sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Домашние хлопоты
anonim_178
Всех в сад• 29 января 2023

Стіральна машина дуже воняє внутрі. Чим відмити?

Вже стірала і з кислотою, собою, просто з порошком, гелем, капсулами… мила щіточкою з анти нальотом.. нічого не допомагає з цього. Чим ще можна?
13 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
noavatar
marata• 29 января 2023
1
Профзасіб. Я таким користуюся періодично
attached-photo

anonim_178
автор Всех в сад • 29 января 2023
2
Ответ дляmarata
Профзасіб. Я таким користуюся періодично
Де купляли? Доступний по ціні?
anonim_87
Любавишна• 29 января 2023
3
Оцтом
noavatar
marata• 29 января 2023
4
Ответ дляВсех в сад
Де купляли? Доступний по ціні?
В інеті є, на Промі ось ціна за пакет. Я в майстра купувала, коли пралку ремонтував, то наче така сама ціна десь була.
attached-photo
anonim_178
автор Всех в сад • 29 января 2023
5
Ответ дляЛюбавишна
Оцтом
А можна рецепт?
Чи просто оцет залити в відсік? При цьому білизну класти чи пусту машинку крутити?
anonim_178
автор Всех в сад • 29 января 2023
6
Ответ дляmarata
В інеті є, на Промі ось ціна за пакет. Я в майстра купувала, коли пралку ремонтував, то наче така сама ціна десь була.
Дякую!
anonim_87
Любавишна• 29 января 2023
7
Ответ дляВсех в сад
А можна рецепт?
Чи просто оцет залити в відсік? При цьому білизну класти чи пусту машинку крутити?
Просто там в тій гумовій штуці робиться смердючий наліт. Проведіть там ганчіркою з оцтом, відсунувши її.
Але може у вас там все чисто і проблема не там.
heart 1
anonim_68
Ниф_ниф• 29 января 2023
8
Ми тут самотужки ремонтували праску-автомат 2006 року народження, то скажу я вам там всередені такі нарости за багато років, порошок+накип+волокна тканини. Всередині баку, на хрестовині, у шлангах. Хрестовину з барабаном ззовні відчищали шарошкою на дрилі. Очисними засобами, які наведені вище, користувалися регулярно. Просто з віком там в середині таке нагромаджується, що страшне. От воно і може смердіти.
п.с., хоча моя машина не смерділа навіть зі сталактитами накипу. Вище просто припущення.
heart 1
anonim_68
Ниф_ниф• 29 января 2023
9
Фотодоказ. До та після.
attached-photo
attached-photo

anonim_101
Апочемучка• 29 января 2023
10
А прогоняли на макс температурах ?
noavatar
Марула• 29 января 2023
11
Білизна рідка, ганчірки і максимальна температура. Допомогло)
anonim_178
автор Всех в сад • 29 января 2023
12
Ответ дляНиф_ниф
Фотодоказ. До та після.
Чим чистили?
anonim_68
Ниф_ниф• 30 января 2023
13
Ответ дляВсех в сад
Чим чистили?
Спеціальною насадкою на дриль
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff