Дівчатка, сьогодні від військових почула, кому не варто донатити. Ми туди таки донатили. Порадили, що краще тому, кого особисто знаємо. Куди ви донатите? Порекомендуйте фонди, можливо бригади, куди можна скинути гроші. Дякую
Ответ дляNata.t.1970
Так не нужно писать не правду
Я уверена на 10000%,что военные такое не говорили(так как они не владеют этой информацией)
Клянусь, сьогодні це почула. Не розкажу при яких обставинах, але їх там було багато . Я хотіла хоч кавою пригостити. Вони сором´язливо відмовлялись. Сказали, що смак кави уже забули, далі всю розмову описувати не буду.
Nata.t.1970• 03 января 2023
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
Вооооот
Если бы этого не было,и советов было бы больше
СОЛНЦА ЛУЧИК• 03 января 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Удалено администрацией...
КлаваЧерепиця• 03 января 2023
Ответ длякенгуруша
Зате яке щастя коли встигла 😂
Так)
Я днями на нічний збір потрапила випадково, то тішилась)
І на нашу 79, теж приємно було, свої ж, рідні)
ВЗРЫВ_МОЗГА• 03 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Он отчитывался
Я специально смотрела его интервью
А то,что некоторые на него гонят,сами не перечислив ни гривны.....
Я специально смотрела его интервью
А никто и не говорил, что он не отчитался никогда . Просто есть данные от него, сколько ему донатили, и есть данные что и за сколько он привез.
Nata.t.1970• 03 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Пожалуйста, не лейте воду
Это всё Вокруг да Около.
Может,действительно, они от Притулы ничего не получили,там же собирают на глобальные вещи,а не кофе военным
Это всё Вокруг да Около.
Nata.t.1970• 03 января 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Это я тоже все видела
И полностью согласна с ним.
Повторюсь,я Не топлю за Притулу,я За справедливость
И полностью согласна с ним.
cosmaximus• 03 января 2023
Ніколаєвський Ваньок. Постійно. Ставлю будильник іноді. Майже завжди встигаю. Там я впевнена , що все ок.
Ответ дляNata.t.1970
Пожалуйста, не лейте воду
Это всё Вокруг да Около.
Жах. Як Ви все перекрутили. Вони не говорили про те, що їм Притула кави не купив. Як Вам не соромно?
Ответ дляcosmaximus
Дякую, на нього підписана, але не бачила, що він збирає.
Nata.t.1970• 03 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Я Образно (кофе) написала
Я поняла о Чем Вы
НО,повторюсь, Притула собирает на что то Очень большое и дорогое
Я поняла о Чем Вы
Ответ длякенгуруша
Рідко
І дуже швидко закривається збір)) буквально 4 звилини буває
Дякую, буду моніторити
cosmaximus• 03 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Там не так часто , як хотілось би нам((( нажаль. Там кожний збір перевіряється і все по приорітету. Останні собори на Бахмут 36? бригаді, я вже не пом´ятаю. Я його ленту декілька разів на день пролистую.
З Н.Ррку за збору буде відповідати д.Діма. Дмитро Марченко
Ответ дляcosmaximus
Знаєте, коли сьогодні я побачила цих військових, вони всі з передової( чула їх розмову), захотілось щось для них зробити. Я дістала гроші, і сказала, щоб випили каву. Вони відмовились, тоді я сказала, що це котикам і собачкам на передову. Вони запропонували донатити , але знайомим і не... Гроші таки залишила, Соромно, що толком не подякувала за все, сльози здавили, сіла в авто, помахала на прощання і поїхала((
Ответ дляcosmaximus
Сьогодні Ванька заспамили картинками з написами дохлою руснею))
cosmaximus• 03 января 2023
Ответ дляБасина
Так, я дивилась))))
solnyshko78-78• 03 января 2023
Донатим Притуле, доначу себе на свечки) и открыла банку для сбора, больше 1000 шт сделала заготовок, вторая девочка заливает их до меня она 1000шт уже отправила свечей, после праздников снова возьмусь за работу 1000 баночек ждет меня в коробках и мешках. Сегодня офигела, когда увидела, что такие свечи по 250грн продают, поэтому она отправляет только знакомым и с фотоотчетами. Обидно, за волонтеров, собираешь те банки, картон, деньги, сидишь крутишь, заливаешь, все руки изрезаны теми банками, а кто то бизнес придумал
cosmaximus• 03 января 2023
На Притулу донатила останній раз 10 жовтня. І пока все.
За Азов, ДЯКУЮ!! Я подивлюсь.
77 года рождения• 03 января 2023
Автор, вам правильно хлопці сказали про всі ці фонди, в т.ч. і сірожині.
У кожного з нас є близькі, хто зараз на війні. У мене троє, наприклад.
Один з них на повному забезпеченні від шкарпеток до заліза, повний фарш.
Двом іншим довелося купувати все самим. А це, якщо ви знаєте, протягом лютого-квітня непросто було зробити, в силу тих обставин, що не було нічого, гроші є, а екіпіровки належної якості нема.
Тому, обираєте зі свого кола знайомих і лише їм перераховуєте, якщо маєте бажання та можливість.
Левова частка, наприклад, моїх хлопців, йде на авто та броню.
Не знаю, що там за пости повидаляли ваші та інших учасників, але за притулу також знають, кому війна, а кому зверху +3
Ответ дляsolnyshko78-78
Можна Вам на свічки задонатити? Напишіть будь ласка в приватні.
cosmaximus• 03 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ви молодець!! Але вони дуже горді.
В них зарплатня хороша, вони сами купляють все((( і одяг, і корм тваринам(
І ще вони зовсім по іншому дивляться навкруги....
У мене кум приїздав на пару днів у Дніпро. Дивився, наче попав на іншу планету. Купа досугу, шуму, ресторани. А через 300 км гинуть люди. Він не зміг це переварити...каже на 0 все простіше. До цього був бізнесменом середнього звена.
77 года рождения• 03 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Каву хлопцям можна і з дому надіслати. А авто, листи і зварку не так просто.
З останнього. Для сірожи, а точніше для фонду імені його величного поприганяли авто, вартістю по 5 тис. На початку грудня, сірожа домовився з хлопцями, що надасть їм авто, але не по 5 тис, а по 8. Торги були два тижні, знаєте скільки сірожа скинув аж до 7,5.
Як думаєте, різниця куди пішла?
cosmaximus• 03 января 2023
Ответ для77 года рождения
Доречі, сину також багато чого купляли самі. Чи він сам, чи ми з татом