭмчЭндЭм• 18 декабря 2022
У нас ковід останній восени був з таким кашлем, до задухи, і такі напади були ще довго після одужання. Мама так закашлювалась, що синіла, не могла вдихнути, дійсно страшно. Пили аб, ношпу, антигістамінне. Щось гаряче в момент закашлювання
Ответ длядамаБезСобачки
В приватну клініку? Можливо треба якийсь препарат, який переведе сухий кашель с вологий? Але це лікар має прихначити, той де сироп з ісландським мохом. У мене щойно син перехворів, на пятий день розвинулась пневмонія. Я його возила в цілодобовий госпіталь в відділення emergency. Ми в Варшаві.
Ой, співчуваю вам. Завтра буду дуже наполягати на своєму.
Мудрецыха мира сего• 18 декабря 2022
Ответ дляСтриптизерка
Синекод не лікує, а блокує рецептори. Там кодеїн, дітям його взагалі не можна!
Ответ дляСкрипяСердцем
Это не коклюш случайно? Врач какой диагноз поставил?
Вірусне захворювання. Послухала її та призначила аналіз крові
Я такая - жду трамвая• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Магазини працюють цілодобові на залізничних станціях та деяких ключових станціях метро. Але, дійсно, навряд Ви там редьку знайдете в тих магазинчиках