Автор Віктор Манзяк. На сьогодні вартість зі знижкою 4000грн., не так і мало, щоб просто викинути в повітря. А відгукам в ФБ та Інстаграмі не дуже вірю, трохи є фотошоп.
Скинути треба багато, 30кг.
Або підкажіть ще дієтологів/програми/марафони, які Ви вважаєте дійсно дієвими і де є постійний контроль за виконанням, бо я сама не можу, потрібен постійний пендель)
Скинути треба багато, 30кг.
Love_Love_Love_• 06 января 2023
Читала вчора його програму.
Він молодець, заробляє гроші на тому що просто і давно всім відомо.
Кожна людина сама може « почистити» своє харчування, наприклад, я точно знаю як це робити, але ж мене ви слухати не будете, а 4 тис вас добре стимульнуть
Love_Love_Love_• 06 января 2023
Ответ дляКуКуСя80
Раніше я вже питала, але нічого конкретного я не почула, вибачте
В двох словах - він все робить правильно, там нічого нового
Nata_lusya• 06 января 2023
Ще є марафон в Доказових, теж вправи і меню. Я просто підписана на 2х лікарів-дієтологів і харчуюсь за методом ’здорової тарілки’.
Підпишіться на нього у соц.мережах , вся інформація є у його постах , ніяких таємниць.
І вправи і харчування.
Перегляньте фото із результатами учасників , зверніть увагу , що 90% в програмі більше 100 днів , тобто ціна цього 4 тис.×2 .
Швидко не буде , легко не буде , крім Вас самої ніхто нічого не буде робити.
Я купляла колись теж його програму .
Більше не хочу.
Результату очікуваного не було.
І вправи і харчування.
Я купляла колись теж його програму .
Більше не хочу.
Результату очікуваного не було.