Всех в сад• 29 января 2023
Стіральна машина дуже воняє внутрі. Чим відмити?
Вже стірала і з кислотою, собою, просто з порошком, гелем, капсулами… мила щіточкою з анти нальотом.. нічого не допомагає з цього. Чим ще можна?
Всех в сад
• 29 января 2023
Ответ дляmarata
Профзасіб. Я таким користуюся періодично
Де купляли? Доступний по ціні?
Всех в сад
• 29 января 2023
Ответ дляЛюбавишна
Оцтом
А можна рецепт?
Чи просто оцет залити в відсік? При цьому білизну класти чи пусту машинку крутити?
Всех в сад
• 29 января 2023
Ответ дляmarata
В інеті є, на Промі ось ціна за пакет. Я в майстра купувала, коли пралку ремонтував, то наче така сама ціна десь була.
Дякую!
Любавишна• 29 января 2023
Ответ дляВсех в сад
А можна рецепт?
Просто там в тій гумовій штуці робиться смердючий наліт. Проведіть там ганчіркою з оцтом, відсунувши її.
Але може у вас там все чисто і проблема не там.
Ниф_ниф• 29 января 2023
Ми тут самотужки ремонтували праску-автомат 2006 року народження, то скажу я вам там всередені такі нарости за багато років, порошок+накип+волокна тканини. Всередині баку, на хрестовині, у шлангах. Хрестовину з барабаном ззовні відчищали шарошкою на дрилі. Очисними засобами, які наведені вище, користувалися регулярно. Просто з віком там в середині таке нагромаджується, що страшне. От воно і може смердіти.
п.с., хоча моя машина не смерділа навіть зі сталактитами накипу. Вище просто припущення.