Играю_на_кларнете• 23 января 2023
купила в атб морозиво(
а воно все з льодом, мабуть, вже не перший раз розтанувще і заморожене
генератора у них немає , бо коли немає світла не працюють
чи можу я його повернути так як воно зіпсоване?
Меряю от единицы• 23 января 2023
я тоже так купила. Но поленилась идти назад, поэтому просто выкинула. Но у меня было в стаканчике, недорогое
Играю_на_кларнете
• 23 января 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Можете повернути якщо зберегли чек
так є чек, дякую
Ms. Dolly• 23 января 2023
По санитарной норме запрещено продавать мороженое которое расстаяло потом опять замерзло.
Кофе в лобби• 23 января 2023
Колись давно, будучи студенткою купила морозиво взимку в гастрономі , ну я відкрила його почала їсти, а воно було прокисле, кисле просто, це жах, вже скільки років минуло, а я і досі пам´ятаю той жахливий смак, і з тих пір я не купую морозиво взимку.
Якщо є бажання і час то ідіть в магазин і покажіть це морозиво адміністратору.
Играю_на_кларнете
• 23 января 2023
Ответ дляНа перекуре
Зимой не покупаю мороженое, оно все уже не первой свежести.
я купую
але ж його правильно зберігати треба
а якщо не можуть то навіщо продавати
але ж його правильно зберігати треба
а якщо не можуть то навіщо продавати
Играю_на_кларнете
• 23 января 2023
Ответ дляMs. Dolly
теж таке чула тому спробую поміняти
відпишусь
Доктор Хаос• 23 января 2023
практично не купую морозиво взимку, точніше іноді діти просять, але що в атб, що в ашані, що в сільпо - все було переморожене, навіть до того, як стали вимикати світло.
Играю_на_кларнете
• 23 января 2023
Ответ дляoneself
Это ведь мороженное, смысл нести? Да и оно не отравлено. Другое дело протухшее мясо
воно не смачне каша з льодом по смаку лід з цукром
сенс в тому що я не багачка і 200 грн шкода викинути
Говорящая галограмма Чингисхана.• 23 января 2023
В АТБ мороженое все было расстаявшее. Правда и ценники были со скидками.
КаРаКаТиЦа• 23 января 2023
Ответ дляНа перекуре
Там даты есть. Зимой тоже производят мороженое.
А вот в магазинах без генераторов сейчас не покупаю.
Коко На Страже• 23 января 2023
Ответ дляoneself
Как это смысл нести? Автору продали испорченный продукт, который не правильно хранился, и сейчас опасен для потребления! Обязательно отнести назад!
Вообще не факт• 23 января 2023
Ответ дляНа перекуре
І при першому сильному потеплінні вони його чудово продають і звільняють камери для свіжого)))