Обнимашкина• 15 января 2023

Я любовница 4 года, у меня есть муж

Я любовница 4 года, у меня есть муж, но люблю любовника, тем более там есть много денег. На Новый год решили, что каждый разведется и будем вместе теперь. А теперь что-то переживаю, получится ли? Там у него было 2 малолетних детей, я предлагала их забрать к нам, у меня своих нет. Но та жена их не отдаёт. Думаю, а вдруг он будет за ними скучать?
Слава Українi• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
Вы думаете у нас изменятся отношения, когда мы начнём жить вместе одной семьей? Мы де этого вдвоём так хотели
Звісно зміняться. Особливо якщо його діти будуть жити з вами. Ви уявляєте що таке виховувати двох дітей?
автор Обнимашкина • 15 января 2023
Жену он игнорил постоянно. У него на первом месте была работа, на втором я, а на третьем семья с детьми
Пьяная вишня• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
пусть так и остается
Носки на подтяжках• 15 января 2023
Отвалите от мужика
Бабушка Бетман• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
Просто он говорит что я его судьба
Тролізм, то не ваше.
Маргарита и Мастер• 15 января 2023
І у вас же у обох весь цей час є ще окремо секс зі своїми офіційними партнерами. Ото кохання
Пьяная вишня• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
что он подарил вам на новой год и др?
Слава Українi• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
Втішайте себе й надалі. Він вас за 4 роки далі готелю не вивіз навіть. Сумніваюся що він розлучиться.
Sweet_Dreams_• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
Нет только в машине долго ращговаривали и в отеле
Троляндия)))
Совбез• 15 января 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Мати вам їх віддала?
На том уровне как дети жили она бы их содержать не смогла, плюс они подружились с моими. Поначалу мы просто брали их на выходные, потом они уже сами просились. Ну и тут такое, когда захотела забрала, проблем не вижу
автор Обнимашкина • 15 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Отвалите от мужика
Мы любим друг друга. Жена очень его не хочет отдавать, но он любит меня. Поэтому решидся на развод
Борисфенка• 15 января 2023
Ответ дляСлава Українi
Думаю, якщо жінка розумна то вона віддасть вам дітей. Через пів року чоловік повернеться з дітьми
Та які півроку, через 3 дні.
Візьміть, авторко, якогось племінника на пару днів, краще двох, потренуєтеся.
автор Обнимашкина • 15 января 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Тролізм, то не ваше.
Нет( это я спрашиваю, как думаете изменится ли он тепереь, когда мы будем просыпатся вместе и жить
Бабушка Бетман• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
В 39 жінка такого питати не може. Або тролить, або без мізків зовсім. Тож признайтесь, що ви троль.
Борисфенка• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
Прокидатися ви будете окремо - двоє діток рано встають, ночами не сплять, турбують, зранку хочуть сніданок, іграшки, в школу їм треба.
А чоловік кричить ’Встань і розберися сама, у мене ще півгодини до будильника’.
Совбез• 15 января 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Шо нет?
Удалено администрацией...
автор Обнимашкина • 15 января 2023
Ответ дляСлава Українi
На розлучення вже подав.б так що точно
Бабулька• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
То ставши його дружиною, ви також переміститесь на третє місце, або навіть на четверте (якщо нову коханку заведе)
Бабушка Бетман• 15 января 2023
До речі дітям скільки?
автор Обнимашкина • 15 января 2023
Ответ дляБабушка Бетман
До речі дітям скільки?
9 та 7 років
Suertq• 15 января 2023
Тролль
автор Обнимашкина • 15 января 2023
Ответ дляБабулька
А якщо не заведе? Він же не просто так сказав розлучайся з чоловіком а я зі своєю
Борисфенка• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
9 та 7 років
І що хочуть діти? Ви їх хоч раз бачили?
Мачуха з вас ніяка, ви ж це розумієте?
автор Обнимашкина • 15 января 2023
Ответ дляБорисфенка
І що хочуть діти? Ви їх хоч раз бачили?
Мачуха з вас ніяка, ви ж це розумієте?
Ні разу не бачила
Бабулька• 15 января 2023
Ответ дляSuertq
Тролль
100%, бо якісь такі роздуми примітивні 🙈🙈🙈
автор Обнимашкина • 15 января 2023
Ответ дляБорисфенка
І що хочуть діти? Ви їх хоч раз бачили?
Мачуха з вас ніяка, ви ж це розумієте?
Я навіть не дзвонила йому ніколи, бо знала, що там сімя
ТаЕщеОптимистка• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
9 та 7 років
домашку робити, їсти готувати, спати не завжди разом, а хворіти діти як будуть?.... оооооо, ви ще не знаєте, що вас чекає ) Але нормальна мати не віддасть своїх дітей.
ЦыбаФу• 15 января 2023
Ответ дляСовбез
Почему? Я 6 лет была любовницей женатого мужчины, сама замужем. Разошлись, поженились, дети все живут с нами. Я тут как-то рассказывала свою историю
Расскажите еще раз, интересно.
Еще интересно, есть ли такие что по 10 лет любоаники, нолба разводиться не хотят, нои расстаться тоже
Борисфенка• 15 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
Ні разу не бачила
І як ви собі це уявляєте? В залі суду вхопите двох діток і силоміць потягнете до себе додому?
Чи ви плануєте вигнати з його будинку його дружину?
автор Обнимашкина • 15 января 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так вона і не віддає, а він хоче