Ленне-Рейма• 07 февраля 2023
Завтра терміново операція. Що роботи з грудним вигодовування?
Дитині 10 місців, лише грудне молоко, а на завтра термінова операція. Я розгублена. Що робити з вигодовуванням? Часу мало
Антонина матушка• 07 февраля 2023
операція якого характеру, ви питали в лікаря чи зможете годувати після?
Коварная Зая• 07 февраля 2023
Сцідити для початку. А потом поступово переводити на звичайну їжу+ суміш
Застряла• 07 февраля 2023
Родичі переведуть на суміш, не переживайте. А ГВ по можливості збережете і продовжите, якщо все складеться.
Ленне-Рейма
• 07 февраля 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Ні, не питала.
Ленне-Рейма
• 07 февраля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Сцідити. У вас у10 місяців ще нема прикорму
Так, бо вона категорично відмовляється, пробую щодня. Бутилочку не бере(пропонувала весь час воду)
Кружите меня,кружите• 07 февраля 2023
Мне вырезали миндалины, когда сыну ровно год был. Просто перестала кормит грудью и всё.
Антонина матушка• 07 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ні, не питала.
а як же так? тут же питання не тільки в тому чим погодувати дитину а ще й в тому що молоко буде прибувати і розпирати груди
Ленне-Рейма
• 07 февраля 2023
Я так розумію, бігти шукати молоковісмоктувач й якісь ємкості доя заморожування?!
Ленне-Рейма
• 07 февраля 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Я за кордоном, з лікарем спілкування ускладнене дещо
МинерАлочка• 07 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
А пюре, каші, творожки дитячі? Зовсім нічого?
Антонина матушка• 07 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
тобто і ліків для припинення лактації ви не знайдете ? то зовсім печаль
Ленне-Рейма
• 07 февраля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
яка операція? скільки ви будете в лікарні?
Пролапс. Що саме будуть робити вони ще не визначились, все завтра
Ленне-Рейма
• 07 февраля 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Ні. Хоча, можна ж спитати в лікарні
фан L.O.S.T.• 07 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
можливо ввечері ви вже будете вдома
Антонина матушка• 07 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ні. Хоча, можна ж спитати в лікарні
так але воно ж не подіє одразу, лікарі знають що ви годуєте дитину ?
Ленне-Рейма
• 07 февраля 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Так, знають. Тут не заморочуються особо
Антонина матушка• 07 февраля 2023
За дитину не переживайте в такому віці все пройде добре, ви за себе подумайте
Ленне-Рейма
• 07 февраля 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Я не уявляю як я буду без знання мови..
Антонина матушка• 07 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я не уявляю як я буду без знання мови..
Головне не накручуйте себе, все буде добре
Марафетчица• 07 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я не уявляю як я буду без знання мови..
З місцевими волонтерами не має змоги зв´язатися? Зараз в телеграмі всюди є групи для українців, спробуйте попитати там на рахунок перекладача
С перепою• 07 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я не уявляю як я буду без знання мови..
Яка країна?
С перепою• 07 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Австрія
Це серце, якщо пролапс. Митрального клапана? Чи не?